Φυσίγγια Ρουμελιώτης Πάτρα

Το 32αρι του για τα μπασιματα κόβει κεφάλια. Ότι καλύτερο.
Πλέον είναι all around το 32 με την αλλαγή πυρίτιδας. Το προηγούμενο στις μέρες των μπασιματων με καλό καιρό είχε θεματακια μόλις ανέβαινε ο ήλιος και η θερμοκρασία. Θα το ρίξω και στα τρυγόνια αν όλα πάνε καλά και φέτος να δούμε τι κάνει και στις πραγματικά ζεστές συνθήκες. Να προσθέσω ότι και το μισοταπο 32αρι που έριξα φέτος ήταν πάρα πολύ καλό. Στα περπατητα του Φλεβάρη έκανε παπάδες και τα είχα ξεχασμένα όλη την χρονιά.
 
Ότι θες βγάζει.
Είχα πάει ένα απόγευμα πέρσι από εκεί έβγαζε για ένα παιδί μια μεγάλη παραγγελία με 28 μισοταπα 8,5 νούμερο σε έναν ωραίο κάλυκα μωβ διάφανο. Του λέω 30 το κάνεις; Ναι απαντάει και Μου γέμισε και εμένα τρεις κούτες επιτόπου και τις είχα πάρει. Θα το ανεβάσω κάποια στιγμή.
 
Τώρα που ησυχάσαμε θα σφάξω κάποιο όταν κατέβω χωριό και θα ανεβάσω με την πρώτη ευκαιρία..
Το 28αρη με ενδιαφερει κυρίως....ημουν Πατρα πριν καμια ωρα, για μια δουλεια που ειχα...δεν μου εμεινε χρονος ομως, να περασω απο το Ρουμελιώτη να τον ξεψαχνίσω.....

Υ.Γ.
Κοιτα μη ξεχαστείς να το σφαξεις....θα σου βγαλω την ψυχη οσπου να κανεις αυτο που ειπες........yel.
 
Το 28αρη με ενδιαφερει κυρίως....ημουν Πατρα πριν καμια ωρα, για μια δουλεια που ειχα...δεν μου εμεινε χρονος ομως, να περασω απο το Ρουμελιώτη να τον ξεψαχνίσω.....

Υ.Γ.
Κοιτα μη ξεχαστείς να το σφαξεις....θα σου βγαλω την ψυχη οσπου να κανεις αυτο που ειπες........yel.
28 πιστον βγάζει βγάζει το σκοπευτικό από παλιά. Να είμαστε καλά την χρονιά που έρχεται θα του πω να μου γεμίσει 30 πίστον 10 νούμερο. Αυτά που είχα πάρει εγώ πέρσι αν δεν κάνω λάθος ήταν με csb. Δεν το ξεχνάω το τριήμερο της Αποκριάς θα το έχεις 😉
 
Παιδιά ο Ρουμελιώτης σε ποιά περιοχή της Πάτρας έχει το μαγαζί? Ρωτάω γιατί σε μερικές μέρες θα βρεθώ για δουλειά στην περιοχή και λέω να τον επισκεφτώ. για φυσίγγια .
παρε κανενα τηλεφωνο πριν γιατι μπορεί να μην εχει, κεντρο ειναι
 
Παιδιά ο Ρουμελιώτης σε ποιά περιοχή της Πάτρας έχει το μαγαζί? Ρωτάω γιατί σε μερικές μέρες θα βρεθώ για δουλειά στην περιοχή και λέω να τον επισκεφτώ. για φυσίγγια .
Εγώ που μίλησα μαζί του δεν έχει καθόλου,μόνο κάτι λίγα 34γρ., τώρα γεμίζει σκοπευτικά, απο 20 Ιούνη και μετά μου είπε να τον πάρω για παραγγελία .
 
Back
Top