Φυσίγγια για τσίχλες

Περιοχή
Ζακυνθος
Όνομα
ΣΠΥΡΟΣ
Άλεξ πάνε μερικά χρόνια, αλλά σαν ουσία της απάντησης αυτή μου είχε εντυπωθει. Ούτε κι εγώ είχα μείνει ικανοποιημένος απ' την απάντηση.

Η Lambro είναι σοβαρή εταιρεία, για μένα ίσως και η νο1 στην Ελλάδα, έχει κανονάκι, δοκιμάζει τα φυσίγγια της και παίρνουν και σφραγίδα CIP.
Δεν χωρα συζητηση επαυτου!!!!εγκρινω και επαυξανω!!!Αλλου υπαρχουν τα προβληματα......

Alex37

Moderator
Όνομα
Αλεξανδρος
Έτσι θα ήταν τώρα ο Στόκας και θα μιλούσαμε για αυτόν τώρα...εμείς έχουμε έτος 2020 κ αυτός θα γέμιζε setup για το 2035...... ;) ;)
Το μεγάλο ψάρι τρώει το μικρό!! :(
Αντε ρε Στοκακια! Έχεις δοκιμάσει σαλεπι και χαλβά Φαρσάλων από τον νούμερο 1και δεν σου άρεσε?

Όνομα
Alex
Όταν τους είχα ρωτήσει κάποτε γιατί δεν την αναφέρουν, μου είχαν πει ότι δεν παίζει ουσιαστικό ρόλο και πρέπει να κοιτάμε τη σωστή σκόπευση και όχι τις ταχύτητες. Λογικά από τότε θα ζητούσαν πολλοί περισσότερη πληροφορία σχετικά με τις ταχύτητες και άλλαξαν πολιτική.
Κ γω ειχα μιλησει για τις ταχυτητες πριν καμια 3ετια κ μου ειχαν πει οτι δεν φαινεται απο τις αρχικες ενα φυσιγγι αν ειναι γρηγορο και οτι αν τις αναγραφουν θα μπερδευτει ο κοσμος κλπ.....κλπ.! Μαλλον το marketing παρασυρει.....

Last edited:
Εγω εριξα μισο κουτι φέτος και ηταν πολύ μαλακά,περισσότερο απο το συνηθες.Περυσινό κουτι...
Φέτος δεν τα έριξα να σού πω την αλήθεια , μακάρι να το έφτιαξαν λίγο άμα έχει βάλει τελικά Άκουιλα αλλά είναι πολύ ακριβά και τρώνε ένα μεγάλο άκυρο από μένα.

Φέτος δεν τα έριξα να σού πω την αλήθεια , μακάρι να το έφτιαξαν λίγο άμα έχει βάλει τελικά Άκουιλα αλλά είναι πολύ ακριβά και τρώνε ένα μεγάλο άκυρο από μένα.
Αυτα που εριξα εγω δεν ηταν aquila, csb ήταν...

Περιοχή
Μαρκόπουλο
Όνομα
Aρης
Όνομα
Βασίλης
Έχετε να μουπροτείνετε κάποιο φυσίγγιο για υγρασία;
Με τί νούμερο σκάγια τουφεκας την τσίχλα ?
Μιας και η τιμή θα παίζει ρόλο αφαίρεσε 1 νούμερο από αυτό που θα πεις και ξαναδοκίμασε ... :)

Πλέον δεν κυνηγάω συχνά τσίχλα .. αλλά όποτε πάω με τον μικρό ρίχνω τo παρακάτω με Remington 1187 και πέρσυ με την M2 σε νούμερο 8.
Αν δεν βρω jordan ρίχνω ότι βρω σε 28-32gr

λήψης.jpg

Kostas ContraDosi

Moderator
Περιοχή
Αμαλιάδα Ν.Ηλείας
Όνομα
Kώστας
οπως έκανες και με τον DrV....
Ρε...τότε που ΗΤΑΝ ο DrV εγώ δν έγραφα στο H.L...... .sarcastic.
Θα σήκωνες το χέρι για έλεγχο και στον Xαρδαλιά..
Ποιο Χαρδαλιά;;;;
Και στη μάνα μου την ίδια......sarcastic..sarcastic..sarcastic.