Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Εγώ μέχρι χτες, γέμιζα, ιδιογομωση αδερφέ, αλλά λόγω χρόνου σταμάτησα, τα φυσίγγια αυτά και του Ανδρέα του Ρουμελιώτη από την Πάτρα τα δούλευα που και που και έβλεπα ότι μου άρεσαν, καλά η παρέα μου δεν τα αλλάζει, και έτσι φέτος θα τα δουλέψω αποκλειστικά
5€ το κουτί στα έκανε ο Γιώργης;;;
 
Εγώ μέχρι χτες, γέμιζα, ιδιογομωση αδερφέ, αλλά λόγω χρόνου σταμάτησα, τα φυσίγγια αυτά και του Ανδρέα του Ρουμελιώτη από την Πάτρα τα δούλευα που και που και έβλεπα ότι μου άρεσαν, καλά η παρέα μου δεν τα αλλάζει, και έτσι φέτος θα τα δουλέψω αποκλειστικά
Για να το χω υπόψη, τα φυσίγγια που λες τα βρίσκει κανείς στου Καρδαρά Πύργο και αν ναι, είναι με την ονομασία Άρτεμις;
 
Για να το χω υπόψη, τα φυσίγγια που λες τα βρίσκει κανείς στου Καρδαρά Πύργο και αν ναι, είναι με την ονομασία Άρτεμις;
Τα γεμίζει ο Καρδαράς, αλλά για κατάστημα στην Αμαλιάδα, και όχι,δεν γράφει Άρτεμις πάνω του, και δεν τα έχει στο κατάστημα του
 
Γεια σας παιδια!πηρα κ εγω τα φυσιγγια μου για τις κυριες.j&b laight,gorilla eco και super kill 33(το κιτρινο).στην αναμονη λοιπον...εχει δοκιμασει κανεις το super kill να μας πει τι λεει?
Το δουλευω με κρύο εξαιρετικό
 
Γεια σας παιδια!πηρα κ εγω τα φυσιγγια μου για τις κυριες.j&b laight,gorilla eco και super kill 33(το κιτρινο).στην αναμονη λοιπον...εχει δοκιμασει κανεις το super kill να μας πει τι λεει?
Το κίτρινο δεν ξέρω το κόκκινο 34γραμμαρια το δοκίμασα για μπεκατσα και έμεινα ευχαριστημένος
Όταν πήγαινα για τσίχλες το Ariston δούλευα αλλά πάνε χρόνια δεν ξέρω αν τα έχει δοκιμάσει κάποιος τώρα τελευταία να μάς πει εντυπώσεις
 
Όταν πήγαινα για τσίχλες το Ariston δούλευα αλλά πάνε χρόνια δεν ξέρω αν τα έχει δοκιμάσει κάποιος τώρα τελευταία να μάς πει εντυπώσεις
Με την τιμή που έχουν φτάσει τα Ariston εδώ και πόσα χρονια νομίζω ο Νωε είναι αυτός που θα έχει τις πιο πρόσφατες εντυπώσεις και αυτές πριν αρχίσει την Κιβωτό...
 
Νομιζω βγαινει ακομα Κωστη.Εκτος και αν τα εχει απο την επανασταση.
Τώρα θυμήθεικα....Τα συγκεκριμένα τα έχει σταματήσει δυστυχώς...βγάζει πλέον τα
"και καλά" Ariston αλλά σε πορτοκαλί κάλυκα της fiocchi με 616 silver και csb1......ότι να'ναι.....
Όπως και τα C7 32gr που ξανά κυκλοφόρισαν δν έχουν C7....αλλά Aquila...ότι να'ναι.
 
received_628639184348365~2.jpeg
Με αυτό το φυσίγγι στις 21/8/2010 πήρα το πρώτο μου τρυγόνι. Σε νο7 με την 123.
Τα αγοράζαμε τότε γτ ήταν από τα φθηνά, νομίζω 5,70€ έκαναν.
Υπέροχος λαδί κάλυκας με χρυσό τύπωμα.
Είχε ρίξει κι απ' αυτά κούτες ο πατέρας μου.
Τώρα έχουν 7,90€ κι αν είσαι τυχερός τα βρίσκεις σε ... προσφορά... 6,90€ ......
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top