Φυσίγγια για το βάλτο

ποσο τα πηρες κωστα?
Πήρα δοκιμαστικά 5τμχ 2,20€ να δω στο χαρτόνι....
Κώστα και στους 32-33 βαθμούς που έριξα το φάντομ φέλτρο 34 το βρήκα άψογο.
Τέτοια να μου λες να τα ρίξω στα τρυγόνια.... .sarcastic.
 
Αν ρίξεις μάλλινο στα τρυγόνια, επιβάλλεται καρό πουκάμισο.
Καρό βερμούδα κάνει, γιατί πουκάμισο δεν έχω. .sarcastic.
Εγώ σκέφτομαι στα περάσματα τα 32 γρ. fantom με μάλλινη τάπα σε 7αρακι με το μπαικαλακι (s.p.) μου!
Για κανένα ντοπιαρικο μαλλον με fantom bior θα τα περιμένω αν με τιμήσουν!
 
Αν ρίξεις μάλλινο στα τρυγόνια, επιβάλλεται καρό πουκάμισο.
Καρό βερμούδα κάνει, γιατί πουκάμισο δεν έχω. .sarcastic.
Εγώ σκέφτομαι στα περάσματα τα 32 γρ. fantom με μάλλινη τάπα σε 7αρακι με το μπαικαλακι (s.p.) μου!
Για κανένα ντοπιαρικο μαλλον με fantom bior θα τα περιμένω αν με τιμήσουν!
Μάγκες.....Όχι και με καρό πουκάμισο....Μπάμιες θα πάω να μαζέψω...;; .sarcastic. .sarcastic.

Δν φοράω πουκάμισο γενικότερα ρε παιδιά.....
 
Καρό βερμούδα κάνει, γιατί πουκάμισο δεν έχω. .sarcastic.
Εγώ σκέφτομαι στα περάσματα τα 32 γρ. fantom με μάλλινη τάπα σε 7αρακι με το μπαικαλακι (s.p.) μου!
Για κανένα ντοπιαρικο μαλλον με fantom bior θα τα περιμένω αν με τιμήσουν!
Έχω έχω, έλα απο εδώ να διαλέξεις .sarcastic.
 
Μια χαρά σου τα είπε Κώστα.
Εγώ πάντος το βλέπω λιιίγο πιο αργό το winner κ ψιλο κλωτσάει παραπάνω (όχι ιδιαίτερα όμως).... :)

Χαίρω πολύ.....shake hands.
Αν τα γεμίζει με κόντρα δόση και S4 σίγουρα τα ξεπατώνει με 32gr....Λογικό είναι.
Εμείς λέμε για τα εμπορικά ρε σατανααά....sarcastic.
.sarcastic. .sarcastic. .sarcastic. .sarcastic. mb 36.....
 
Τέλη @Bnllcrio εσείς που έχετε πληθώρα υδροβίων εκεί πάνω, βρες ένα φορτωμένο (σε πυρίτιδα) 34gr φυσίγγι και ρίχτω από Οκτώβρη ώς τα 10 Δεκέβρη...... ;) ;) έπειτα προαιρετικά πήγαινε σε 36gr γιατί έχετε και κρύο εκεί πάνω αβέρτα.......
 
Τέλη @Bnllcrio εσείς που έχετε πληθώρα υδροβίων εκεί πάνω, βρες ένα φορτωμένο (σε πυρίτιδα) 34gr φυσίγγι και ρίχτω από Οκτώβρη ώς τα 10 Δεκέβρη...... ;) ;) έπειτα προαιρετικά πήγαινε σε 36gr γιατί έχετε και κρύο εκεί πάνω αβέρτα.......
Έχεις να προτείνεις κάτι φίλε μου????
Κάτι άσχετο η Βάρδα πέφτει μακριά από εσένα??
 
Καλημέρα παιδιά έχω το benelli raffaello crio το παλιό και θέλω να ασχοληθώ με το κυνηγι του παπιου τις προάλλες δοκίμασα κα super kill papi δεν μου άρεσαν πολύ είχα κάτι ξεχασμένα alfa game σε Ν 4 τα πήγε πολύ καλά μπορείτε να μου προτείνετε κάποια φυσιγγια ανάλογα τις καιρικές συνθήκες κυνηγάω με το κριογενη το 3 και είχα από παλιά τις briley turkey δεν έχω ρίξει τουφέκι αξίζει να το δουλέψω ευχαριστώ πολύ και σορρυ αν σας ζαλισα αα έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για τα Wolf από την δραμα
 
Γιώργο με απαιτητικό κυνήγι πας να πιαστείς , αλά εσύ ξέρεις καλύτερα . Εγώ αυτό που έχω να σου προτεινω για τις οχι και τοσο κρύες μέρες με παγωνιές είναι το F2 B&P 34 gr , καλό και γρήγορο και B&P 36 gr LONG RAGE την εικοσιπενταδα για πιο κρύες μέρες , και όταν παγωσoυν τα νερά , και πιο κάτω τότε B&P WINTER 38 gr . Αυτά σου τα προτεινω βέβαια εάν και εφόσον δεν κυνηγάς σε υδροβιότοπο , οπού εκεί πας μόνο με ατσάλινα , όπου δυστυχώς δεν μπορώ να σε βοηθήσω σε αυτά τα φυσίγγια . Καλά και ασφαλή κυνήγια Γιώργο .:)
 
Καλημέρα παιδιά έχω το benelli raffaello crio το παλιό και θέλω να ασχοληθώ με το κυνηγι του παπιου τις προάλλες δοκίμασα κα super kill papi δεν μου άρεσαν πολύ είχα κάτι ξεχασμένα alfa game σε Ν 4 τα πήγε πολύ καλά μπορείτε να μου προτείνετε κάποια φυσιγγια ανάλογα τις καιρικές συνθήκες κυνηγάω με το κριογενη το 3 και είχα από παλιά τις briley turkey δεν έχω ρίξει τουφέκι αξίζει να το δουλέψω ευχαριστώ πολύ και σορρυ αν σας ζαλισα αα έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για τα Wolf από την δραμα
δοκιμασε τα wolf 36gr 5-7 ,kαι τα λαμπρο καφε ν5.
 
Καλημέρα παιδιά έχω το benelli raffaello crio το παλιό και θέλω να ασχοληθώ με το κυνηγι του παπιου τις προάλλες δοκίμασα κα super kill papi δεν μου άρεσαν πολύ είχα κάτι ξεχασμένα alfa game σε Ν 4 τα πήγε πολύ καλά μπορείτε να μου προτείνετε κάποια φυσιγγια ανάλογα τις καιρικές συνθήκες κυνηγάω με το κριογενη το 3 και είχα από παλιά τις briley turkey δεν έχω ρίξει τουφέκι αξίζει να το δουλέψω ευχαριστώ πολύ και σορρυ αν σας ζαλισα αα έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για τα Wolf από την δραμα
Εάν εκεί που κυνηγάς επιτρέπονται τα μολύβδινα
1)wolf f104 36gr διασποράς (μέχρι 35 μέτρα δεν γλιτώνει τίποτα)
2)nsi super caccia 38gr
3)ΔΥ semi Magnum 38gr (το καλύτερο κατά την γνώμη μου)
4) champion extra 36gr
 
Καλημέρα παιδιά έχω το benelli raffaello crio το παλιό και θέλω να ασχοληθώ με το κυνηγι του παπιου τις προάλλες δοκίμασα κα super kill papi δεν μου άρεσαν πολύ είχα κάτι ξεχασμένα alfa game σε Ν 4 τα πήγε πολύ καλά μπορείτε να μου προτείνετε κάποια φυσιγγια ανάλογα τις καιρικές συνθήκες κυνηγάω με το κριογενη το 3 και είχα από παλιά τις briley turkey δεν έχω ρίξει τουφέκι αξίζει να το δουλέψω ευχαριστώ πολύ και σορρυ αν σας ζαλισα αα έχω ακούσει πολύ καλά λόγια για τα Wolf από την δραμα
Εφόσον επιτρέπονται τα μολυβια
1.lambro καφε
2.lambro μπλε
3.super caccia
4.nsi pm 40 tecna (έχω την εντύπωση πως αυτά πλέον δεν βγαίνουν)
 
Back
Top