Φυσίγγια Ρουμελιώτης Πάτρα

ακριβως αυτο. μολις εφυγα απο σχιστο και με 28αρια κυνηγετικα ευχαριστηθηκα σπασιματα, μ αρεσει πολυ η αμεσότητα τους στην ντουφεκια. θα τα ριξω σιγουρα και στην τσιχλα οταν τελειώσουν τα 30αρια
Σίγουρα βάζει πιο πολλη μπαρουτη στα κυνηγετικά όπως τα λέει Σπυρο, κ για αυτό σου δίνει αυτή την αμεσότητα όπως γράφεις, το κυνηγετικά δηλαδή σημαίνει πιο γρήγορα πιο δυνατά
Αυτο ακριβώς Μήτσο!
Έψαξα να δω πότε το είχα σφάξει και ανεβάσει στο φόρουμ ... και κοίτα να δείς σύμπτωση!!! 2 χρόνια ακριβώς (2-10-2018) !!!!! ;)
Πότε περάσανε 2 χρόνια !!! :oops: :cool:
https://www.hunterslife.gr/forums/threads/Σκοπευτικά-φυσίγγια.64/post-332990
 
Δεν υπάρχει τπτ πιό ωραίο από την σταθερότητα του προϊόντος.
Είτε είναι βιομηχανικό/ τεχνολογικό, είτε αποτέλεσμα τέχνης/ εργασίας, τρόφιμο, κτλ
Όσο για το συγκεκριμένο φυσίγγι, δεν γνωρίζω την ιστορία του.
Ακόμη όμως και αν δεν έμεινε σταθερό, αρκεί ο κατασκευαστής να το βελτίωσε με άλλα νεότερα "μοντέλα" και να έχει ενημερώσει σχετικά και Σοβαρά!!!
 
Καλοριχτα Γρηγορη
Καλόριχτα !!!
Οοοοο καλοριχτα εύχομαι, να μην σου φτάσουν
Καιρος είναι να στηρίξουμε αυτούς που μας στηρίζουν
Γρήγορη καλοριχτα και να τελειώσουν γρήγορα
Το 30αρι πάρα πολύ καλό μου άρεσε περισσότερο από το 32αρι που κι αυτό καλο είναι.
Σας ευχαριστώ όλους!
 
ας δωσω παραγγελια αλλη μια κουτα 28αρια γτ η προηγουμενη τελειωνει
Mίλησε με τον Αντρέα να σε έχει στα υπόψη, γιατί δεν γεμίζει ακόμα σκοπευτικά... Και εγώ σε λίστα αναμονής είμαι για αυτά όταν ξεκινήσει τις επόμενες μέρες...
 
Mίλησε με τον Αντρέα να σε έχει στα υπόψη, γιατί δεν γεμίζει ακόμα σκοπευτικά... Και εγώ σε λίστα αναμονής είμαι για αυτά όταν ξεκινήσει τις επόμενες μέρες...
28αρια κυνηγετικα ριχνω τον τελευταίο καιρό και ειναι εξαιρετικά στο οπλο μου, τα πιατακια σκονη φιλε
 
28αρια κυνηγετικα ριχνω τον τελευταίο καιρό και ειναι εξαιρετικά στο οπλο μου, τα πιατακια σκονη φιλε
έχει προσωρινή έλλειψη σε κάλυκες από όσο μου είπε για τα ελαφριά φυσίγγια του, πάρτον θα σου πει για σίγουρα.
 
Καλοριχτα Γρηγορη και με πολλα χαμογελα.
Μιλησα κι εγω μαζι του το απογευμα και παραγγειλα κι εγω μερικα. Εχει ελλειψη και στα 30γρ παντως. Μου ειπε οτι θα αρχισει να βγαζει απο Τεταρτη. Οι τιμες του ειναι ιδιες με περσι. Παντα ευγενικος και χαμογελαστος, μπραβο του.
 
Καλοριχτα Γρηγορη ......και να σου χαρισουν ομορφες ''εικονες'' και θηραματα!!!!!
Καλοριχτα σ ευχομαι γρήγορη..από τιμές ίδιες με πέρυσι;;
Καλόριχτα παίχτη.
Καλοριχτα Γρηγορη και με πολλα χαμογελα.
Μιλησα κι εγω μαζι του το απογευμα και παραγγειλα κι εγω μερικα. Εχει ελλειψη και στα 30γρ παντως. Μου ειπε οτι θα αρχισει να βγαζει απο Τεταρτη. Οι τιμες του ειναι ιδιες με περσι. Παντα ευγενικος και χαμογελαστος, μπραβο του.
Καλοριχτα με Υγεια!!
Σας ευχαριστώ! Ναι όλα ίδια όπως τα ξέρουμε σε τιμές και διάθεση να εξυπηρετήσει ο Αντρέας!
 
Back
Top