Φυσίγγια Ρουμελιώτης Πάτρα

Θα πάρω και εγώ για τσίχλες.
Νο8-9 σε 32γρ.
Ποια να πάρω ρε παίδες ; CSB-1 ή GM3 ;
Νορμάλ χειμερινούς καιρούς όχι ψοφόκρυα ... :)

Μπράβο για τις τιμές και γιατί στηρίζει το HuntersLife.

View attachment 31314View attachment 31315
Για νορμάλ καιρό csb 32. Εμένα και με αρνητικές θερμοκρασίες μια χαρά τις γαζωνουν. Όχι -10 για να προλάβω μερικους. Με -3 που τα έχω ρίξει σε 8αρι πήγαν καλα.
 
Το 32άρι με GM3, έχω πάρει από πέρυσι 5 κουτάκια για δοκιμή αλλά δεν έχω προλάβει να τα ρίξω ακόμα.Αλλά με τον φιόκι αυτόν τον γυαλιστερό και βελούδινο κάλυκα σου έρχεται να τα φας ! :D.yel.
Ωωωχχχχ άλλος καλυκολατρης μας βρηκε! Εγώ ξέρω έναν που αν τα φυσίγγια δεν ειναι σε διαφανή καλυκα δεν τα βάζει στο όπλο του!!!!
 
Εγώ προσωπικά για ζεστές με 28 γρ κ μετά χειμώνα με 32 Έιμαι υπερκαλυμμενος..πέρυσι πήρα κ λίγα με gm3 αλλά δν τα έριξα..θεωρητικά θα τραβάνε καλύτερα σε πιο ψηλά υψόμετρα κ με πιο χαμηλές θερμοκρασίες...
 
Ωωωχχχχ άλλος καλυκολατρης μας βρηκε! Εγώ ξέρω έναν που αν τα φυσίγγια δεν ειναι σε διαφανή καλυκα δεν τα βάζει στο όπλο του!!!!
Ας έχουμε φυσίγγια σε ό,τι χρώμα να ναι.Αν και θα προτιμούσα το 32αρι με csb του ρουμελιώτη στον μαύρο κάλυκα όπως το πρωτογνώρισα !
 
Αν και θα προτιμούσα το 32αρι με csb του ρουμελιώτη στον μαύρο κάλυκα όπως το πρωτογνώρισα !
Eγω στον διάφανο...
Και ο διαφανος είναι ο καλυκας εκείνου που δεν έχει να κρυψει τίποτα για οποιοδήποτε λόγο....
 
Eγω στον διάφανο...
Και ο διαφανος είναι ο καλυκας εκείνου που δεν έχει να κρυψει τίποτα για οποιοδήποτε λόγο....
Τα έχω πάρει αυτά σε διάφανο , σε μπλε , σε μαύρο και σε πορτοκαλί!!! Όντως ο διαφανος μου αρεσε και εμένα πολύ! Ότι χρώμα και να ήταν όμως την δουλειά τους την έκαναν μια χαρα!
 
Τα έχω πάρει αυτά σε διάφανο , σε μπλε , σε μαύρο και σε πορτοκαλί!!! Όντως ο διαφανος μου αρεσε και εμένα πολύ! Ότι χρώμα και να ήταν όμως την δουλειά τους την έκαναν μια χαρα!
Μόνο σε πορτοκαλί δεν τα έχω πάρει.
 
Back
Top