Φυσίγγια για τρυγόνι

Για τη baikal βγάζει;; Στείλε λινκ....terror.
Η Brembo βγάζει δισκόπλακες φρένων κτλ
https://www.brembo.com/en

Δεν μπορώ να σε βοηθήσω γιατί δεν ξέρω τέτοια τσόκ.
Δεν χρειάζεται τέτοιο τσοκ για τρυγόνια.

Με τα χρήματα αγόρασε φυσίγγια.
 
Ωραίος Γιάννη. Σου εύχομαι να μη σου μείνει κανένα! Τα αλφα γκειμ τα πήρες σε 8 και 9; Βλέπω καλά;
Ευχαριστώ Βασίλη.Ναι 8,9 το alfa game.
Είναι τα νούμερα που κυνηγάω κάθε χρόνο τα τρυγόνια με εξαιρετικά αποτελέσματα για τον τόπο και τρόπο που κυνηγάω.
 
Η Brembo βγάζει δισκόπλακες φρένων κτλ
https://www.brembo.com/en

Δεν μπορώ να σε βοηθήσω γιατί δεν ξέρω τέτοια τσόκ.
Δεν χρειάζεται τέτοιο τσοκ για τρυγόνια.

Με τα χρήματα αγόρασε φυσίγγια.
Το ξέρω Βασίλη...πλάκα κάνουμε με τον Dr V...
 
Ουτε για δείγμα να μην σου μείνουν Γιαννη...
Διασποράς είδα...... 3Α διασποράς δεν είδα....
Να είσαι καλό Τάσο.
Αν σου πω ότι το είδα σήμερα στο ράφι και μου μπήκαν σκέψεις.Πραγματικα εξαιρετικό φυσίγγι που μου έχει χαρίσει πολύ ωραία κυνήγια σε αγριοπερίστερα,τσίχλες και φασσες.Το πήγαινε πολύ το πλαγιοκαννο που κυνηγούσα τότε και η 302.

Και το diva του καραμανιδη είναι πολύ καλό,όπως και το nsi.
 
View attachment 29538
Αγοράσθηκαν σήμερα και τα φυσίγγια για την έναρξη μιας και πλησιάζει ο καιρός.
Alfa game 31
Oscar Super Nitro
Neo Velox
Diva 31 διασποράς
Nsi 32 διασποράς που έχει μείνει από παλιότερα.
Ελπίζω να βρούμε πουλιά να τα ρίξουμε..
Το super nitro δεν το ξέρω αλλά το nitro του Oscar που ειχα ρίξει σε έναρξη ήταν πολυ σκληρό και δεν μου άρεσε καθολου. Αντιθέτως το double mix του ίδιου κενταγε.
 
Το super nitro δεν το ξέρω αλλά το nitro του Oscar που ειχα ρίξει σε έναρξη ήταν πολυ σκληρό και δεν μου άρεσε καθολου. Αντιθέτως το double mix του ίδιου κενταγε.
Double mix λες το πορτοκαλί στα 30γρ που βγάζει Δημήτρη;
Για το super nitro έχω ακούσει καλά λόγια και είπα να πάρω ένα κουτάκι για τρυγόνια και ένα για φάσσες να τα δοκιμάσω φέτος.
 
Double mix λες το πορτοκαλί στα 30γρ που βγάζει Δημήτρη;
Για το super nitro έχω ακούσει καλά λόγια και είπα να πάρω ένα κουτάκι για τρυγόνια και ένα για φάσσες να τα δοκιμάσω φέτος.
Ναι αυτο λεω. Το εχω πάρει δύο φορές σε διαφορετικές χρονιες και μου άρεσε πολυ. Σε 8/9 στα τρυγόνια και στα μπασιματα της τσιχλες έκανε ωραία σκοτωματα. Το 9/10 στο περπατητο στις τσιχλες παλι μου αρεσε.
 
Double mix λες το πορτοκαλί στα 30γρ που βγάζει Δημήτρη;
Για το super nitro έχω ακούσει καλά λόγια και είπα να πάρω ένα κουτάκι για τρυγόνια και ένα για φάσσες να τα δοκιμάσω φέτος.
Πάρε και ένα Oscar mix για τά τρυγόνια το απόγευμα.
 
Πάρε και ένα Oscar mix για τά τρυγόνια το απόγευμα.
Να τελειώσουν με το καλό αυτα που έχω και θα τα δοκιμάσω Κώστα.Πουλια να έχει μόνο και να μπορούμε να βγούμε φέτος.
Πιστεύω με καλό καιρό θα κάνουν δουλειά πάντως.
 
Double mix λες το πορτοκαλί στα 30γρ που βγάζει Δημήτρη;
Για το super nitro έχω ακούσει καλά λόγια και είπα να πάρω ένα κουτάκι για τρυγόνια και ένα για φάσσες να τα δοκιμάσω φέτος.
Το supernitro νο6 το εριξα στις φασσες πέρσι όσο μας άφησαν και εμεινα κατευχαριστημενος κοντά μακριά και όλα τα πουλιά πεντακάθαρα χωρίς αίματα με ακαριαία σκότωματα. Σε νορμάλ καιρό βέβαια. Πιστεύω θα το ευχαριστηθείς..
 
32gr νο7, ενα καλο και σταθερο που θα βρει ο καθενας για τον τοπο που κυνηγα και ολα οκ. θεωρω ανουσια τα 9 9,5 νουμερα... δεν υπαρχει ουσια, κοντα μακρια βγηκε μπηκε ο ηλιος.

η διαφορα θα γινεται παντα ορατη αππ μεσαιες αποστασεις και ανω που το νο7 θα καλύπτει. καθεαυτό το το νουμερο.

υγ τα κρατας και για μετα κι αν πεσουν φασσες αγριοπεριστερα κλπ τα κρατας κι αυτα. κανενα τρυγονι δεν ειδα να το χαλα αυτο το νουμερο.
 
32gr νο7, ενα καλο και σταθερο που θα βρει ο καθενας για τον τοπο που κυνηγα και ολα οκ. θεωρω ανουσια τα 9 9,5 νουμερα... δεν υπαρχει ουσια, κοντα μακρια βγηκε μπηκε ο ηλιος.

η διαφορα θα γινεται παντα ορατη αππ μεσαιες αποστασεις και ανω που το νο7 θα καλύπτει. καθεαυτό το το νουμερο.

υγ τα κρατας και για μετα κι αν πεσουν φασσες αγριοπεριστερα κλπ τα κρατας κι αυτα. κανενα τρυγονι δεν ειδα να το χαλα αυτο το νουμερο.
Αυτό (για εμένα) είναι το νούμερο του τρυγονιού.
#7
Άσχετα με το τι ρίχνουμε.
 
Back
Top