Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
https://www.megasalapatas.gr/lambro-tordo-32gr-lambrotordo32-lambro
Θέλω την άποψη σας γιατί συγκεκριμένο φυσίγγι...το βρήκα σε καλή τιμή κ λέω να φορτώσω...
Το ρίχνω αρκετά χρόνια χωρίς προβλήματα και είμαι ευχαριστημένος αλλά όπως έχουμε ξαναπεί το φυσιγγι είναι υποκειμενική υπόθεση.θα βρεθούν άλλοι 10 που θα σου πουν το ακριβώς αντιθετο
 
Το ρίχνω αρκετά χρόνια χωρίς προβλήματα και είμαι ευχαριστημένος αλλά όπως έχουμε ξαναπεί το φυσιγγι είναι υποκειμενική υπόθεση.θα βρεθούν άλλοι 10 που θα σου πουν το ακριβώς αντιθετο
Ευρι ρωτάω γτ έχω να το ρίξω αρκετά χρόνια κ δν ξέρω αν έχουν αλλάξει του στο set up...είναι κ η τιμή καλή κ λέω να πάω σε ένα no name φυσίγγι η να πάω σε αυτό κ να Μ βγει κ κτ παραπάνω...όπως κ τα Δορκάς τα έχει ίδια τιμή...
 
Ευρι ρωτάω γτ έχω να το ρίξω αρκετά χρόνια κ δν ξέρω αν έχουν αλλάξει του στο set up...είναι κ η τιμή καλή κ λέω να πάω σε ένα no name φυσίγγι η να πάω σε αυτό κ να Μ βγει κ κτ παραπάνω...όπως κ τα Δορκάς τα έχει ίδια τιμή...
[/QUOTE]
Όπως σου είπα και παραπάνω εγώ μια χαρά τα χω βρει μαζί τους
uYPlLGp.jpg
 
Π
Ευρι ρωτάω γτ έχω να το ρίξω αρκετά χρόνια κ δν ξέρω αν έχουν αλλάξει του στο set up...είναι κ η τιμή καλή κ λέω να πάω σε ένα no name φυσίγγι η να πάω σε αυτό κ να Μ βγει κ κτ παραπάνω...όπως κ τα Δορκάς τα έχει ίδια τιμή...
Όπως σου είπα και παραπάνω εγώ μια χαρά τα χω βρει μαζί τους
Στην υγρασία Ευριπίδη πως το βλέπεις?
 
Π
Όπως σου είπα και παραπάνω εγώ μια χαρά τα χω βρει μαζί τους
Στην υγρασία Ευριπίδη πως το βλέπεις?
Εξαρτάται Τάκη.σε φυσιολογικά επίπεδα κανένα πρόβλημα.πρωι με πολλή υγρασία όχι ότι δε σκοτώνουν αλλά θα δεις αρκετό αιμα
 
Από συγκέντρωση Βασίλη πως είναι;Σε κρύο κοντά στο 0 θα αποδώσει;
Χρήστο είναι συγκεντρωτικό φυσίγγι, θέμα είχα μόνο με χιονόνερο, δηλαδή συνδυασμό ψύχους με υγρασία. Σε όλους τους άλλους καιρούς δε μασάει.

Για να πω την αλήθεια μου, δεν έχω βρει και φυσίγγι ακόμα που να γαζωνει στην υπερβολική (απόλυτη=90%+) υγρασία.
Χωρίς να έχω δοκιμάσει ακόμα τα sipe και s4 της Nobel Sport. Είναι κάποιες μέρες το Φλεβάρη στα μέρη μου είτε με απίστευτη μούχλα και ομίχλη, είτε με χιονόνερο (κρύο+υγρασία). Στην πρώτη περίπτωση περιμένω να σηκωθεί λίγο η μέρα, στη δεύτερη ξέρω πως θα ρίχνω και δεύτερη φορά σχεδόν σε κάθε πουλί ή θα έχω σπριντακια.
 
Χρήστο είναι συγκεντρωτικό φυσίγγι, θέμα είχα μόνο με χιονόνερο, δηλαδή συνδυασμό ψύχους με υγρασία. Σε όλους τους άλλους καιρούς δε μασάει.

Για να πω την αλήθεια μου, δεν έχω βρει και φυσίγγι ακόμα που να γαζωνει στην υπερβολική (απόλυτη=90%+) υγρασία.
Χωρίς να έχω δοκιμάσει ακόμα τα sipe και s4 της Nobel Sport. Είναι κάποιες μέρες το Φλεβάρη στα μέρη μου είτε με απίστευτη μούχλα και ομίχλη, είτε με χιονόνερο (κρύο+υγρασία). Στην πρώτη περίπτωση περιμένω να σηκωθεί λίγο η μέρα, στη δεύτερη ξέρω πως θα ρίχνω και δεύτερη φορά σχεδόν σε κάθε πουλί ή θα έχω σπριντακια.
Δοκιμασε το Ριο 20
 
Αυτό(30αρι ρουμελ) και το express32 χρησιμοποιώ ως επί το πλείστον στα τσιχλοπερπατητα με ic τσοκ σε νο9. Θεωρώ τα σκότωματα του express λιιιγο καλύτερα. Φετος θα δοκιμάσω και του κενταυρου το 28αρι με το δικανο να δω τι λεει.
το 30ανταρι του ρουμελιωτι,,και το κενταυρος 28γρ ΚΕΡΑΥΝΟςςςς,,τα εχω δουλεψη και τα δυο τουφεκατα ανεπιφηλαχτααα.shake hands. upload picture to internet upload image επισης φετως πηρα και τα clever mirazeT1 28GR N8 επισης πωλη καλο φυσιγκακιιιι.shake hands.
 
Χρήστο είναι συγκεντρωτικό φυσίγγι, θέμα είχα μόνο με χιονόνερο, δηλαδή συνδυασμό ψύχους με υγρασία. Σε όλους τους άλλους καιρούς δε μασάει.

Για να πω την αλήθεια μου, δεν έχω βρει και φυσίγγι ακόμα που να γαζωνει στην υπερβολική (απόλυτη=90%+) υγρασία.
Χωρίς να έχω δοκιμάσει ακόμα τα sipe και s4 της Nobel Sport. Είναι κάποιες μέρες το Φλεβάρη στα μέρη μου είτε με απίστευτη μούχλα και ομίχλη, είτε με χιονόνερο (κρύο+υγρασία). Στην πρώτη περίπτωση περιμένω να σηκωθεί λίγο η μέρα, στη δεύτερη ξέρω πως θα ρίχνω και δεύτερη φορά σχεδόν σε κάθε πουλί ή θα έχω σπριντακια.
Ευχαριστώ αγορίνα.Το s4 nsi το έχω ρίξει εγώ και ήταν το χειρότερο φυσιγγι που έχω ρίξει μέχρι στιγμής και το έχω ξαναγράψει άλλες δύο φορές εδώ μέσα...Μεγάλη μάπα.
Για κρύο και υγρασία f2 classic εγγύηση.Οταν δοκίμαζα τα s4 είχα μαζί μου και τα f2...μιλάμε το f2 δούλευε απίστευτα.
Έριξα και σε καθηστα πουλιά μήπως ήταν θέμα σκόπευσης και ακόμα και εκεί πεφτανε ολοζώντανα μέσα τα αίματα...
Με s4 καλό ειναι lambro fast 33γρ καθώς και το lambro classic 32gr το οποίο είναι και πανάκριβο.
Για το nsi sipe δεν έχω άποψη...αλλά με την ιδέα ότι μπορεί να είναι παραπλήσιο με το s4 δεν θα μπω στην διαδικασία να το δοκιμάσω καν.
 
Και εγώ έτσι το σκέφτηκα. Αλλά μάλλον ηA400τελικα στενοτουφεκαει και δεν την έχω συνηθίσει ακόμη. Η γέρασα και τις τρομάζω μόνο. Η αλήθεια είναι ότι από πέρσι που την πήρα ζήτημα να έχω ρίξει 200 φυσίγγια.
MR από brain και θα βρεις την υγειά σου
 
Δν το λες κ καλή τιμή το 6,65€........
Στα 6,70€ τα πουλάνε εδώ στην περιοχή μου...!!
Καθολου καλη για ενα μετριο φυσεκι οταν υπαρχουν τα φυσεκια του Ρουμελιωτη σε αυτεs τιs τιμιεs τιμεs και με αυτη την τρομερη αποδοση
 
Φέτος έριξα το τορντο και μου φάνηκε πολύ καλό. Οι συνθήκες ηταν ανάμεικτες και νότιας και βοριάς με καλές θερμοκρασίες όμως. Μένει να το ρίξω και πιο χειμώνα αλλά προσωπικά με ικανοποίησε πάρα πολύ και το συστήνω.
 
Φέτος έριξα το τορντο και μου φάνηκε πολύ καλό. Οι συνθήκες ηταν ανάμεικτες και νότιας και βοριάς με καλές θερμοκρασίες όμως. Μένει να το ρίξω και πιο χειμώνα αλλά προσωπικά με ικανοποίησε πάρα πολύ και το συστήνω.
30 ή 32 gr?
 
https://www.megasalapatas.gr/lambro-tordo-32gr-lambrotordo32-lambro
Θέλω την άποψη σας γιατί συγκεκριμένο φυσίγγι...το βρήκα σε καλή τιμή κ λέω να φορτώσω...
πολυ καλο φυσιγγι που στους περισοτερους καιρους θα σε ικανοποιηση και εχει μαλακωση και μπορεις να το χρησιμοποιησης και στο περπατητο ,αλλα η τιμη δεν ειναι και τοσο καλη ,ρωτα σε μαγαζια για κουτα μπορει να το παρεις και καλυτερη τιμη.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top