Φυσίγγια Ρουμελιώτης Πάτρα

μιας κ ειχε γινει κουβεντα για τα βαρυτερα του Ρουμελιωτη κ τα περιμεναμε.
ΜΒ 36γρ.
View attachment 5663

View attachment 5664

View attachment 5665

View attachment 5666

View attachment 5667

ομορφο φυσιγγι. δυστηχως δεν εχω ζυγαρια ακριβειας να ζυγισω.
τιμη δεν ξερω.
αν αυτη ειναι MB36 εγω ειμαι ο παριαρχης Ἱεροσολύμων .very funny..very funny..very funny.
 
αν αυτη ειναι MB36 εγω ειμαι ο παριαρχης Ἱεροσολύμων .very funny..very funny..very funny.
ρε παιδια, δεν ειπα εγω οτι ειναι με ΜΒ36. εγραψα ΜΒ (την ονομασια) και 36γρ. σκαγια.
δεν ρωτησα με τι πυριτιδα ειναι στην παραγγελια.
τωρα εμαθα οτι ειναι με τεκνα. φαινεται ωραιο φυσιγγι κ ποιοτικο.
γενικα, εχω κανει 2 παραγγελιες απο τον Ανδρεα. δεν ειχα προβλημα σε τιποτα.
παντα προθυμος στο τηλεφωνο να μου εξηγησει τα παντα.
 
ρε παιδια, δεν ειπα εγω οτι ειναι με ΜΒ36. εγραψα ΜΒ (την ονομασια) και 36γρ. σκαγια.
δεν ρωτησα με τι πυριτιδα ειναι στην παραγγελια.
τωρα εμαθα οτι ειναι με τεκνα. φαινεται ωραιο φυσιγγι κ ποιοτικο.
γενικα, εχω κανει 2 παραγγελιες απο τον Ανδρεα. δεν ειχα προβλημα σε τιποτα.
παντα προθυμος στο τηλεφωνο να μου εξηγησει τα παντα.
Σε τι τιμή τα πήρες Σπύρο αν επιτρέπεται;
 
Στο site του Ρουμελιώτη το συγκεκριμένο φυσίγγι το λέει γεμισμένο με m92s
τελικά είναι tecna;;;;
το κουτί εντάξει το είχε από παλιά το χρησιμοποιεί και δεν είναι κακό για μένα.....γιατί να τα πετάξει;;;;.

 
Last edited:
Στο site του Ρουμελιώτη το συγκεκριμένο φυσίγγι το λέει γεμισμένο με m92s
τελικά είναι tecna;;;;
το κουτί εντάξει το είχε από παλιά το χρησιμοποιεί και δεν είναι κακό για μένα.....γιατί να τα πετάξει;;;;.

Ναι με τεκνα είναι με τις άλλες πυριτιδες υπάρχει ένα θέμα δεν ξέρω αν πρέπει να το αναφέρω καλύτερα να μην πω......στα 9 ευρώ πάντως είναι το συγκεκριμένο!
 
Ναι με τεκνα είναι με τις άλλες πυριτιδες υπάρχει ένα θέμα δεν ξέρω αν πρέπει να το αναφέρω καλύτερα να μην πω......στα 9 ευρώ πάντως είναι το συγκεκριμένο!
Τελικά τα καλά υλικά πληρώνονται και λογικό είναι
 
μια παραγγελία στον Αντρέα, 24γρ νο9, ακόμα δεν τα έχω δοκιμάσει, οπτικά είναι κουκλάκια.
ο Αντρέας βγάζει πολύ καλά φυσίγγια, αλλά έχει θέμα με τους χρόνους παράδοσης, τουλάχιστον έχουμε απεριόριστα προς εθνικά δίκτυα.fff. .sarcastic.
 
μια παραγγελία στον Αντρέα, 24γρ νο9, ακόμα δεν τα έχω δοκιμάσει, οπτικά είναι κουκλάκια.
ο Αντρέας βγάζει πολύ καλά φυσίγγια, αλλά έχει θέμα με τους χρόνους παράδοσης, τουλάχιστον έχουμε απεριόριστα προς εθνικά δίκτυα.fff. .sarcastic.
Βασίλη Καλώς μας Ήρθες και πάλι!
Με το καλό να σου έρθουν!
 
Όποιος έχει Ρουμελιώτη 30γρ να ξέρει ότι σε βολες περπατητου η προσκοπευση είναι σχεδόν μηδενική ειδικά σε βολές έως 20μ.
Και τσοκ ανοιχτά 4-5*, το φυσίγγι είναι ιδιαίτερα συγκεντρωτικό.
Οι καρτεριτζηδες θα το φχαριστηθουν ακόμη περισσότερο ;)
Εγώ με το δικαννο και 2-3 σταθερά στο καρτέρι φχαριστηθηκα τρεις τουφεκιές στα 40-50μ.
 
Όποιος έχει Ρουμελιώτη 30γρ να ξέρει ότι σε βολες περπατητου η προσκοπευση είναι σχεδόν μηδενική ειδικά σε βολές έως 20μ.
Και τσοκ ανοιχτά 4-5*, το φυσίγγι είναι ιδιαίτερα συγκεντρωτικό.
Οι καρτεριτζηδες θα το φχαριστηθουν ακόμη περισσότερο ;)
Εγώ με το δικαννο και 2-3 σταθερά στο καρτέρι φχαριστηθηκα τρεις τουφεκιές στα 40-50μ.
Έτσι ακριβώς είναι Βασίλη , δουλεύει καλά με ανοιχτό τσοκ και οχι μεγάλη προσκόπευση.
 
μια παραγγελία στον Αντρέα, 24γρ νο9, ακόμα δεν τα έχω δοκιμάσει, οπτικά είναι κουκλάκια.
ο Αντρέας βγάζει πολύ καλά φυσίγγια, αλλά έχει θέμα με τους χρόνους παράδοσης, τουλάχιστον έχουμε απεριόριστα προς εθνικά δίκτυα.fff. .sarcastic.
Πόσο βγαίνει το κουτί αν επιτρέπεται;
 
Back
Top