Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Γιατί φθηνός είναι ο καραμανιδης?Για πάρε τηλέφωνο?
Εγώ τα hunting 33 ανάμεικτα τα βλέπω στο κένταυρο 7.50 με τα γύρω γύρω δεδομένα που ακούω για 33 γρ δεν το λέω ακριβό και είναι φυσίγγι που το έχω ρίξει και το ξέρω ένας δικός μου το ρίχνει 4/5 χρόνια ασταμάτητα μέχρι με κοντά στο 0 και δεν έχει κολωσει μέχρι στιγμής.
 
Εγώ τα hunting 33 ανάμεικτα τα βλέπω στο κένταυρο 7.50 με τα γύρω γύρω δεδομένα που ακούω για 33 γρ δεν το λέω ακριβό και είναι φυσίγγι που το έχω ρίξει και το ξέρω ένας δικός μου το ρίχνει 4/5 χρόνια ασταμάτητα μέχρι με κοντά στο 0 και δεν έχει κολωσει μέχρι στιγμής.
Τι υλικά έχει Γιάννη αυτο
 
Τι υλικά έχει Γιάννη αυτο
Δε το ξέρω φίλε από τότε που έχω σταματήσει την ιδιογομωση σταμάτησα να κόβω φυσίγγια πάντως είναι αξιόλογο φυσίγγι για μένα και αυτό και το 32 γρ με μεσοταπα ανάμεικτο 9/10 αυτό το έριχνα στις μαύρες πρωί βράδυ και σε ορτύκια
 
Εγώ τα hunting 33 ανάμεικτα τα βλέπω στο κένταυρο 7.50 με τα γύρω γύρω δεδομένα που ακούω για 33 γρ δεν το λέω ακριβό και είναι φυσίγγι που το έχω ρίξει και το ξέρω ένας δικός μου το ρίχνει 4/5 χρόνια ασταμάτητα μέχρι με κοντά στο 0 και δεν έχει κολωσει μέχρι στιγμής.
Το ξέρω το φυσιγγι για μπασιματα δεν κάνει από μέσα Νοεμβρίου και μετά, πάντως ο καραμανιδης τα δίνει παραπάνω από τον Κένταυρο, δεν ξέρω τώρα άμα είχε στοκ ο Κένταυρος.
 
ρε παιδες οτι και να κανουμε την ψωραμας απο πανωμας δεν πρωκητε να φυγη,θελουμε δεν θελουμε θα τα σκασουμε τα ευροπουλακια και θα αγωρασουμε και παλι φυσιγκιαααα,τωρα συγουρα και μια ερευνα αγωρας δεν βλαπτηηη, φυσιγκια λιγο πωλη αξιολογα ολητους βγαζουννν .my man.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top