Φυσίγγια για το βάλτο

Λόγω της κακοκαιρίας ετοιμάζομαι για εξόρμηση στον βάλτο αν δεν αποκλειστώ! οι θερμοκρασίες απ ότι βλέπω θα είναι περίπου -5.
Έχω τα F2 Long range 36 No.5 και MB 36 Long Range No.6
Είναι οκ για τέτοιες θερμοκρασίες ή πρέπει να πάρω κάτι άλλο?
 
Λόγω της κακοκαιρίας ετοιμάζομαι για εξόρμηση στον βάλτο αν δεν αποκλειστώ! οι θερμοκρασίες απ ότι βλέπω θα είναι περίπου -5.
Έχω τα F2 Long range 36 No.5 και MB 36 Long Range No.6
Είναι οκ για τέτοιες θερμοκρασίες ή πρέπει να πάρω κάτι άλλο?
Είσαι άρχοντας 66 5
 
Λόγω της κακοκαιρίας ετοιμάζομαι για εξόρμηση στον βάλτο αν δεν αποκλειστώ! οι θερμοκρασίες απ ότι βλέπω θα είναι περίπου -5.
Έχω τα F2 Long range 36 No.5 και MB 36 Long Range No.6
Είναι οκ για τέτοιες θερμοκρασίες ή πρέπει να πάρω κάτι άλλο?
To πρωτο ειναι πιο δυνατο, λογικα θα σου αρεσει περισσοτερο... Αν ειναι να κανεις ημερησιο κ να τουφεκας ψηλα, πεσε ενα με δυο νουμερα στα σκαγια...
 
Λόγω της κακοκαιρίας ετοιμάζομαι για εξόρμηση στον βάλτο αν δεν αποκλειστώ! οι θερμοκρασίες απ ότι βλέπω θα είναι περίπου -5.
Έχω τα F2 Long range 36 No.5 και MB 36 Long Range No.6
Είναι οκ για τέτοιες θερμοκρασίες ή πρέπει να πάρω κάτι άλλο?
Έναν Γενικό κανόνα που πρέπει να έχεις κατά νου είναι ότι οι τροποποιημένες μονοβασικες πυριτιδες(mb36) δίνουν πιο καθαρά σκοτωματα σε ξηρό κρύο.Για θερμοκρασίες κάτω του -5 κορυφαίο είναι το mb winter και το b&p baby magnum που είναι γεμισμένο με διβασικη m92s.Το f2 το φοβαμαι Προσωπικά για πολυ κρύες μέρες ...
 
θα κυνηγήσω ανθήλη για όσους ξέρουν και στο βαλτοκυνηγι ειμαι άσχετος! απλά ξέρω τον βαλτο γιατί είναι το χωριό μου εκεί. το σχέδιο έχει ως εξής. το πρωί καρτέρι πίσω από κάτι καλάμια που έχω βρει και μετά περπατητό σε ποτόκια. Δεν ξέρω σε τι φάση θα βρίσκονται τα πλυμαρια οπότε ίσως πάω και μέσα στα χωράφια που είναι πλημμυρισμένα. οι αποστασεις Δηλαδή πιστεύω θα είναι 40 μέτρα max!
 
Εξαρακια για το πρωινό που θα παίζουν κοντά και πενταρια τεσσάρια για μετά.... Προσκοπευση βάλε γιατί αυτά πάνε λίγο γρήγορα :D
Η mb36 κάνει όλα τα κέφια.... Τα f2 προσωπικά δεν τα ρίχνω... Οπότε δεν έχω άποψη.
 
θα κυνηγήσω ανθήλη για όσους ξέρουν και στο βαλτοκυνηγι ειμαι άσχετος! απλά ξέρω τον βαλτο γιατί είναι το χωριό μου εκεί. το σχέδιο έχει ως εξής. το πρωί καρτέρι πίσω από κάτι καλάμια που έχω βρει και μετά περπατητό σε ποτόκια. Δεν ξέρω σε τι φάση θα βρίσκονται τα πλυμαρια οπότε ίσως πάω και μέσα στα χωράφια που είναι πλημμυρισμένα. οι αποστασεις Δηλαδή πιστεύω θα είναι 40 μέτρα max!
Να βεβαιωθείς όσο γίνεται για επιτρεπόμενες και μη περιοχές, να μην βρεις κάνα μπελά.
 
Λόγω της κακοκαιρίας ετοιμάζομαι για εξόρμηση στον βάλτο αν δεν αποκλειστώ! οι θερμοκρασίες απ ότι βλέπω θα είναι περίπου -5.
Έχω τα F2 Long range 36 No.5 και MB 36 Long Range No.6
Είναι οκ για τέτοιες θερμοκρασίες ή πρέπει να πάρω κάτι άλλο?
αμα ξημερωσει καλα και δεις οτι παιζουν πουλια πεσε σε τριαρια γιατι μαλλον θα εχει και αερα.[και παρε και τηλεφωνο να ερθουμε.yel.]
 
Λόγω της κακοκαιρίας ετοιμάζομαι για εξόρμηση στον βάλτο αν δεν αποκλειστώ! οι θερμοκρασίες απ ότι βλέπω θα είναι περίπου -5.
Έχω τα F2 Long range 36 No.5 και MB 36 Long Range No.6
Είναι οκ για τέτοιες θερμοκρασίες ή πρέπει να πάρω κάτι άλλο?
το f2 long range δουλεβει στην παγωνια αλλα εαν ειναι πουλια που ανεμιζουν θελει 4αρια μπορει και 3αρια και με lambro μπλε 4αρια θα ξεκρεμασεις παπια ψιλομενα.
 
το f2 long range δουλεβει στην παγωνια αλλα εαν ειναι πουλια που ανεμιζουν θελει 4αρια μπορει και 3αρια και με lambro μπλε 4αρια θα ξεκρεμασεις παπια ψιλομενα.
Συμφωνώ και για τα 2 απόλυτα και αύριο αυτά θα παίξουν
 
Back
Top