Φυσίγγια για τρυγόνι

γενικα μου αρεσουν τα "καλοκαιρινα 33 34",τα μαλακα σ αυτα τα γραμμαρια και αποδοση σε ανεβασμενες θερμοκρασιες. εχει κανενας εντυπωσεις για το εξπρες 34?
Δεν με είχε ξετρελάνει... Προτιμώ το νέο βελοξ. Το εξπρες 32 μου άρεσε περισσότερο
 
Το 3α ειναι απο τα καλυτερα φυσιγγια αλλα οχι για πολλη ζεστη κενταγε και σε πολυ αντιξοες συνθηκες οπως και σε σεμι αλλα ειναι πολυ ακριβο το ατιμο και εχω να το ριξω χρονια το ριχνα με 302 με μπραουνιγκ 2000 εξωφρενικα σκοτωματα με αυτη και ενας φιλος με την πρωτη μ1 μπενελι ..Το νεο βελοξ ειναι μαλακοτερο φυσγγι ειχα ριξει και απο δαυτα μπολικα αλλα πανε χρονια
εχω την εντυπωση πως το σεμι εχει αλλαξει. τα εριχνα κι εγω με την 2000 σε 6 και 3 πριν αρκετα χρονια.

εαν σημερα αξιζουν... δεν ξερω
 
Εγώ είχα ρίξει μερικά με το 828 και μου φύγαν τα τσαουλια. Ακόμα και με τη m2 σαν μουλάρια κλωτσαγαν και τώρα κατάλαβα γιατι! Για χειμώνα μιλαω! Αλλά σκότωναν πρέπει να σημειωσω!
Αυτη τη κουβεντα χρονια ειχα να την ακουσω απο ενα φιλο καρδιτσιωτη αχαχαχαχαχαχα τσαουλια ωραια λεξη γεμιζει το στομα
 
Εγώ είχα ρίξει μερικά με το 828 και μου φύγαν τα τσαουλια. Ακόμα και με τη m2 σαν μουλάρια κλωτσαγαν και τώρα κατάλαβα γιατι! Για χειμώνα μιλαω! Αλλά σκότωναν πρέπει να σημειωσω!
Πάνε 2 χρόνια που είχα ρίξει τελευταία φορά και όντως ήταν δυνατό πολύ.Παρεμπιπτόντως είχα κάνει μία πολύ μακρινή τουφεκιά σε μια ρεματιά από την αντίθετη μεριά.
 
γενικα μου αρεσουν τα "καλοκαιρινα 33 34",τα μαλακα σ αυτα τα γραμμαρια και αποδοση σε ανεβασμενες θερμοκρασιες. εχει κανενας εντυπωσεις για το εξπρες 34?
Δν το έχω ρίξει σχεδόν καθόλου.
Ίσως 1 κουτάκι παλιότερα,αλλά δν είμαι σε θέση να το κρίνω.
Κάποιοι πίνουν νεράκι στο ονομά του πάντος,κ δν θα είναι τυχαίο φυσικά.
 
γενικα μου αρεσουν τα "καλοκαιρινα 33 34",τα μαλακα σ αυτα τα γραμμαρια και αποδοση σε ανεβασμενες θερμοκρασιες. εχει κανενας εντυπωσεις για το εξπρες 34?
δεν κανουν πολυ δυνατα,πηγαινε σε nsi speed η οσκαρ 33γρ.
 
Back
Top