Φυσίγγια για την Φάσσα

Βλέπω να τα ξεχνάς ολα τα υπόλοιπα αν σου τα πηγαίνει όπως του δικό μου. Είναι φυσιγγαρα
Φυσιγγαρα ειναι σιγουρα το ROYAL PICHON LD εχει πολυ σκληρα σκαγια και κραταει συγκεντρωσεις, καποτε το θεωρουσα ακριβο αλλα πλεον οπως πηγαν οι τιμες το θεωρω νορμαλ
 
Για να εισαι σιγουρος πρεπει να κανεις δοκιμη, σε μενα δουλευει μια χαρα παντως
Αν και πιστεύω δεν παίζει ρόλο το όπλο αν θα κάνει το τσοκ την δουλειά του άλλο αν δοκιμάζουμε τα μανίσια τσοκ και ψάχνουμε το φυσίγγι που πάει καλύτερα. Μπορεί να κάνω και λάθος γνώμη μου...
 
Αν και πιστεύω δεν παίζει ρόλο το όπλο αν θα κάνει το τσοκ την δουλειά του άλλο αν δοκιμάζουμε τα μανίσια τσοκ και ψάχνουμε το φυσίγγι που πάει καλύτερα. Μπορεί να κάνω και λάθος γνώμη μου...
Ολα σχετικα ειναι γιατι ενας φιλος με μπερετα και ιδιο Κικς εριξε περκορσο και δεν ειχε χαλασει τον συγκεντρωτηρα
 
View attachment 38703
Λοιπόν μάγγες σήμερα φορτώθηκα. Το σαββατοκύριακο θα γίνει σφαγή .Ακούω γνώμες. Εκτος απ το diana τ άλλα δεν τα εχω δουλέψει αλλά έχω ακούσει καλά λόγια. Βέβαια ακριβά πολύ
Καλόριχτα φίλε!
 
View attachment 38703
Λοιπόν μάγγες σήμερα φορτώθηκα. Το σαββατοκύριακο θα γίνει σφαγή .Ακούω γνώμες. Εκτος απ το diana τ άλλα δεν τα εχω δουλέψει αλλά έχω ακούσει καλά λόγια. Βέβαια ακριβά πολύ
Το 38 ήταν σούπερ ως πράσινο κ ως καφέ τώρα στο τσίρλι Πόρτο❓εσύ θα μας πεις (ν 5❓)
 
View attachment 38703
Λοιπόν μάγγες σήμερα φορτώθηκα. Το σαββατοκύριακο θα γίνει σφαγή .Ακούω γνώμες. Εκτος απ το diana τ άλλα δεν τα εχω δουλέψει αλλά έχω ακούσει καλά λόγια. Βέβαια ακριβά πολύ
Το diana δεν το ξερω αλλα τα δυο nobel ειναι πολυ καλα
 
View attachment 38703
Λοιπόν μάγγες σήμερα φορτώθηκα. Το σαββατοκύριακο θα γίνει σφαγή .Ακούω γνώμες. Εκτος απ το diana τ άλλα δεν τα εχω δουλέψει αλλά έχω ακούσει καλά λόγια. Βέβαια ακριβά πολύ
Πρόσεξε λίγο το palompe γιατί είναι πολύ συγκεντρωτικό ταιριάζει πιο καλά Σε κυνήγι κάμπου το καφέ το είχα ρίξει σε παπιά ήταν και αυτό καλό: Και ανάλογα με ότι τσοκ βάζεις δουλεύει αλλά είναι οχτώ χρόνια πίσω και σε άλλο κουτί Τώρα δεν ξέρω τι γίνεται.
 
Πριν 10 μερες περιπου αγορασα ενα κουτι special palompe νο5 με τιμη 14.40 γιατι δεν το ειχα δοκιμασει ποτε, σημερα που εριξα μια ματια το ιδιο μαγαζι το εχει ανεβασει στα 16.40, εχουν τρελαθει τελειως οι ανθρωποι?
Για ποσο μαλακες μας περνανε στην τελικη?
Το '16-'17 τα επαιρνα 12.50€...:eek:o_O
 
Με καταφερες και παρηγγειλα ενα κουτι mb να δω τι λεει, τουλαχιστον το συγκεκριμενο εχει πολυ καλη τιμη
Καλησπερα φίλε. Το πηρα φέτος με επηφηλαξη. Δεν μου αρεσαν τα B&P ποτέ. Όταν το δουλεψα έπαθα πλακα. Το έχω τελευταίο στο λαγο.πολυ καλο και πολυ μαλακό. Και το ρίχνω με benelli becaccia που είναι 2800.εμενα μου αρέσει παρα πολυ. Και τσοκ σχετικά Ανηχτω. Gemini LM.
 
Καλησπερα φίλε. Το πηρα φέτος με επηφηλαξη. Δεν μου αρεσαν τα B&P ποτέ. Όταν το δουλεψα έπαθα πλακα. Το έχω τελευταίο στο λαγο.πολυ καλο και πολυ μαλακό. Και το ρίχνω με benelli becaccia που είναι 2800.εμενα μου αρέσει παρα πολυ. Και τσοκ σχετικά Ανηχτω. Gemini LM.
Καλησπερα Πανο, το περιμενω και οταν ερθει θα γραψω εντυπωσεις, κι εγω δεν πηγα ποτε καλα με τα B&P αλλα ελπιζω να κανει την διαφορα οπως εγινε με σενα.
Το '16-'17 τα επαιρνα 12.50€...:eek:o_O
Το 16-17 Κωστα ειχαν ολα χαμηλες τιμες, τωρα το εχουν γ@μησει το θεμα!
 
Καλησπερα Πανο, το περιμενω και οταν ερθει θα γραψω εντυπωσεις, κι εγω δεν πηγα ποτε καλα με τα B&P αλλα ελπιζω να κανει την διαφορα οπως εγινε με σενα.

Το 16-17 Κωστα ειχαν ολα χαμηλες τιμες, τωρα το εχουν γ@μησει το θεμα!
Ευχομαι να σου κανει. Πολλές φορές κάποια πραγματα ειναι και λίγο ψυχολογικό. Εγώ το πειρα με κακή εντύπωση από παλιοτερα B&P.ΔΟΥΛΕΥΩ σχεδόν μόνο Nobel. Όταν το εριξα δεν περιμενα τέτοια απόσταση και κατανομή και με ένα τέτοιο τσοκ. Στο δικό μου όπλο παντα. Ελπίζω να σου ταιριαξει και σε σενα. Γιατί οι καιροί είναι δυσκολοι και δεν λέει συνέχεια δοκιμές σε φυσίγγια. Καλές γιορτές να έχεις. Με υγεια πανω απ'όλα.
 
Ευχομαι να σου κανει. Πολλές φορές κάποια πραγματα ειναι και λίγο ψυχολογικό. Εγώ το πειρα με κακή εντύπωση από παλιοτερα B&P.ΔΟΥΛΕΥΩ σχεδόν μόνο Nobel. Όταν το εριξα δεν περιμενα τέτοια απόσταση και κατανομή και με ένα τέτοιο τσοκ. Στο δικό μου όπλο παντα. Ελπίζω να σου ταιριαξει και σε σενα. Γιατί οι καιροί είναι δυσκολοι και δεν λέει συνέχεια δοκιμές σε φυσίγγια. Καλές γιορτές να έχεις. Με υγεια πανω απ'όλα.
Καλες γιορτες και να εισαι καλα
 
Back
Top