Φυσίγγια για μπεκάτσα

Βρες καμια πιο σοβαρη εταιρια...yelling.
Μην μου πεις οτι θα παρεις το νεο και ανανεωμενο formula...yelling.
Περιμενω να δω που θα το τερματισει...sarcastic..sarcastic.

https://www.nobelsport.it/en/products-en/hunting/prestige
Στο κουτι δειχνει τον διασπορεα της maionchi(που ηταν στην 10αδα με το φελλο απο κατω..)για αυτο λεει patent nsi...
 
Βρες καμια πιο σοβαρη εταιρια...yelling.
Μην μου πεις οτι θα παρεις το νεο και ανανεωμενο formula...yelling.
Περιμενω να δω που θα το τερματισει...sarcastic..sarcastic.

https://www.nobelsport.it/en/products-en/hunting/prestige
Στο κουτι δειχνει τον διασπορεα της maionchi(που ηταν στην 10αδα με το φελλο απο κατω..)για αυτο λεει patent nsi...
Ελπίζω μόνο να μην σε αρμέγει από τιμή... .very funny. .very funny. .yel. .very funny.
exotic mens names
 
Βρες καμια πιο σοβαρη εταιρια...yelling.
Μην μου πεις οτι θα παρεις το νεο και ανανεωμενο formula...yelling.
Περιμενω να δω που θα το τερματισει...sarcastic..sarcastic.

https://www.nobelsport.it/en/products-en/hunting/prestige
Στο κουτι δειχνει τον διασπορεα της maionchi(που ηταν στην 10αδα με το φελλο απο κατω..)για αυτο λεει patent nsi...
η καλυτερη .sarcastic. . εννοειται οτι θα παρω και τα 2 τα formula.sarcastic.:cool:. δηλαδη λες να ειναι μαλινη ταπα με σταυρο μεσα?
 
η καλυτερη .sarcastic. . εννοειται οτι θα παρω και τα 2 τα formula.sarcastic.:cool:. δηλαδη λες να ειναι μαλινη ταπα με σταυρο μεσα?
Καλησπέρα παίδες! Αυτό που ξαναδιάβασα για το formula της nsi........τι ακριβώς ισχύει??????? Οντως ξαναβάζουν?????? Και τι ακριβώς?????? Αυτό με τα 33 gr και αποσπώμενο πάτο????? Και το δεύτερο????Αυτό που βγάζανε παλιότερα με 36???? Η κάτι άλλο??????
 
Καλησπέρα παίδες! Αυτό που ξαναδιάβασα για το formula της nsi........τι ακριβώς ισχύει??????? Οντως ξαναβάζουν?????? Και τι ακριβώς?????? Αυτό με τα 33 gr και αποσπώμενο πάτο????? Και το δεύτερο????Αυτό που βγάζανε παλιότερα με 36???? Η κάτι άλλο??????
Δες εδω Βαγγελη..
https://www.hunterslife.gr/forums/threads/Φυσίγγια-για-τρυγόνι.61/page-117#post-408081
 
με μαλινη ταπα ειναι ,δεν το εχω ριξει εγω προσωπικα ειναι πολυ ακριβο.,και ουτε εχω ακουσει να το εχει ριξει και κανενας γνωστος μου.
Το έχω ρίξει όπως λες ακριβό πολύ χωρίς να έχει κάτι το διαφορετικό.......καλό αλλά δεν μπορώ να πω ότι εντυπωσιάστηκα!!!! Πολύ καλύτερο το special game,το gigante, το red her,το lampro feltro 32gr κλπ......
 
το παραγαμ......ολοι
ενα κουτι και βλεπεισ 15 16 17 ευρω
για ενα 20 αρικο αλλοι δουλευουν ολη μερα!
Ετσι ακριβώς το έχουν παραξευτιλισει με τις τιμές. Εγω προσωπικά 1o direct και 2ο λαμπρο κιτρινο διασπορας και είμαι μια χαρά (τα μόνα λαμπρο που χρησιμοποιώ). Αυτή η νέα σειρά φυσιγγιων της ροτβαιλ για το κάθε θήραμα είναι πανάκριβη χωρίς να προσφέρει κάτι πέρα από την φιγούρα του κάθε θηράματος στο εκάστοτε κουτί. Ευχαριστώ αλλά δν θα πάρω..
 
με μαλινη ταπα ειναι ,δεν το εχω ριξει εγω προσωπικα ειναι πολυ ακριβο.,και ουτε εχω ακουσει να το εχει ριξει και κανενας γνωστος μου.
oxi σκετο μαλινη ειναι.
Το συγκεκριμένο είναι με συγκεντρωτηρα σταυρού με πτερύγια. Το αγόρασε πέρυσι ο κολλητός μου. Για μάλλινο το αγόρασε μιας και έτσι έγραφε αλλά ημι-διασπορας μας βγήκε. Μόλις ανοίξαμε ένα το διαπιστώσαμε. Στη τιμη αυτη δεν πρισφερει τίποτατο διαφορετικό και με ένα άλλο ημι-διασπορας κάνεις τη δουλειά.
 
Το συγκεκριμένο είναι με συγκεντρωτηρα σταυρού με πτερύγια. Το αγόρασε πέρυσι ο κολλητός μου. Για μάλλινο το αγόρασε μιας και έτσι έγραφε αλλά ημι-διασπορας μας βγήκε. Μόλις ανοίξαμε ένα το διαπιστώσαμε. Στη τιμη αυτη δεν πρισφερει τίποτατο διαφορετικό και με ένα άλλο ημι-διασπορας κάνεις τη δουλειά.
δηλαδη γιαννη σαν το διασπορεα gualladi ειναι?
 
το παραγαμ......ολοι
ενα κουτι και βλεπεισ 15 16 17 ευρω
για ενα 20 αρικο αλλοι δουλευουν ολη μερα!
Ετσι ακριβώς το έχουν παραξευτιλισει με τις τιμές. Εγω προσωπικά 1o direct και 2ο λαμπρο κιτρινο διασπορας και είμαι μια χαρά (τα μόνα λαμπρο που χρησιμοποιώ). Αυτή η νέα σειρά φυσιγγιων της ροτβαιλ για το κάθε θήραμα είναι πανάκριβη χωρίς να προσφέρει κάτι πέρα από την φιγούρα του κάθε θηράματος στο εκάστοτε κουτί. Ευχαριστώ αλλά δν θα πάρω..
Ν'αγιασει το στόμα σας παιδιά. Μια χαρά πέφτουν οι βασίλισσες και με 26-28 γραμμάρια. Αυτό με τα special edition και παπαριες μας μάρανα, λες και οι βασίλισσα θα ψαρωσει με τα φανταχτερά φυσηγγια και θα πέσει μόνη της.......sarcastic.
 
Για μαλλινοταπο παντως για την μπεκατσα παρολο που εχω να ριξω εμπορικο πολλα χρονια εριξα περσυ απο ενα φιλαρακι σε χαρτονι το b&p mygra beccaccia ν 8.5 με τσοκ carlsons skeet στην ss και μπορω να πω οτι μου αφησε πολυ καλη εντυπωσω
 
Back
Top