Φυσίγγια για την Φάσσα

Δε βρίσκω το λογο να πάρει κάποιος το περκορσο σε ψηλότερο νο από 6 μπορεί με οποιοδήποτε καλό νο7 κι εχι ακριβό να κάνει τη δουλειά του με 33 34 γρ στις αποστάσεις που καλείται.
Τα εμπορικά 34 δεν είναι όλα τόσο πάντως καιρου.
Αυτό είναι θέμα για μένα χρόνια... Ίσως το ρουμελιωτη 34 και του ζαφειρακης 33 psb csb αντίστοιχα είναι μια καλή επιλογή για της επόμενη σεζόν...
 
Last edited:
Ίσως το ρουμελιωτη 34 και του ζαφειρακης 33 psb csb αντίστοιχα είναι μια καλή επιλογή για της επόμενη σεζόν...
ναι ειναι πολυ καλα μαριε,και θα το βρεις αμεσως ειναι γρηγορο και λακτισμα φυσιολογικο για 34αρι.
 
Έχει κανείς υπόψην πλέον του ζωτου το 36 με τι είναι γεμισμένο? Μβ36 λέει αλλά ισχύει πλέον?
Λογικα με MB36 θα ειναι γεμισμενα αλλα παρτον τηλεφωνο να ρωτησεις, θα σου πει σιγουρα! Εγω που πηγα και πηρα τα διασπορας ανοιξαμε κουβεντα και μου ανελυε διαφορες λεπτομερειες! Ευγενικοι ανθρωποι! Και να προσθεσω οτι το κουτι τους εγραφε οτι γεμιζονται απο ΜΕΤΠΛΑΣΤ.
 
Λογικα με MB36 θα ειναι γεμισμενα αλλα παρτον τηλεφωνο να ρωτησεις, θα σου πει σιγουρα! Εγω που πηγα και πηρα τα διασπορας ανοιξαμε κουβεντα και μου ανελυε διαφορες λεπτομερειες! Ευγενικοι ανθρωποι! Και να προσθεσω οτι το κουτι τους εγραφε οτι γεμιζονται απο ΜΕΤΠΛΑΣΤ.
Η ΜΕΤΠΛΑΣΤ πλέον Αλέξανδρε γεμίζει νομίζω για λογαριασμό αρκετών κατασκευαστών....π.χ. και ο Κουτουμάνος εκεί τα γεμίζει πλέον.
 
Η ΜΕΤΠΛΑΣΤ πλέον Αλέξανδρε γεμίζει νομίζω για λογαριασμό αρκετών κατασκευαστών....π.χ. και ο Κουτουμάνος εκεί τα γεμίζει πλέον.
Δεν το γνωριζα αυτο! Ειχα την εντυπωση οτι γεμιζουν μονοι τους....! Τους δινουν την συνταγη τους και γεμιζουν δλδ?
 
Last edited:
Δεν το γνωριζα αυτο! Ειχα την εντυπωση οτι γεμιζουν μονοι τους....! Τους δινουν την συνταγη τους και γεμιζουν δλδ?
Ναι Αλέξανδρε. Απ'ότι μου έχει πει καταστηματάρχης κυνηγετικών ειδών τους δίνουν τις δοσολογίες και τα φτιάχνει η ΜΕΤΠΛΑΣΤ.
Έχουν στενέψει τα περιθώρια περί αδειών και δικαιωμάτων κατασκευής φυσιγγίων και τους αναγκάζουν να προβούν σε μεγάλες βιοτεχνείες....(π.χ παλαιότερα τα φυσίγγια Καββαθάς [puma 32] γεμίζονταν στην βιοτεχνία του Κουτουμάνου....έτσι κ τώρα.
Να ένα παράδειγμα....



topic.topic.
 
Ναι Αλέξανδρε. Απ'ότι μου έχει πει καταστηματάρχης κυνηγετικών ειδών τους δίνουν τις δοσολογίες και τα φτιάχνει η ΜΕΤΠΛΑΣΤ.
Έχουν στενέψει τα περιθώρια περί αδειών και δικαιωμάτων κατασκευής φυσιγγίων και τους αναγκάζουν να προβούν σε μεγάλες βιοτεχνείες....(π.χ παλαιότερα τα φυσίγγια Καββαθάς [puma 32] γεμίζονταν στην βιοτεχνία του Κουτουμάνου....έτσι κ τώρα.
Να ένα παράδειγμα....



topic.topic.
Καταλαβα! Ευχαριστω!
 
Ναι Αλέξανδρε. Απ'ότι μου έχει πει καταστηματάρχης κυνηγετικών ειδών τους δίνουν τις δοσολογίες και τα φτιάχνει η ΜΕΤΠΛΑΣΤ.
Έχουν στενέψει τα περιθώρια περί αδειών και δικαιωμάτων κατασκευής φυσιγγίων και τους αναγκάζουν να προβούν σε μεγάλες βιοτεχνείες....(π.χ παλαιότερα τα φυσίγγια Καββαθάς [puma 32] γεμίζονταν στην βιοτεχνία του Κουτουμάνου....έτσι κ τώρα.
Να ένα παράδειγμα....



topic.topic.
Ω ρε που είναι αυτά τα καββαθαςεβρος 42 τα λατρεβα στην εβρο
 
Back
Top