Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Aρη ποια φυσίγγια είναι αυτά;;;κ πόσο πάει η κούτα;;;
Η κούτα 55€!!!!!!! Και είναι 32 γραμμάρια με csb1, είναι ντόπια εδώ, δικά μας,είναι πάρα πολύ καλά φυσίγγια;)ειναι ολόιδια σεταπ με του καλού φίλου του Ρουμελιώτη, αλλά λόγο φόρτο εργασίας,θα πάρουμε από τον Αντρέα τα δεύτερα
 
Η κούτα 55€!!!!!!! Και είναι 32 γραμμάρια με csb1, είναι ντόπια εδώ, δικά μας,είναι πάρα πολύ καλά φυσίγγια;)ειναι ολόιδια σεταπ με του καλού φίλου του Ρουμελιώτη, αλλά λόγο φόρτο εργασίας,θα πάρουμε από τον Αντρέα τα δεύτερα
Σε ευχαριστώ Άρη..
 
Τι έχουμε εδώ φίλε μου καλέ;;;;πες μας δύο λόγια
Ειναι τα ίδια φυσίγγια με τα δικά σου απλώς είναι αγορασμένα προ 2ετίας.
Αλλα ειχαν αγορασει τα ίδια και κάτι άλλοι συνάδελφοι τότε και ηταν διάφανοι οι καλυκε.Οι δικοί μου δεν ξέρω γιατί είναι κιτρινοι.think.
 
Εμένα αυτά που μου άρεσαν πολύ πέρυσι ήταν του Δουβρη τα 30αρια.
Πιστευω αξίζει να τα δοκιμάσετε και είναι και ελληνικά.
Μόνο το FLASH 32 έχω ρίξει που το βρήκα 5€.Αρκετά θετικό ήταν, σε αναλογία και με την τιμή τέλειο!
 
Last edited:
Ειναι τα ίδια φυσίγγια με τα δικά σου απλώς είναι αγορασμένα προ 2ετίας.
Αλλα ειχαν αγορασει τα ίδια και κάτι άλλοι συνάδελφοι τότε και ηταν διάφανοι οι καλυκε.Οι δικοί μου δεν ξέρω γιατί είναι κιτρινοι.think.
Αμαλιάδα;;;;;
 
Τι να πω δεν ξέρω. Αποτι ειδα έχεις πάρει αποθεμα όποτε θα είναι καλά λογικά ε;
Εγώ μέχρι χτες, γέμιζα, ιδιογομωση αδερφέ, αλλά λόγω χρόνου σταμάτησα, τα φυσίγγια αυτά και του Ανδρέα του Ρουμελιώτη από την Πάτρα τα δούλευα που και που και έβλεπα ότι μου άρεσαν, καλά η παρέα μου δεν τα αλλάζει, και έτσι φέτος θα τα δουλέψω αποκλειστικά
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top