Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Την σειρά 5 δεν αξίζει να την ρίξεις στην τσίχλα πολύ ακριβά και δεν θα σου δώσει κάτι παραπάνω,τα 24 άρια για περπατητο σε σφικτό μέρος μετά της 9 το πρωί Με καλό καιρό η για απογευματινό με νορμάλ καιρό είναι μια χαρά.
 
Μια βοηθεια παιδια απο αυτους που τα εχουν δοκιμασει express 32 και navaro 30 με τι καιρο και τα υλικα τους??
Ωραία φυσίγγια, με ισπανικές πυρίτιδες και τα δύο, PSB 1 το εξπρές, κάποια CSB (δε θυμάμαι τώρα ποια) το Ναβάρο. Με το ανάλογο νούμερο δουλεύουν σε όλους τους καιρούς.
 
Μια βοηθεια παιδια απο αυτους που τα εχουν δοκιμασει express 32 και navaro 30 με τι καιρο και τα υλικα τους??
Το express 32 είναι το βασικό μου τσιχλοφυσιγγο από τότε που έκλεισε η πυρκαλ. Το δουλεύεις ανελειπως όλο τον χρόνο πλην των ημερών με πολύ υψηλά ποσοστά υγρασίας που μπορεί να σου δίνει και μερικά τραυματισμενα. Είναι πολυ συγκεντρωτικο αλλά συνάμα μαλακό φυσιγγιο ως προς την ανάκρουση. Τα ποσοστά συγκέντρωσης του συγκεκριμένου δν τα έχω βρει σε άλλο τσιχλοφυσιγγο εμπορίου
 
Εσυ μόνο κοντακι θέλεις, κ 21 γρ μετά
Εχω κοντακι εφτιαξα και αποστατη στη μπερετα εκει που μπαινει το ελατιριο της βαλβιδας στο μαστο της κανης για να δουλευει τα υπερελαφρα αλλα δε μπωρω να βρω 21 γρ αχαχαχαχα
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top