Φυσίγγια για μπεκάτσα

Και εγω με του στοκα τα διασπορας 9αρακια εχω χαλασει αρκετους
Τι μου θύμισες τώρα...
Κυνήγι μπεκάτσας πριν 10 χρόνια με μια κακιά κουρτσχααρ (κτήνος την έλεγα)
Κάθομαι σε μια μεγάλη πέτρα κ βγάζω να φάω την ομελέτα με ψωμί.
Το κτήνος έρχεται κοντά μου με σηκωμενη την τρίχα στη ραχοκοκαλιά κ εγώ φοβούμενος μήπως με δαγκώσει κ μου πάρει την ομελέτα την σπρώχνω με τα πόδια μου φωνάζοντας πολυ δυνατά.
Είχα κάτσει πάνω στο λαγό φίλε...
3 Στοκας διασπορας, το μαλλί σύννεφο κ ο λαγός έφυγε.
Η αλήθεια την πρώτη φορά που πάτησα είχα ασφάλεια κ έτσι πήρε λίγα μέτρα.
 
Τι μου θύμισες τώρα...
Κυνήγι μπεκάτσας πριν 10 χρόνια με μια κακιά κουρτσχααρ (κτήνος την έλεγα)
Κάθομαι σε μια μεγάλη πέτρα κ βγάζω να φάω την ομελέτα με ψωμί.
Το κτήνος έρχεται κοντά μου με σηκωμενη την τρίχα στη ραχοκοκαλιά κ εγώ φοβούμενος μήπως με δαγκώσει κ μου πάρει την ομελέτα την σπρώχνω με τα πόδια μου φωνάζοντας πολυ δυνατά.
Είχα κάτσει πάνω στο λαγό φίλε...
3 Στοκας διασπορας, το μαλλί σύννεφο κ ο λαγός έφυγε.
Η αλήθεια την πρώτη φορά που πάτησα είχα ασφάλεια κ έτσι πήρε λίγα μέτρα.
Εχω παρει και πισοκωλα στα 15 μετρα
 
Σταματη
Ρωτα τον φιλο σου πως θα ειναι ο καιρος και το μερος
Βαλε ενα τσοκ 5. Αν δεν εχεις βαλε 4
Οππιοδηποτε φουσεκι βαλεις απο 32 μεχρι 36 με διασπορεα η μεσοταπο σε νουμερο8-9 θα σε καλυψει
Μονο τον καιρο να δεις
Σε μπεκατσοκαιρους η s4 για εμενα εχει την τιμητικη της
Αλλα στα μετρα που βαρας την μπεκατσα δεν παιζει τοσο ρολο
Το σημαντικο ειναι να μην σε κοιμησει η φερμα του σκυλου ειδικα εαν δεν εισαι συνηθισμενος
Βαλε πορτοκαλι χρωμα
Ηρεμησε
Μην βλεπεις το σκυλο
Εχε το νου σιυ μπροστα
Η μπεκατσα θελει ηρεμια και σβελταδα οπως ο λαγος
Το χεις
Περιμενω φωτο
.love.
Θα σε κανω φερματζη εσενα.yelling.
 
Σταματη
Ρωτα τον φιλο σου πως θα ειναι ο καιρος και το μερος
Βαλε ενα τσοκ 5. Αν δεν εχεις βαλε 4
Οππιοδηποτε φουσεκι βαλεις απο 32 μεχρι 36 με διασπορεα η μεσοταπο σε νουμερο8-9 θα σε καλυψει
Μονο τον καιρο να δεις
Σε μπεκατσοκαιρους η s4 για εμενα εχει την τιμητικη της
Αλλα στα μετρα που βαρας την μπεκατσα δεν παιζει τοσο ρολο
Το σημαντικο ειναι να μην σε κοιμησει η φερμα του σκυλου ειδικα εαν δεν εισαι συνηθισμενος
Βαλε πορτοκαλι χρωμα
Ηρεμησε
Μην βλεπεις το σκυλο
Εχε το νου σιυ μπροστα
Η μπεκατσα θελει ηρεμια και σβελταδα οπως ο λαγος
Το χεις
Περιμενω φωτο
.love.
Θα σε κανω φερματζη εσενα.yelling.

Να σαι καλά φίλε μου. Όσο για το τελευταίο απλά δεν υπάρχει περίπτωση. Είμαστε ταγμένοι στο τριχωτό .yel.
 
Καλησπέρα. Έχεις κάποιος πρόταση φυσιγγίων διασποράς για το Benelli 828U? Συνδυασμός τσοκ 4 και 3. Όλη την φετινή χρονιά την κυνήγησα με απόθεμα alfa game 36gr 8ετίας με απίστευτα αποτελέσματα και ποιότητα τουφεκιάς. Η καινούργια γόμωση όμως του Ασπρογέρακα δεν είναι η ίδια και έτσι βρίσκομαι σε αναζήτηση φυσιγγίου μιας και έφαγα όλο το στοκ. Θα χαρώ πολύ να ακούσω την τοποθέτηση σας μιας και δεν έχω ασχοληθεί καθόλου με τι εξελίξεις. Δούλευα το φυσίγγι αυτό πάνω από 15 χρόνια ως 1ο και 2ο στην Beretta AL390 και εφέτος στο benelli και νιώθω μεγάλη ανασφάλεια πλέον που θα πρέπει να αλλάξω γόμωση.
 
Καλησπέρα. Έχεις κάποιος πρόταση φυσιγγίων διασποράς για το Benelli 828U? Συνδυασμός τσοκ 4 και 3. Όλη την φετινή χρονιά την κυνήγησα με απόθεμα alfa game 36gr 8ετίας με απίστευτα αποτελέσματα και ποιότητα τουφεκιάς. Η καινούργια γόμωση όμως του Ασπρογέρακα δεν είναι η ίδια και έτσι βρίσκομαι σε αναζήτηση φυσιγγίου μιας και έφαγα όλο το στοκ. Θα χαρώ πολύ να ακούσω την τοποθέτηση σας μιας και δεν έχω ασχοληθεί καθόλου με τι εξελίξεις. Δούλευα το φυσίγγι αυτό πάνω από 15 χρόνια ως 1ο και 2ο στην Beretta AL390 και εφέτος στο benelli και νιώθω μεγάλη ανασφάλεια πλέον που θα πρέπει να αλλάξω γόμωση.
Λάμπρο κίτρινο νο8.
 
Καλησπέρα. Έχεις κάποιος πρόταση φυσιγγίων διασποράς για το Benelli 828U? Συνδυασμός τσοκ 4 και 3. Όλη την φετινή χρονιά την κυνήγησα με απόθεμα alfa game 36gr 8ετίας με απίστευτα αποτελέσματα και ποιότητα τουφεκιάς. Η καινούργια γόμωση όμως του Ασπρογέρακα δεν είναι η ίδια και έτσι βρίσκομαι σε αναζήτηση φυσιγγίου μιας και έφαγα όλο το στοκ. Θα χαρώ πολύ να ακούσω την τοποθέτηση σας μιας και δεν έχω ασχοληθεί καθόλου με τι εξελίξεις. Δούλευα το φυσίγγι αυτό πάνω από 15 χρόνια ως 1ο και 2ο στην Beretta AL390 και εφέτος στο benelli και νιώθω μεγάλη ανασφάλεια πλέον που θα πρέπει να αλλάξω γόμωση.
Αν αναφέρεσαι στο Alpha Game elite και θες να μείνεις στα ίδια γραμμάρια δοκίμασε το Gorilla Elix 36. Πιστεύω ότι θα μείνεις ικανοποιημένος.
 
Καλησπέρα. Έχεις κάποιος πρόταση φυσιγγίων διασποράς για το Benelli 828U? Συνδυασμός τσοκ 4 και 3. Όλη την φετινή χρονιά την κυνήγησα με απόθεμα alfa game 36gr 8ετίας με απίστευτα αποτελέσματα και ποιότητα τουφεκιάς. Η καινούργια γόμωση όμως του Ασπρογέρακα δεν είναι η ίδια και έτσι βρίσκομαι σε αναζήτηση φυσιγγίου μιας και έφαγα όλο το στοκ. Θα χαρώ πολύ να ακούσω την τοποθέτηση σας μιας και δεν έχω ασχοληθεί καθόλου με τι εξελίξεις. Δούλευα το φυσίγγι αυτό πάνω από 15 χρόνια ως 1ο και 2ο στην Beretta AL390 και εφέτος στο benelli και νιώθω μεγάλη ανασφάλεια πλέον που θα πρέπει να αλλάξω γόμωση.
Jordan διασποράς ν9 34 γρ
 
Καλησπέρα. Έχεις κάποιος πρόταση φυσιγγίων διασποράς για το Benelli 828U? Συνδυασμός τσοκ 4 και 3. Όλη την φετινή χρονιά την κυνήγησα με απόθεμα alfa game 36gr 8ετίας με απίστευτα αποτελέσματα και ποιότητα τουφεκιάς. Η καινούργια γόμωση όμως του Ασπρογέρακα δεν είναι η ίδια και έτσι βρίσκομαι σε αναζήτηση φυσιγγίου μιας και έφαγα όλο το στοκ. Θα χαρώ πολύ να ακούσω την τοποθέτηση σας μιας και δεν έχω ασχοληθεί καθόλου με τι εξελίξεις. Δούλευα το φυσίγγι αυτό πάνω από 15 χρόνια ως 1ο και 2ο στην Beretta AL390 και εφέτος στο benelli και νιώθω μεγάλη ανασφάλεια πλέον που θα πρέπει να αλλάξω γόμωση.
Lucky strike victory σε ν.9
 
Back
Top