Φυσίγγια για τρυγόνι

Φετος θα παω για τρυγονια με 52 γρ μαγκνουμ φιλε γιατι εχω κατι αλατα και θελω να τα σπασω....sarcastic.
Φετος με βλεπω με Ρουμελ 28αρια στο τρυγονι, τωρα το νουμερο παιζεται
52γρ νταλα ηλιο?Οχι οδοντιατρο απλα αλλα πολιτικο μηχανικο θα χρειαστεις με τις γεφυρες που θα βαλεις.yel.
Οσο για το νουμερο των σκαγιων ειναι καθαρα θεμα του καθενος μας.Παλι καλα που κατεβαινεις στα 28γρ
γιατι εχεις αγριεψει με τις φασσες φετος.sarcastic.
 
52γρ νταλα ηλιο?Οχι οδοντιατρο απλα αλλα πολιτικο μηχανικο θα χρειαστεις με τις γεφυρες που θα βαλεις.yel.
Οσο για το νουμερο των σκαγιων ειναι καθαρα θεμα του καθενος μας.Παλι καλα που κατεβαινεις στα 28γρ
γιατι εχεις αγριεψει με τις φασσες φετος.sarcastic.
Που αγριεψα ρε αδερφε;
35 και 34 ριχνω συνεχεια πλεον, αν ειχα και 28αρια νο6 να εισαι σιγουρος οτι θα τα εριχνα κι αυτα!!!
 
Που αγριεψα ρε αδερφε;
35 και 34 ριχνω συνεχεια πλεον, αν ειχα και 28αρια νο6 να εισαι σιγουρος οτι θα τα εριχνα κι αυτα!!!
Aμα δεν κανω λαθος ριχνεις τα δυναμιτακια του Ρουμελιωτη 35γρ με πυριτιδα ανεβασμενη στα 2+γρ.
Μια χαρα θα τα πας και στα 28,εχεις κωλοχερο εσυ;)
 
3 χρόνια βαράω το κεφάλι μου που σταμάτησα τα rc32. Την είχα βρει αλλά η τιμή φωτιά για 32 και πρώτη μέρα.
Άμα δεν κάτσει αγορά σε χονδρική από γνωστό σκέφτομαι ρουμελ 30γρ σε νο 9 8. Είναι κάπως ζωηρά άκουσα... Τα classica επιλογή που δεν αλλαζω
 
3 χρόνια βαράω το κεφάλι μου που σταμάτησα τα rc32. Την είχα βρει αλλά η τιμή φωτιά για 32 και πρώτη μέρα.
Άμα δεν κάτσει αγορά σε χονδρική από γνωστό σκέφτομαι ρουμελ 30γρ σε νο 9 8. Είναι κάπως ζωηρά άκουσα... Τα classica επιλογή που δεν αλλαζω
Μάριε και εγώ δεν τα αλλάζω τα classica
 
3 χρόνια βαράω το κεφάλι μου που σταμάτησα τα rc32. Την είχα βρει αλλά η τιμή φωτιά για 32 και πρώτη μέρα.
Άμα δεν κάτσει αγορά σε χονδρική από γνωστό σκέφτομαι ρουμελ 30γρ σε νο 9 8. Είναι κάπως ζωηρά άκουσα... Τα classica επιλογή που δεν αλλαζω
το ρουμελ θα τα παρεις σε 7 και 8 τα 30αρια ,ειναι πολυ καλα για τα τρυγονακια.
 
... σκέφτομαι ρουμελ 30γρ σε νο 9 8. Είναι κάπως ζωηρά άκουσα...
... "κάπως" ζωηρά ... όχι τίποτα το ιδιαίτερο. Με καραμπίνα κιόλας, σιγά το πρόβλημα !!! Εγώ εδώ τα έριχνα (στις τσίχλες) με δίκαννο και μονόκαννο και δεν είχα θέμα !!! :)
Φέτος θα δουλέψω τα 30άρια του Fantom και τα μισόταπα 28άρια του ίδιου!
Συν καμιά 15αριά κουτιά 30άρια και 32άρια του Ρουμελιώτη που έχω.
:eek: Όλα αυτά στα τρυγόνια ???????????????? Μπράβο Γιώργο αισιοδοξία !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Νά'ρθω κι εγώ για παρέα για 1-2 μέρες ??? Εγώ 1 κουτί να ρίξω θα είμαι ευχαριστημένος !!!.sarcastic.
 
... "κάπως" ζωηρά ... όχι τίποτα το ιδιαίτερο. Με καραμπίνα κιόλας, σιγά το πρόβλημα !!! Εγώ εδώ τα έριχνα (στις τσίχλες) με δίκαννο και μονόκαννο και δεν είχα θέμα !!! :)

:eek: Όλα αυτά στα τρυγόνια ???????????????? Μπράβο Γιώργο αισιοδοξία !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Νά'ρθω κι εγώ για παρέα για 1-2 μέρες ??? Εγώ 1 κουτί να ρίξω θα είμαι ευχαριστημένος !!!.sarcastic.

Στέλιο εδώ σε μια μέτρια προς καλή χρονιά και όταν έχουμε χρόνο για εξόδους μέχρι τα τέλη του Σεπτέμβρη 20 κουτιά τα ρίχνουμε για πλάκα!
 
Ηλία για κανόνισε ένα 2μερο φωτιά .sarcastic.

Και καμία έξτρα μέρα θα μπορέσουμε να την κολλήσουμε!:D:D Θα πάμε με τα αδερφάκια τα 930 εμείς εεεεε;
Ωχ,ωχ,ωχ ... Πάνε τα τρυγονάκια για εμάς φέτος.sarcastic.

Ηλία αν μπορέσεις κανόνισε το.Είναι μοναδική εμπειρία να σε βρίσκει η έναρξη στα ηλιοσπορα.
Από το ψάξιμο των προηγούμενων ημερών και την αγωνία να τα βρεις μέχρι και την στιγμή που θα εμφανιστεί το πρώτο στο χάραμα .
 
Ωχ,ωχ,ωχ ... Πάνε τα τρυγονάκια για εμάς φέτος.sarcastic.

Ηλία αν μπορέσεις κανόνισε το.Είναι μοναδική εμπειρία να σε βρίσκει η έναρξη στα ηλιοσπορα.
Από το ψάξιμο των προηγούμενων ημερών και την αγωνία να τα βρεις μέχρι και την στιγμή που θα εμφανιστεί το πρώτο στο χάραμα .
Μακάρι να τα καταφέρω φίλε,σίγουρα θα είναι μια πρωτόγνωρη εμπειρία!
 
Back
Top