Φυσίγγια για το βάλτο

Φετος που ξέμεινα σε κάποια φάση δοκίμασα τα alfa game σε νο6 και με πρόδωσαν μπορώ να πω.Με πάγο όλο ζωντανά πουλιά και φουλ αίμα...
Και τα jordan διασπορας ολο αίματα τα πουλιά φίλε οχι τον χειμωνα μεσα στον φθινόπωρο το φαντάζεσαι :DDD
 
Πέρυσι έμεινα τρομερά ικανοποιημένος από το Lambro καφέ σε 6 νούμερο που το δούλεψα οπότε και φέτος αν όλα πάνε καλά με αυτό θα συνεχίσω όπως επίσης και με το Concord του Κουτουμάνου αλλά και ένα φυσίγγι στα 33,5 γρ που βγάζει ο καλός μου φίλος ο Σωτήρης ο Βένδρας σκέτος δολοφόνος
 
Τελικά γράφει καθαρά ότι πρέπει να χρησιμοποιηθούν μόνο από όπλα πιστοποιημένα στα 1320 bar.μαλλον θα τα βάλω για πούλημα.δε νομίζω ότι μπορώ να τα ριξω με την montefelro.κριμα
Μια παρένθεση φίλε.
Τα Mythos 38gr φοβάσαι να τα ρίξεις με τη montefeltro....εγώ έριχνα μια χρονιά που φυσούσαν τα παπιά Super Caccia 38, Winter 38, Wolf 42gr με τη Baikal ελατηρίου κ τα πήγαινε ματζούνι.... .sarcastic. τη benelli φοβάσαι;;;;
 
όπως επίσης και με το Concord του Κουτουμάνου αλλά και ένα φυσίγγι στα 33,5 γρ που βγάζει ο καλός μου φίλος ο Σωτήρης ο Βένδρας σκέτος δολοφόνος
Σου έχουν βγει καλά αυτά;;;
Του Βένδρα δν τα ξέρω καν.....yel..yel.:cool::cool:.sarcastic..sarcastic.
 
Πέρυσι έμεινα τρομερά ικανοποιημένος από το Lambro καφέ σε 6 νούμερο που το δούλεψα οπότε και φέτος αν όλα πάνε καλά με αυτό θα συνεχίσω όπως επίσης και με το Concord του Κουτουμάνου αλλά και ένα φυσίγγι στα 33,5 γρ που βγάζει ο καλός μου φίλος ο Σωτήρης ο Βένδρας σκέτος δολοφόνος
Έχεις χέρια αντρακο μου, όλα τα φυσίγγια καλά ειναι ;) . .. Όντως ωραίο το καφέ του λαμπρό, τα αλλά δεν τα έχω δοκιμάσει!
 
Back
Top