Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Επανέρχομαι για τα Άρτεμις 32γρ νο8.
Είχε πάει ο πατέρας μου για κυνήγι σήμερα το πρωί, περπατητο. Benelli Raffaello 123 61εκ. 4* μαμά μομπιλ.
Πουλιά δεν είχε, έξι πήρε. Έφευγαν γρήγορα και μακριά, τις μισές τις πήρε μετά τα 35μ ξερές, χωρίς αίματα. Δεν είχε χαμένα. Έριξε περίπου είκοσι σφαίρες. Μου είπε ότι έμεινε ευχαριστημένος και του φαίνονται και λίγο πιο καλά απ' του Ρουμελιώτη. Επίσης τώρα στο καθάρισμα μου είπε ότι δεν αφήνουν καθόλου κατάλοιπα στην κάννη, κάνουν καλή καύση, σε σύγκριση με Εχπρες32 και Ρουμελιώτη.
Αν βάλεις πάρε στείλε μνμ.
Επίσης, αν βάλεις στείλε μνμ σε όλους μας....ααα και ξέχασα και όλες... .yel.
 
Έχω δοκιμάσει euromix, tordo κίτρινο και πορτοκαλί, όλα της nsi gm3 fast, nsi ok, baschieri pellagri 30 και 32 γραμμάρια και κατέληξα τα τελευταία 3 χρόνια στο RC32. Σίγουρα θα υπάρχουν καλύτερα αλλά έχω δοκιμάσει μέχρι 8€/κουτί φυσιγγια
 
Φυσίγγι για τσίχλα και όχι μόνο θερμικό τροχιοδεικτικο με σκακια τεχνητής νοημοσύνης και τάπα που τα αφήνει ελεύθερα δύο μέτρα πριν το πουλί μόλις τα εντοπίσω θα σας στείλω μύνημα εγώ δεν τα καταφεχομαι .
 
Επανέρχομαι για τα Άρτεμις 32γρ νο8.
Είχε πάει ο πατέρας μου για κυνήγι σήμερα το πρωί, περπατητο. Benelli Raffaello 123 61εκ. 4* μαμά μομπιλ.
Πουλιά δεν είχε, έξι πήρε. Έφευγαν γρήγορα και μακριά, τις μισές τις πήρε μετά τα 35μ ξερές, χωρίς αίματα. Δεν είχε χαμένα. Έριξε περίπου είκοσι σφαίρες. Μου είπε ότι έμεινε ευχαριστημένος και του φαίνονται και λίγο πιο καλά απ' του Ρουμελιώτη. Επίσης τώρα στο καθάρισμα μου είπε ότι δεν αφήνουν καθόλου κατάλοιπα στην κάννη, κάνουν καλή καύση, σε σύγκριση με Εχπρες32 και Ρουμελιώτη.
Επιβεβαιώνω τον πατερα, και να προσθέσω και λίγο πιο μαλακά
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top