Φυσίγγια Ρουμελιώτης Πάτρα

Πολύ καλό με κρύο.
Τι με κρύο???? Πήρα 2 κουτάκια για ένα φίλο για λαγό και ακόμα και στις ζεστές του Σεπτέμβρη-Οκτώβρη τους έκαψε την γουνα! Και ένα 35αρι που πήρε ο ξάδερφος σε 5αρι , τρεις αυτιαδες που του βγήκαν ξεραθηκαν.
 
Τι με κρύο???? Πήρα 2 κουτάκια για ένα φίλο για λαγό και ακόμα και στις ζεστές του Σεπτέμβρη-Οκτώβρη τους έκαψε την γουνα! Και ένα 35αρι που πήρε ο ξάδερφος σε 5αρι , τρεις αυτιαδες που του βγήκαν ξεραθηκαν.
Το 35αρι λογικα ειναι με psb2, το εριχνα περυσι και ηταν φοβερο, εχω ακομα μερικα νο3 για λαγο, ειχα δει απο 86% μεχρι 90% συγκεντρωση στα 36 μετρα
 
Το 35αρι λογικα ειναι με psb2, το εριχνα περυσι και ηταν φοβερο, εχω ακομα μερικα νο3 για λαγο, ειχα δει απο 86% μεχρι 90% συγκεντρωση στα 36 μετρα
Αυτό ειναι! Τον πρώτο τον είχε πάρει στα 25 μέτρα περίπου και παιρνει τηλέφωνο και λέει ρε μλκα ξαδερφε, τι φουρνελο είναι αυτο? Γέμισε ο τόπος μαλλιά , παραλίγο να τον γδαρει κιόλας τον λαγο η τουφεκια!!!!
 
Αυτό ειναι! Τον πρώτο τον είχε πάρει στα 25 μέτρα περίπου και παιρνει τηλέφωνο και λέει ρε μλκα ξαδερφε, τι φουρνελο είναι αυτο? Γέμισε ο τόπος μαλλιά , παραλίγο να τον γδαρει κιόλας τον λαγο η τουφεκια!!!!
Ναι ειναι φοβερο φυσιγγι και προσεγμενο
 
Το 35αρι λογικα ειναι με psb2, το εριχνα περυσι και ηταν φοβερο, εχω ακομα μερικα νο3 για λαγο, ειχα δει απο 86% μεχρι 90% συγκεντρωση στα 36 μετρα
Στην επόμενη θα πάρω σίγουρα 35αρι.
Το 38αρι το ήθελα σε 2 νούμερο για να δω τι κάνει στα πενήντα μέτρα (για λαγό) αλλά δεν το βγάζει σε 2.
 
Και στα φυσίγγια του λαγου υπάρχει πρωτοπορεια
Ανδρέας Ρουμελιώτης λέγεται τους κανει την κηδεία!

Τα σκυλιά τον κλαφουνισαν,βγηκε στα 25 μετρα, εμαδησε, εγδαρθηκε, του φυγε η κλαπετα!

Τηλέφωνο στον ξαδελφο, μεγάλη επιτυχία,
Το φουρνελο αυτό,θα γράψει ιστορία!

Το έμαθε κ η ρεμινγκτον, συμφορά κ δυστυχία,
Είναι σχεδόν σίγουρο θα χάσει πελατεια!
 
Και στα φυσίγγια του λαγου υπάρχει πρωτοπορεια
Ανδρέας Ρουμελιώτης λέγεται τους κανει την κηδεία!

Τα σκυλιά τον κλαφουνισαν,βγηκε στα 25 μετρα, εμαδησε, εγδαρθηκε, του φυγε η κλαπετα!

Τηλέφωνο στον ξαδελφο, μεγάλη επιτυχία,
Το φουρνελο αυτό,θα γράψει ιστορία!

Το έμαθε κ η ρεμινγκτον, συμφορά κ δυστυχία,
Είναι σχεδόν σίγουρο θα χάσει πελατεια!
Λες να εγκαταλείψουμε το nitro..?
 
Τα καλά όπως και τα κακά πρέπει να λέγονται. Από όλους ακούω τα καλύτερα για τα φυσίγγια του Ρουμελιώτη και οι τιμές του αυτή την στιγμή είναι ασυναγώνιστες.
Ελπίζω τη νέα χρονιά να έχουμε την ευκαιρία να βγούμε και να μπορέσω και εγώ να τα δοκιμάσω.
 
Βγαζει καλα φυσσιγια ο Ανδρεας...οσοι πειραν, οι πιο πολλοι εμειναν ευχαριστημενοι....
Θελω και εγω να του κανω μια παραγελεια για το 16αρι μου....αυτα που μου εστειλε παντως με 30γρ psb1, 2 φορες που καταφερα και πηγα κυνηγι, ηταν πολυ καλα...για το καλοκαιρι δεν ξερω εαν ειναι δυνατά....
 
Βγαζει καλα φυσσιγια ο Ανδρεας...οσοι πειραν, οι πιο πολλοι εμειναν ευχαριστημενοι....
Θελω και εγω να του κανω μια παραγελεια για το 16αρι μου....αυτα που μου εστειλε παντως με 30γρ psb1, 2 φορες που καταφερα και πηγα κυνηγι, ηταν πολυ καλα...για το καλοκαιρι δεν ξερω εαν ειναι δυνατά....
Κάνουν οβερκιλλ
 
Back
Top