Φυσίγγια για μπεκάτσα

Καλημερα κι απο μενα στην παρεα.Τσιμπησα τις προαλλες ενα κουτακι J&B Διασπορας +Plus,στα 33 γρ.Μου ειπαν οτι ειναι με ελικοειδη διασπορεα.Γνωριζει καποιος συναδελφος με ποια πυριτιδα ειναι γεμισμενα?Ευχαριστω εκ των προτερων!!
 
Καλημερα κι απο μενα στην παρεα.Τσιμπησα τις προαλλες ενα κουτακι J&B Διασπορας +Plus,στα 33 γρ.Μου ειπαν οτι ειναι με ελικοειδη διασπορεα.Γνωριζει καποιος συναδελφος με ποια πυριτιδα ειναι γεμισμενα?Ευχαριστω εκ των προτερων!!
σιγουρα ειναι με ελικοειδη?
 
View attachment 84878

Τι έχουμε εδώ

Άνοιξες κανένα ΔΥ?

Τα διασποράς του ο συγχωρεμένος τα γέμιζε με ελικοειδη..

Ο κατανομέας έχω την εντύπωση πως είναι ο γνωστός gualandi με τον σταυρό κ τα προστατευτικά πτερύγια..
Δεν λίγοι όσοι λένε έτσι αυτό το βυσμα(όπως κ στην περιγραφή σε καποια φυσίγγια wolf) ..
Βέβαια δεν υπάρχει τέτοια ορολογία αλλά μάλλον του ταιριάζει......
Καλημερα κι απο μενα στην παρεα.Τσιμπησα τις προαλλες ενα κουτακι J&B Διασπορας +Plus,στα 33 γρ.Μου ειπαν οτι ειναι με ελικοειδη διασπορεα.Γνωριζει καποιος συναδελφος με ποια πυριτιδα ειναι γεμισμενα?Ευχαριστω εκ των προτερων!!
Καλά σου είπαν με ελικοειδη θωδη είναι..
Παλαιότερα το γέμιζε με G3000 τωρα δεν ξέρω..
Καλό αλλά πολυυ δυνατό για τα γραμμάρια του...
Ελπίζω να το έχει μαλακώσει γιατί το θεωρώ απαράδεκτο...
 
Καλά σου είπαν με ελικοειδη θωδη είναι..
Παλαιότερα το γέμιζε με G3000 τωρα δεν ξέρω..
Καλό αλλά πολυυ δυνατό για τα γραμμάρια του...
Ελπίζω να το έχει μαλακώσει γιατί το θεωρώ απαράδεκτο...
τασο τα ειχε συνεχεια με ελικοειδη?
 
Άνοιξες κανένα ΔΥ?

Τα διασποράς του ο συγχωρεμένος τα γέμιζε με ελικοειδη..

Ο κατανομέας έχω την εντύπωση πως είναι ο γνωστός gualandi με τον σταυρό κ τα προστατευτικά πτερύγια..
Δεν λίγοι όσοι λένε έτσι αυτό το βυσμα(όπως κ στην περιγραφή σε καποια φυσίγγια wolf) ..
Βέβαια δεν υπάρχει τέτοια ορολογία αλλά μάλλον του ταιριάζει......

Καλά σου είπαν με ελικοειδη θωδη είναι..
Παλαιότερα το γέμιζε με G3000 τωρα δεν ξέρω..
Καλό αλλά πολυυ δυνατό για τα γραμμάρια του...
Ελπίζω να το έχει μαλακώσει γιατί το θεωρώ απαράδεκτο...
Θα σας ανοίξω πήρα και ζυγαριά
 
Back
Top