Φυσίγγια για την πέρδικα

Αν έχουν τίποτα νικελ σκάγια και αυτά φοβάμαι ότι δεν θα αποδίδουν όπως τα παλιά, δεν έχω πάρει και εγώ καινούργια για να ανοίξω να δούμε.

Να μην τα αγοράζετε αυτά με τα νίκελ σκάγια. Δεν φτάνουν για όλους μας .yel. .yel.
 
Χρησιμοποιήστε στην πέρδικα,από εμπορικά, nsi classica No7,5 με 5* η 4* ανάλογα του τόπου και του τρόπου που κυνηγάτε και κάποια στιγμή θα με θυμηθείτε............
Καλύτερα speed Βαγγέλη, τα classica τα τελευταία χρόνια κάτι έχει αλλάξει, μάλλον στο lot και Δεν είναι Αυτά που Ήταν, έχουν σκαμπανεβάσματα.
 
Καλύτερα speed Βαγγέλη, τα classica τα τελευταία χρόνια κάτι έχει αλλάξει, μάλλον στο lot και Δεν είναι Αυτά που Ήταν, έχουν σκαμπανεβάσματα.
Δεν ξέρω τώρα τι γίνεται........
Όταν χρησιμοποιούσα εμπορικά το AZ20 ,maionci τότε, μετέπειτα classica ήταν εξαιρετικό και καλύτερο του speed ( το χρησιμοποιούσα κι αυτό) και καλύτερο όλων το 206 formula ,αυτό με το αποσπώμενο πάτο,το antigelo.......
 
Δεν ξέρω τώρα τι γίνεται........
Όταν χρησιμοποιούσα εμπορικά το AZ20 ,maionci τότε, μετέπειτα classica ήταν εξαιρετικό και καλύτερο του speed ( το χρησιμοποιούσα κι αυτό) και καλύτερο όλων το 206 formula ,αυτό με το αποσπώμενο πάτο,το antigelo.......
Α εσύ πας πολύ πίσω, τα 2 δεν υπάρχουν ποιά και Όλα με Αποσπομενο ήταν.
 
Back
Top