Φυσίγγια για την Φάσσα

Ενα κουτι ριξαμε σε χαρτονια στα 36 μετρα και ειδαμε μεγαλες αποκλισεις στα φυσιγγια.
Πολλα νεκρα σημεια γενικως.Αυτα στα χαρτονια.Τωρα οσο αφορα την ντουφεκια σε
φασσα,ναι ειναι αποτελεσματικο.
 
Ενα κουτι ριξαμε σε χαρτονια στα 36 μετρα και ειδαμε μεγαλες αποκλισεις στα φυσιγγια.
Πολλα νεκρα σημεια γενικως.Αυτα στα χαρτονια.Τωρα οσο αφορα την ντουφεκια σε
φασσα,ναι ειναι αποτελεσματικο.
Από τα αγαπημένα εμπορικά!
 
Εννοείται θα ανεβάσω στις βλητικες δοκιμες. Ετοιμάζω ένα συγκριτικό στα 35 μέτρα με το εργοστασιακό *** αρι μου μεταξύ των φυσιγγίων: οσκαρ 36 νο5, περκορσο 36 νο5. Και στα 33/34γρ τα: οσκαρ super nitro 33 νο6, concord (κουτουμανος)33 νο6 και ρουμελιωτης 34 νο6. Και στην συνέχεια θα τα δοκιμάσω όλα αυτά και στα 45 μετρα με το κικς LF να δουμε αν μπορούν να σταθούν τουλάχιστον στο όπλο μου. Μείνετε συντονισμένοι χαχα
Στα λέω από τώρα.
1ο) Το Super Nitro
2) Με επιφύλαξη του Ρουμελιώτη γιατί είναι νέο φυσίγγι.
3) Το Concord
 
Αν εβαζες μονο την πρωτη θα λεγαμε εξαιρετικη και ισως εχει μετρα ακομα. Ε, να τα μετρα (άλλα 10). Τελειες βολες για τις φασσες που θες μια καποια διασπορα στα 35-40 μ και δεν τη θυσιαζεις για πυκνοτητα στα 50-55
 
Ενα κουτι ριξαμε σε χαρτονια στα 36 μετρα και ειδαμε μεγαλες αποκλισεις στα φυσιγγια.
Πολλα νεκρα σημεια γενικως.Αυτα στα χαρτονια.Τωρα οσο αφορα την ντουφεκια σε
φασσα,ναι ειναι

Στα λέω από τώρα.
1ο) Το Super Nitro
2) Με επιφύλαξη του Ρουμελιώτη γιατί είναι νέο φυσίγγι.
3) Το Concord
Του ρουμελιωτη το 34αρι εννοώ αυτό με την csb που για μένα είναι ότι καλύτερο έχω ρίξεις στα 34γρ. Δύσκολα θα το συναγωνιστεί κάποιο από τα άλλα δύο αλλά θα δείξει.. Κοίτα κέντημα στα 45 μετρα DSC_1323.JPG
 
Ααα...με συγχωρείς Κωστή...νόμιζα πως θα δοκίμαζες το νέο 34άρι του με ΜΒ32.
Mb32 έχει το concord οπότε την έχουμε σε αυτό αυτή την πυριτιδα. G3000 το supernitro και csb το 34αρι του ρουμελιωτη. Αυτές είναι και οι πυριτιδες που δουλεύω στα φυσιγγια που μου αρέσουν όλο τον χρόνο μαζί με την τέκνα στα πιο χοντρά
 
Mb32 έχει το concord οπότε την έχουμε σε αυτό αυτή την πυριτιδα. G3000 το supernitro και csb το 34αρι του ρουμελιωτη. Αυτές είναι και οι πυριτιδες που δουλεύω στα φυσιγγια που μου αρέσουν όλο τον χρόνο μαζί με την τέκνα στα πιο χοντρά
Αν βρεις δοκίμασε τα j&b special 33gr....πάλι με ΜΒ32 κ πιο φορτομένο από το concord... ;) κ αν θες πιο φωρτομένο ακόμη είναι το j&b 34gr (king)....;)
 
καλες οι συγκεντρωσεις,απο διατρηση τι γινεται?
καλες οι συγκεντρωσεις,απο διατρηση τι γινεται?
Πεστα φιλε μου γτ συγγεντρωση και ταχυτητα μεγαλη που χρειαζετε για διατριση σε απλο φυσιγγιο δεν υπαρχει
 
Του ρουμελιωτη το 34αρι εννοώ αυτό με την csb που για μένα είναι ότι καλύτερο έχω ρίξεις στα 34γρ. Δύσκολα θα το συναγωνιστεί κάποιο από τα άλλα δύο αλλά θα δείξει.. Κοίτα κέντημα στα 45 μετρα View attachment 17425
Πάρα πολύ καλό αποτέλεσμα, μπράβο, γνωρίζουμε σεταπ;;;
 
Ρε έχω αγοράσει κ εγώ ένα κουτί percorso cacia 36αλλα σήμερα στο κυνήγι που τα κοιτούσα παράτησα ότι είναι γεμάτα με μπαρούτι γύρω από τον συγκεντρωτηρα δείτε λίγο κ πείτε μου είναι σωστό αυτό από μεγάλη εταιρεία.IMG_20201019_100044.jpgIMG_20201019_100106.jpg
 
Ρε έχω αγοράσει κ εγώ ένα κουτί percorso cacia 36αλλα σήμερα στο κυνήγι που τα κοιτούσα παράτησα ότι είναι γεμάτα με μπαρούτι γύρω από τον συγκεντρωτηρα δείτε λίγο κ πείτε μου είναι σωστό αυτό από μεγάλη εταιρεία.View attachment 17530View attachment 17531

Γιαννη ,δεν ειναι και οτι καλυτερο....τετοια διαφυγη πυριτιδας......εκτος απο τα καταλοιπα της καννης...θα
σου προτεινα να φοράς και γυαλια οταν θα τα ριξεις..... ;)
 
Back
Top