Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Skeetakia Λαμπρο κιτρινα, στο περπατητο 4 η 3 αστρα στο καρτερακι φουλ και να καιει,
εδωσα μια φορα σε ενα φιλαρακι...τι να αυτα ρα δεν εχουν ντιπ σκαγια μεσα και γελουσε
μετα μολις φευγαμε μεσα στο αμαξι με κοιταγε σαστισμενος και μονολογουσε,ειναι δυνατον....
ειναι δυνατον.very funny.
Απλα μερικα πραγματα θελουνε ριζικο restart;)
.shake hands. ... 510 σκάγια έχουνε !!! ... Δεν τα λες και λίγα !!!! ;).shake hands.
 
Skeetakia Λαμπρο κιτρινα, στο περπατητο 4 η 3 αστρα στο καρτερακι φουλ και να καιει,
εδωσα μια φορα σε ενα φιλαρακι...τι να αυτα ρα δεν εχουν ντιπ σκαγια μεσα και γελουσε
μετα μολις φευγαμε μεσα στο αμαξι με κοιταγε σαστισμενος και μονολογουσε,ειναι δυνατον....
ειναι δυνατον.very funny.
Απλα μερικα πραγματα θελουνε ριζικο restart;)
Ωραία τα συγκεκριμένα skeet σε ορτύκια και αργότερα σε τσίχλες.Με ένα ανοικτό τσοκαρισμα είναι σκούπα για τα περπατητα.
 
.shake hands. ... 510 σκάγια έχουνε !!! ... Δεν τα λες και λίγα !!!! ;).shake hands.
Ετσι οπως τα λες Στελιο,παραπανω απο αρκετα ,δεν χρειαζεται μια χουφτα σκαγια;).shake hands.

Για να μην κανω πολλες παρενθεσεις, προσωπικα συμφωνο με τον Γιωργο(Αltair Lusso)μαλλον θα ταιριαζουν
οι προσκοπευσεις μας,στις ρουαγιαλ βολες και πιο εντονα στις τραβερσατες,οι τσιχλες τραβουσαν χειροφρενο
εβγαινα πιο μπροστα,χαρακτηριστικα εκοψα μπολικη προσκοπευση(καταλοιπο απο τα φασσια.yel.)δεν ειναι
κατι δυσκολο μια, δυο,τρεις θα τις βρεις.
Τσοκ απλα συμβατικα εχω, οι κατοχοι με φρενατα ισως να το βρουν πιο ευκολα στις προσκοπευσεις δεν ξερω μιας
κ δεν εχω.
Ορτυκια,τσιχλα δεν χρειαζεται κατι παραπανω,ταχυτητα δεν ξερω αλλα ειναι πολυ αμεσο σαν φυσιγγι.
Επισης στο περπατητο εισαι πιο ελαφρυς αλλο 2 κουτακια 24αρια κ αλλο τα 32αρια.:)
Να προσθεσω κατι τελευταιο οτι,φυσσιγι που σου δινει ψωμι ολο το χρονο το εχεις παντα πιο
προσεγμενο.
 
Γιώργο εμενα μεγάλη εντύπωση μου έκαναν τα τραπ,μεγάλη μείωση στις προσκοπευσεις,τα skeet δεν μου έκανε τόσο μεγάλη εντύπωση αλλά σίγουρα είναι μικρότερη από τα 32αρια!
Τι διαφορα εχουν τα τραπ απο τα σκιτ?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top