Φυσίγγια για τρυγόνι

Ο ξάδερφος με έχει πρήξει. Θέλει κασονι 33Α1! Το 32 για την τσιχλα είναι εγγύηση.
To μοναδικό φυσίγγι που δίδει αποκλειστικά για τρυγόνι η NSI είναι στα 33 γρ (tortora )
Όχι πώς τα ΄28αρια ή 32άρια δεν κάνουν την δουλειά τους αλλά στέλλει κάποια μηνύματα αυτό .
 
To μοναδικό φυσίγγι που δίδει αποκλειστικά για τρυγόνι η NSI είναι στα 33 γρ (tortora )
Όχι πώς τα ΄28αρια ή 32άρια δεν κάνουν την δουλειά τους αλλά στέλλει κάποια μηνύματα αυτό .
Προσωπικα δεν εχω καμια αντιρηση στο τι ριχνει καποιος
Οπως γουσταρει ο καθε ενας
Αλλα το οτι βγαζει η νσι το 33γρ δεν μου λεει κατι προσωπικα
Και στο ορτυκι τα βγαζει 31 αλλα πεφτει ανετα και με τα 25
Η δικη μου αποψη ειναι οτι βολευει τον καθε ενα χωρις να πηγαινουμε στα ακρα
Και οταν λεω ακρα περισσοτερο αναφερομε στο νουμερο σκαγιου
Ο αλλος ηταν στα ορτυκια με 5αρια γιατι ηθελε να ξεσκαρταρει
Οχι ρε φιλε μου
Ριχνεις χαμηλα
Δεν ριχνεις 5αρια στο ορτυκι
 
To μοναδικό φυσίγγι που δίδει αποκλειστικά για τρυγόνι η NSI είναι στα 33 γρ (tortora )
Όχι πώς τα ΄28αρια ή 32άρια δεν κάνουν την δουλειά τους αλλά στέλλει κάποια μηνύματα αυτό .
Άμα έχεις κοντάκι στα μέτρα σου δεν ασχολησε με γραμμάρια Λάμπη.Πετας σκέτο το κοντάκι και είσαι κομπλέ.Οι Αβορίγινες μπρίκια κολλάνε?
 
Άμα έχεις κοντάκι στα μέτρα σου δεν ασχολησε με γραμμάρια Λάμπη.Πετας σκέτο το κοντάκι και είσαι κομπλέ.Οι Αβορίγινες μπρίκια κολλάνε?
Φανταζεσαι αντι να συζηταμε για 28-32 μα λεμε για καρυδια- τριανταφυλια-οξια; .sarcastic.
 
Σήμερα πήγα για τρυγόνια με ναβαρο 30 γρμ σε νούμερο 10.
Τα είχα πάρει πέρισυ για τσιχλες.
Περίσσεψαν εφόσον δεν κυνήγησαμε και πήγα με αυτά σήμερα.

Έριξα σε ένα τρυγονι στα 55 κανονικά βηματα(Όχι τα μεγάλα του μετρου)απόσταση και ενώ πετούσε στο ενάμιση μέτρο στο ύψος ήταν νεκρό πριν πέσει στο έδαφος.
Δεύτερη ανάσα δεν πήρε.
 
Σήμερα πήγα για τρυγόνια με ναβαρο 30 γρμ σε νούμερο 10.
Τα είχα πάρει πέρισυ για τσιχλες.
Περίσσεψαν εφόσον δεν κυνήγησαμε και πήγα με αυτά σήμερα.

Έριξα σε ένα τρυγονι στα 55 κανονικά βηματα(Όχι τα μεγάλα του μετρου)απόσταση και ενώ πετούσε στο ενάμιση μέτρο στο ύψος ήταν νεκρό πριν πέσει στο έδαφος.
Δεύτερη ανάσα δεν πήρε.
Αν ένα κανονικό βήμα είναι περίπου 70 εκατοστά η απόσταση ήταν 38.5 μέτρα.
 
Εγώ πρωί έπαιξα με brain bell κ πιο μετά βιδωσα gemini 2αστρα.φυσιγγι δεν άλλαξα έριξα rio sporting 8.5.νομιζω πάνω από 32 γραμμάρια για εμάς εδώ νότια τουλάχιστον είναι υπέρβολη
Αυτό το rio το γουστάρω πολύ,το ρίχνω σκοπευτήριο και σε καρακάξες
 
To μοναδικό φυσίγγι που δίδει αποκλειστικά για τρυγόνι η NSI είναι στα 33 γρ (tortora )
Όχι πώς τα ΄28αρια ή 32άρια δεν κάνουν την δουλειά τους αλλά στέλλει κάποια μηνύματα αυτό .
Νομίζω ενδιαφέρον θα είχε να βλέπαμε ποιο δίνει για τρυγόνι και σε κάποιο αλλο διαμέτρημα όπως το 20. ;)
 
Back
Top