Φυσίγγια για την Φάσσα

Τα γαλλικά του φίλου Alex37 τα δούλεψα και 'γω πολύ φέτος. Όμως έριξα και τα FOB φίλε Tolis SBE1 τα οποία σε επιχαλκωμένα Νο 5 τα βρήκα πολύ χωρίς ανάκρουση και αρκετά γρηγορα.
Εχω ριξει σχεδον τα παντα αυτα μου διαφευγουν ομως γιατη φασσα προτημω ιδιογωμωση φιλου τα εμπορικα ουτε καν απο διπλα
 
Αυτες που λες οι καριολες οσο και να λες οτι θα τις διαχειρηστεις με συνεση σε κανουν να θες να τις εκτελεσεις ολες βασικο δε το καντιλι σ αυτο το κυνιγι εχω φτασει στο σημειο να σκεφτομε να τις βαλω φολα τις καριολεεεεες αχαχαχαχαχαχαχα
 
Τα champion που έριχνες δεν είναι;;.think.
Τι να ειναι δλδ καλα εμπορικα ειναι!!! η ιδιογωμωση αλλο επιπεδο επησης ενα σφιχτο φυσιγγι δεν συστινετε για το ευρι κοινο ετσι Γιωργο γτ οταν ανεβενουν τα μετρα εκει βγαινουν τα θεματακια
 
Απο εμπορικα τα Lambro τα καφε δεν με εχουν κρεμασει σε Νο3,4,6.
Τα ριχνω χρονια και με εχουν μαθει και τα εχω μαθει καλα,τις κυνηγο μονο στα περασματα.
Αλλα με την ιδιογομωση φετος δεν τα πολυ εριξα.
Και τα Nobel τα 34αρια κι αυτα τιμιοτατα κ με καλη τιμη.
 
Τι να ειναι δλδ καλα εμπορικα ειναι!!! η ιδιογωμωση αλλο επιπεδο επησης ενα σφιχτο φυσιγγι δεν συστινετε για το ευρι κοινο ετσι Γιωργο γτ οταν ανεβενουν τα μετρα εκει βγαινουν τα θεματακια
Με το ούτε καν από δίπλα νόμιζα πως έλεγες ότι δε ρίχνεις εμπορικά όχι ότι τα συγκρίνεις με τα ιδιογωμοση...
 
Με το ούτε καν από δίπλα νόμιζα πως έλεγες ότι δε ρίχνεις εμπορικά όχι ότι τα συγκρίνεις με τα ιδιογωμοση...
Ε ποσα να μου δωσει κι αυτος ο δολιος αχαχαχαχαχα δε με προδοσανε ποτε τα champion αλλα δε νομιζω να τα θεοπειω κιωλας
 
Είσαι τυχερός που έχεις τον φίλο σου και σε προμηθεύει. Εγώ μόνο εμπορίου.
Μη το λες τελεφτεα εκανε μια παρτιδα με psb spesial 2×38 εριξα δυο τριτο οχι ομως θα φτεγε το καψυλιο μαλων ueeg αχαχαχαχα θα με σκωτωνε ο μ........κας
 
Back
Top