Φυσίγγια για την πέρδικα

Καλησπερα στην παρέα σειμερα πήγα και πήρα τα φυσίγγια Condor για την περδικα τα έχει ρίξει κάποιος να μου πει την άποψη του?
Το παλιο το πορτοκαλι το εριχνα χρονια στο λαγο κορυφαιο φυσιγγι αλλα και πολυ σφιχτο με το 4 αρι θα σε καλυψει απολυτα απλα δεν ξερω αν εχει κανει καποια αλλαγη τωρα που αλλαξε χρωμα γιατι και οταν ηταν πορτοκαλι ειχε καποιεs αυξομοιωσειs
 
Το παλιο το πορτοκαλι το εριχνα χρονια στο λαγο κορυφαιο φυσιγγι αλλα και πολυ σφιχτο με το 4 αρι θα σε καλυψει απολυτα απλα δεν ξερω αν εχει κανει καποια αλλαγη τωρα που αλλαξε χρωμα γιατι και οταν ηταν πορτοκαλι ειχε καποιεs αυξομοιωσειs
Από διάτρηση δλδ σε καλυπτε
 
Πολύ ωραία τότε θα με πείσει μια δοκιμή μεθαύριο...Γτ πήρα τα coturnice φέτος και δεν έμεινα ευχαρηστημενος
Φωνικο φυσιγγι αλλά έχει πολύ ανάκρουση και είναι και αρκετά συγκεντρωτικο...Την δουλειά του θα την κάνει αλλά εγώ στην πέρδικα θα έπαιρνα κάτι πιο "ανάλαφρο".
 
Δοκιμάστε federal hi brass 6 και 7,5 λίγο ακριβό 26€ το κουτί 25αρι αλλά τα αποτελέσματα θα σας καταπλήξουν!!!!
Πολυ καλο αυτο αλλα για ζεστη σε υγρασιεs και παγωνια πεφτει κατακορυφα το ριχνω σε λαγο τιs zεστεs μερεs δεν έχει αντίπαλο και δεν έχει και καθόλου ανάκρουση κορυφαιο για ζεστεs
 
Δοκίμασε και τα gorilla 34gr no.7
Πολύ καλό...Με φόρμουλα 206.
Ωραίο φυσιγγι είναι και το λαμπρό καφέ αλλά σε νούμερο 6 με s4.Βεβαια όλα αυτά είναι αρκετά συγκεντρωτικά...Κάποιο με μάλλινη τάπα ίσως ήταν πιο ιδανικό πχ nsi super felt.
 
Πολύ καλό...Με φόρμουλα 206.
Ωραίο φυσιγγι είναι και το λαμπρό καφέ αλλά σε νούμερο 6 με s4.Βεβαια όλα αυτά είναι αρκετά συγκεντρωτικά...Κάποιο με μάλλινη τάπα ίσως ήταν πιο ιδανικό πχ nsi super felt.
Δεν τα έχω δοκιμάσει,ίσως την επόμενη σεζόν. Φέτος έμεινα ικανοποιημένος με τα gorilla και έμεινα εκεί. Τα είχα πάρει και προσφορά μια κούτα από σαλαπατα,οπότε μου βγήκαν και πολύ οικονομικά
 
Δεν τα έχω δοκιμάσει,ίσως την επόμενη σεζόν. Φέτος έμεινα ικανοποιημένος με τα gorilla και έμεινα εκεί. Τα είχα πάρει και προσφορά μια κούτα από σαλαπατα,οπότε μου βγήκαν και πολύ οικονομικά
Και εγώ από εκεί τα πήρα 6,5 ευρώ με την προσφορά... Ωραίο φυσιγγι ειδικά για την τιμή που το πήραμε απαιχτο.
 
Back
Top