Φυσίγγια Ρουμελιώτης Πάτρα

Περιοχή
Αττική
Ναι με τεκνα είναι με τις άλλες πυριτιδες υπάρχει ένα θέμα δεν ξέρω αν πρέπει να το αναφέρω καλύτερα να μην πω......στα 9 ευρώ πάντως είναι το συγκεκριμένο!
Τελικά τα καλά υλικά πληρώνονται και λογικό είναι

Περιοχή
Εύβοια
Όνομα
Βασίλης
μια παραγγελία στον Αντρέα, 24γρ νο9, ακόμα δεν τα έχω δοκιμάσει, οπτικά είναι κουκλάκια.
ο Αντρέας βγάζει πολύ καλά φυσίγγια, αλλά έχει θέμα με τους χρόνους παράδοσης, τουλάχιστον έχουμε απεριόριστα προς εθνικά δίκτυα.fff. .sarcastic.

Περιοχή
Κομοτηνή
Όνομα
Χρήστος
μια παραγγελία στον Αντρέα, 24γρ νο9, ακόμα δεν τα έχω δοκιμάσει, οπτικά είναι κουκλάκια.
ο Αντρέας βγάζει πολύ καλά φυσίγγια, αλλά έχει θέμα με τους χρόνους παράδοσης, τουλάχιστον έχουμε απεριόριστα προς εθνικά δίκτυα.fff. .sarcastic.
Βασίλη Καλώς μας Ήρθες και πάλι!
Με το καλό να σου έρθουν!

Περιοχή
Εύβοια
Όνομα
Βασίλης
Όποιος έχει Ρουμελιώτη 30γρ να ξέρει ότι σε βολες περπατητου η προσκοπευση είναι σχεδόν μηδενική ειδικά σε βολές έως 20μ.
Και τσοκ ανοιχτά 4-5*, το φυσίγγι είναι ιδιαίτερα συγκεντρωτικό.
Οι καρτεριτζηδες θα το φχαριστηθουν ακόμη περισσότερο ;)
Εγώ με το δικαννο και 2-3 σταθερά στο καρτέρι φχαριστηθηκα τρεις τουφεκιές στα 40-50μ.

Όνομα
THEO
Όποιος έχει Ρουμελιώτη 30γρ να ξέρει ότι σε βολες περπατητου η προσκοπευση είναι σχεδόν μηδενική ειδικά σε βολές έως 20μ.
Και τσοκ ανοιχτά 4-5*, το φυσίγγι είναι ιδιαίτερα συγκεντρωτικό.
Οι καρτεριτζηδες θα το φχαριστηθουν ακόμη περισσότερο ;)
Εγώ με το δικαννο και 2-3 σταθερά στο καρτέρι φχαριστηθηκα τρεις τουφεκιές στα 40-50μ.
Έτσι ακριβώς είναι Βασίλη , δουλεύει καλά με ανοιχτό τσοκ και οχι μεγάλη προσκόπευση.

Όνομα
Βαγγέλης
Πόσο βγαίνει το κουτί αν επιτρέπεται;