Φυσίγγια για τρυγόνι

Πέφτει και παραπέφτει φίλε μου (αρκεί βέβαια να τρυπήσει ζωτικό σημείο), ίσα - ίσα, που είναι και πιο θανατηφόρα τα διαμπερή τραύματα, και μάλιστα γενικότερα, όχι μόνο στα πουλάκια, αλλά παντού (όπως π.χ. και στο κυνήγι μεγάλων τριχωτών με πανίσχυρα ραβδωτά μεσαίων ή μεγάλων διαμετρημάτων: όλα τα τραύματα εκεί είναι διαμπερή)...!
Να τα βλεπεις ολόκληρα τα DVD φιλέ γτ δεν ειδες μαλλων που ψάχνουν ώρες μετά τα θυραματα
 
Να λείπουν ειρωνείες μεταξύ μας παλικάρια καθένας έχει την δική του γνώμη.
Ουδεμια ειρωνεία εξεφρασα στης απαντησεις μου ούτε έχω χαρακτηρίσει καπιον η οτηδηποτε που να υποτιμα τη νοημοσηνη και γνώμη καπιου
 
C7 cx2000 1.60x30 No8 aquila 24 κλείσιμο στο 60.2 με 60 ρελακι
Για όποιον ιδιογομωνει φοβερό και χωρίς ανακρουση... Και στην πρωινή υγρασία και στην ζέστη του μεσημεριού!! Για όποιον το δοκιμάσει προτείνω να ανοίξει τσοκ μη νομίζει ότι ρίχνει ασφαιρα .sarcastic. .sarcastic.
 
C7 cx2000 1.60x30 No8 aquila 24 κλείσιμο στο 60.2 με 60 ρελακι
Για όποιον ιδιογομωνει φοβερό και χωρίς ανακρουση... Και στην πρωινή υγρασία και στην ζέστη του μεσημεριού!! Για όποιον το δοκιμάσει προτείνω να ανοίξει τσοκ μη νομίζει ότι ρίχνει ασφαιρα .sarcastic. .sarcastic.
Κατάλαβα......Πάει "μονόβολο" η τουφεκιά..;;
 
Οι Aquila αν δεν προκοπουν τα πολύ δεμένα πτερυγια που έχουν πάνε μονοβολο. Σαν τους spark περίπου
Πράγματι Δημήτρη σε εμπορικά φυσίγγια που τν έχω συναντήσει,έπειτα από βολές σε πίνακα βρήκα τους Aquila "κλειστούς". Ούτε καν είχε ανοίξει ένα πτερύγιο.....
 
Back
Top