Φυσίγγια Ρουμελιώτης Πάτρα

Μίλησα με τον Ανδρέα το μεσημέρι για πρώτη φορά,ευγενέστατος και πρόθυμος να με ακούσει και παρόλο που είχε δουλειά μου αφιέρωσε αρκετό χρόνο,σίγουρα με κέρδισε με τον τρόπο του, εύχομαι να με κερδίσει και με τα φυσίγγια του,μου είπε να τον πάρω μέσα Ιουλίου για παραγγελία και τιμές.
 
Μίλησα με τον Ανδρέα το μεσημέρι για πρώτη φορά,ευγενέστατος και πρόθυμος να με ακούσει και παρόλο που είχε δουλειά μου αφιέρωσε αρκετό χρόνο,σίγουρα με κέρδισε με τον τρόπο του, εύχομαι να με κερδίσει και με τα φυσίγγια του,μου είπε να τον πάρω μέσα Ιουλίου για παραγγελία και τιμές.
Μερος της δουλειας του εισαι Μάνθο. 'Ετσι πρέπει να φέρεται. Τώρα δηλαδή δεν έχει προιον να σε καλύψει? Ή ζητησες κατι ιδιαιτερο?
 
Μερος της δουλειας του εισαι Μάνθο. 'Ετσι πρέπει να φέρεται. Τώρα δηλαδή δεν έχει προιον να σε καλύψει? Ή ζητησες κατι ιδιαιτερο?
Το ξέρω ότι έτσι πρέπει να συμπεριφέρονται αλλά δεν το κάνουν όλοι, κάποιοι μιλάνε σαν να τους ενοχλείς, μου είπε ότι περιμένει υλικά για να αρχίσει να γεμίζει, έτσι κι αλλιώς δεν βιάζομαι.Ισως αυτά που γεμίζει τώρα να είναι ήδη παραγγελίες.
 
Το ξέρω ότι έτσι πρέπει να συμπεριφέρονται αλλά δεν το κάνουν όλοι, κάποιοι μιλάνε σαν να τους ενοχλείς, μου είπε ότι περιμένει υλικά για να αρχίσει να γεμίζει, έτσι κι αλλιώς δεν βιάζομαι.Ισως αυτά που γεμίζει τώρα να είναι ήδη παραγγελίες.
Αυτούς που μιλάνε έτσι εγώ τους ξεχνάω. Λέω μάλλον σας ενοχλω, ευχαριστώ δε θα σας ξαναενοχλησω. Κάποιοι μένουν μαλακές άλλοι είναι ζώα
 
Καλημέρα στην παρέα. Τα σκοπευτικά του Ανδρέα, είναι τα καλύτερα που μου έχουν ταιριάξει -και για πήλινα (Hyperion Sporting), αλλά και για πρακτική σκοποβολή (Hyperion Practical 5αρια & 6αρια, 9βολα & τα μονόβολα Hyperion Slug). Tα μονόβολά του "λερώνουν" λίγο περισσότερο την κάννη από άλλα ακοπευτικα μονόβολα, όμως απ' την άλλη, έχουν φανταστική απόδοση!

Επειδή τα πάντα ακριβαίνουν ταχύτατα -μαζί και τα φυσιγγια του Ανδρέα, γνωρίζω πως από Ιουνη και μετά, θα πάρουν 20-30% επάνω (ήδη έχουν πάρει 1και ευρώ το κουτί επάνω τους τελευταίους 3 μήνες), οπότε, όσοι πιστοί, γεμίστε αποθήκες!!!!!
 
Καλημέρα παιδιά,δεν έχω δοκιμάσει ποτέ τα φυσίγγια του Ρουμελιώτη,σε σκοπευτικά τι μου προτείνετε;;
Παρε άφοβα 28γρ κυνηγετικά (τσιμπήμενα λίγο σε μπαρούτι) και βάλε και 28γρ με πίστον σκιτ συγκεντρωτήρα!
 
Last edited:
Παρε άφοβα 28γρ κυνηγετικά (τσιμπήμενα λίγο σε μπαρούτι) και βάλε και 28γρ με πίστον σκιτ συγκεντρωτήρα!
Συμφωνώ απόλυτα. Πρώτη φορά τα έριξα την περασμένη εβδομάδα και τα δύο, με δύο διαφορετικά τσοκ. Εξαιρετικά..
 
Αλήθεια? Δεν έχω ακούσει ούτε διαβάσει εδώ κάτι και νόμιζα ότι δεν ασχολειται με τέτοια.
Τωρα το καλοκαίρι που θα κάνω νέα παραγγελία θα τον ρωτήσω.
Αν κάνεις πριν τις 5 Ιούνη, θα είναι καλύτερες οι τιμές ;)
 
Παιδιά ο Ρουμελιώτης βγάζει τώρα μόνο σκοπευτικα. Όλα τα υπόλοιπα καλο τελος Ιουνίου και βαλε. Χθες μιλησαμε. Δράμια μονοβολα μάλλον θα βγαλει. Εμάς μας έστειλε 140 κουτάκια 28αρια και 20 κουτια 24αρια σκητ σήμερα και περιμενουμε....
 
Παιδιά ο Ρουμελιώτης βγάζει τώρα μόνο σκοπευτικα. Όλα τα υπόλοιπα καλο τελος Ιουνίου και βαλε. Χθες μιλησαμε. Δράμια μονοβολα μάλλον θα βγαλει. Εμάς μας έστειλε 140 κουτάκια 28αρια και 20 κουτια 24αρια σκητ σήμερα και περιμενουμε....
Καλόριχτα!!!
 
Παιδιά ο Ρουμελιώτης βγάζει τώρα μόνο σκοπευτικα. Όλα τα υπόλοιπα καλο τελος Ιουνίου και βαλε. Χθες μιλησαμε. Δράμια μονοβολα μάλλον θα βγαλει. Εμάς μας έστειλε 140 κουτάκια 28αρια και 20 κουτια 24αρια σκητ σήμερα και περιμενουμε....
Κράτα 24άρια άμα πάμε μαζί να φέρω και εγώ να ρίξουμε αποκλειστικά!
Θα κλάψουν μανούλες! .sarcastic.
 
Back
Top