Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
16 ευρώ για 34 γρ φίλε μου και την τσίχλα ...και 11αρια

Ανατροπή και πέναλντι

Ρίξε ένα ακριβό 32 στα 8-9 ευρώ άμα θες ποιότητα να γουστάρεις αλλά 16 ευρω ξεπερνάει κάθε λογική
Απλά τα είδα και απόρησα γτ έχουν τόσο υπερβολικά υψηλή τιμή
 
Το εχω βγαλει φιλαρακι, τωρα ειμαι με goose, οπως λεει...οχι Γιαννης Γιαννακης.... .sarcastic.

Το ειχα ριξει κι αυτο παλια Κωστα, αλλα δεν θυμαμαι και πολλα...ενα κουτι ειχα παρει μαζι με αλλα για δοκιμη, αλλα νομιζω ηταν αρκετα συγκεντρωτικο κι αυτο.
Και εγώ ένα κουτάκι εριξα που μου έδωσε ένα φιλοs για δοκιμή αλλά το βρήκα πολύ γρήγορο και πολύ συγκεντρωτικό μου έκανε εντύπωση μία βολη γύρω στα 20 με 25 μέτρα που η τσίχλα εξαυλωθηκε δεν έμεινε τίποτα αν υπήρχε εδώ θα το εριχνα συνέχεια
 
Το 31γρ με psb5 δουλευω και μαρεσει παρα πολυ.Ταιριαξαμε απο την αρχη.
Θελει ανοιχτο τσοκ παντως
Δεν τα ξέρω αυτά αλλά το 30 δε συγχωρεί πήρα και τσιχλεs με αυτό σε εξωφρενικές αποστασειs.
 
Το καλυτερο φυσιγγι που εχω ριξει στα μπασιματα σε τσιχλα ηταν το 28αρι νο9 του Κενταυρου, απιστευτες μακρινες τουφεκιες,μπορει βεβαια να μου ταιριαξε απλως η προσκοπευση παρα πολυ καλα.
Φετος που ειχα ανεβει Θεσσαλονικη και πηγαμε για τσιχλες με τον Γιωργο Freeman μου εδωσε στην αρχη ενα κουτι 30αρι του Ρουμελιωτη, με δυσκολεψε παρα πολυ στις προσκοπευσεις λογω ταχυτητας...πρεπει να ειναι το πιο γρηγορο τσιχλοφυσιγγο που εχω ριξει, ημουν στο 90% των περιπτωσεων συνεχεια μπροστα απ τα πουλια.
Δεν το θεωρω κακο βεβαια αυτο απλα ηθελε συνηθεια, με την πρωτη ευκαιρια παντως θα παρω μερικα κουτια να εχω γιατι γινεται χαμος απο τις τσιχλες φετος, πρεπει να κανω και καμια εξοδο για τσιχλα να καω στις τουφεκιες.
Έλα ρε πριν 2 μέρες πήρα και εγώ 2 κουτάκια σπορτινγκ του κενταυρου σε νο9 να τα δοκιμάσω καθώς ακούω από όλους καλά λόγια. Τα 30αρια του ρουμελιωτη πάντως εμένα μια χαρά μου φάνηκαν από θέμα ταχυτήτων. Γρήγορα αλλά μέχρι εκεί, σε καμία περίπτωση αυτό που αναφέρεις. Λίγο στα σκότωματα μου τα χάλασαν φέτος αν και ήταν τις μέρες των μπασιματων με τους κωλο νοτιάδες που ότι και αν έβαζα εκλανε
 
Έλα ρε πριν 2 μέρες πήρα και εγώ 2 κουτάκια σπορτινγκ του κενταυρου σε νο9 να τα δοκιμάσω καθώς ακούω από όλους καλά λόγια. Τα 30αρια του ρουμελιωτη πάντως εμένα μια χαρά μου φάνηκαν από θέμα ταχυτήτων. Γρήγορα αλλά μέχρι εκεί, σε καμία περίπτωση αυτό που αναφέρεις. Λίγο στα σκότωματα μου τα χάλασαν φέτος αν και ήταν τις μέρες των μπασιματων με τους κωλο νοτιάδες που ότι και αν έβαζα εκλανε
Το 30αρι ειναι το πιο γρηγορο τσιχλοφυσιγγο που εχω ριξει, γι αυτο και ημουν συνεχως μπροστα οπως ειπα πριν, τωρα ο καθενας το αντιλαμβανεται διαφορετικα...θα σου δωσω το οπλο μου να ριξεις να μου πεις αν ειναι πολυ γρηγορο... .yelling.
 
To 28αρι του τι λέει;;το έχεις δοκιμάσει;;
και το 28αρι του το κυνηγετικο ειναι πολυ καλο και αυτο ,μικρο λακτισμα και πολυ δυνατα σκοτωματα ,περπατητο και απογευματινο ειναι οτι καλυτερο.δοκιμασετο σε ν9.
 
Έλα ρε πριν 2 μέρες πήρα και εγώ 2 κουτάκια σπορτινγκ του κενταυρου σε νο9 να τα δοκιμάσω καθώς ακούω από όλους καλά λόγια. Τα 30αρια του ρουμελιωτη πάντως εμένα μια χαρά μου φάνηκαν από θέμα ταχυτήτων. Γρήγορα αλλά μέχρι εκεί, σε καμία περίπτωση αυτό που αναφέρεις. Λίγο στα σκότωματα μου τα χάλασαν φέτος αν και ήταν τις μέρες των μπασιματων με τους κωλο νοτιάδες που ότι και αν έβαζα εκλανε
Στουs νοτιαδεs δοκιμασε το λαμπρο το 30 αρι
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top