Φυσίγγια για τρυγόνι

Παιδιά γνώμη για αυτά? Πρώτη φορά θα τα χρησιμοποιήσω , 8 άρια είναι.. Τα χει ρίξει κάποιος;
Εγώ προσωπικά τα θεωρώ από τα πολύ καλά 30άρια, δεν υπάρχει περίπτωση να πετύχεις τριγώνι και να μην πέσει, εκτός και δεν το πάρει καλά.
 
Εγώ προσωπικά τα θεωρώ από τα πολύ καλά 30άρια, δεν υπάρχει περίπτωση να πετύχεις τριγώνι και να μην πέσει, εκτός και δεν το πάρει καλά.
Ήμουν ανάμεσα σε αυτά στα NSi Nobel sport 30gr 7/8 , στα euromix lambro 31 gr 7/8 και στα tordo lambro 30gr no 8
 
Και το Nsi OK εξαιρετικό Διονύση.Δεν ξέρω μόνο αν έχει αλλάξει κάτι τα τελευταία δύο χρόνια με τις αλλαγές στην Gm3.
Για αυτά πηγαινα αλλά μου είπαν ότι τα σταματάει η εταιρεία και άλλαξα γνώμη.. Δε ξερω αληθεια ψεματα..
 
Είχαμε τα τυχερά μας σημερα. Μου τα εδωσε βετεράνος συνάδελφος και θέλει να του δώσω 2 κουτιά πιο ελαφριά για το μονοκανο του. Αυτά τα ριχνω στα τρυγονια???? Κοιτάξτε τιμουλα στην φωτο....
View attachment 29858
Τρυγόνια???
Αμαρτία

Στείλτα κατά δω για τις πέρδικες και σου στέλνω ότι γουστάρεις!
 
Επιδή δν πρόκειται να κοιμηθούν αρκετοί απόψε, πάμε μια ενημέρωση τη φυσίγγια θα ρίξετε αύριο;;;

Οι ιδιογομωτές,απλά αναφέρεται πυρίτιδες,γραμμάρια κ Νο σκαγίων
(όχι setup).
Κουβέντα να γίνεται.
Ρουμελιώτη και λάμπρο σιρις2 στα κορακοειδή. .hunter..terror..my man.
 
Επιδή δν πρόκειται να κοιμηθούν αρκετοί απόψε, πάμε μια ενημέρωση τη φυσίγγια θα ρίξετε αύριο;;;

Οι ιδιογομωτές,απλά αναφέρεται πυρίτιδες,γραμμάρια κ Νο σκαγίων
(όχι setup).
Κουβέντα να γίνεται.
MB32 classic no9 θα εχω.Το αν θα ριξω ειναι αλλο θεμα....
 
Επιδή δν πρόκειται να κοιμηθούν αρκετοί απόψε, πάμε μια ενημέρωση τη φυσίγγια θα ρίξετε αύριο;;;

Οι ιδιογομωτές,απλά αναφέρεται πυρίτιδες,γραμμάρια κ Νο σκαγίων
(όχι setup).
Κουβέντα να γίνεται.
Μ92ς 42 γραμμάρια μηδενικά και ΒΒ .yelling.
 
Back
Top