Φυσίγγια Διασποράς

Ωχ χαχααχ ξέρω ότι κρατάει σχετικά μέτρα αλλά όχι και έτσι αχχαχα

Ελικοειδή έχουν οπότε θα γίνεται η δουλειά που θέλω

Και εδώ ρίχνουν αρκετοί με 8-9 αλλά αν σου σκάσουν τίποτα μεγάλα τι κάνεις....

Σε ευχαριστώ Κώστα 34αρι Ρουμελιώτης 36 wolf ελικοειδή και 40 Άρι του κουτουμανου αυτά από διασπορά

Ωχ χαχααχ ξέρω ότι κρατάει σχετικά μέτρα αλλά όχι και έτσι αχχαχα

Ελικοειδή έχουν οπότε θα γίνεται η δουλειά που θέλω

Και εδώ ρίχνουν αρκετοί με 8-9 αλλά αν σου σκάσουν τίποτα μεγάλα τι κάνεις....

Σε ευχαριστώ Κώστα 34αρι Ρουμελιώτης 36 wolf ελικοειδή και 40 Άρι του κουτουμανου αυτά από διασπορά
Lk κουτουμανκος 7αρι 33 γρ για μεγάλα και μικρά η μετά πας στα 32γρ διασποράς wolf για απογευματινό
 
παιξε πρωτο ν6 ελικα απο 36γρ και πανω ,παιρνεις το πρωτο και στο σκασιμο που κανουν για την ανηφορα παιρνεις τα αλλα 2.
Έτσι το σκέφτομαι και ίσως και το δεύτερο διασποράς....
Μόλις πήρα άλλα δύο κουτάκια wolf 36 σε 6αρι.....τα κουτουμανου τα είχα από πιο παλιά απλα είναι τα 40αρια τα διασποράς
Σε συγκέντρωτηρα τώρα ρίχνω Όσκαρ και ΔΥ σε 3-5-6 τα 3αρια κυρίως σε γρ 38-40
Lk κουτουμανκος 7αρι 33 γρ για μεγάλα και μικρά η μετά πας στα 32γρ διασποράς wolf για απογευματινό
 
Οσο πιο στενο τσοκαρισμα, τοσο καλυτερα σκορπαει κ ισοκατανεμετε ενα διασπορας φυσιγγι....

Υ.Γ. 1 Οσο ανεβαινουμε gr σκαγιων, τοσο καλυτερη διασπορά...

Υ.Γ. Οσο λιγοστευουν τα gr στα σκαγια τοσο "κληνει" σχετικα η κατανομη, λογο μικροτερης δεσμης σκαγιων...
Κωστα όσο πιο ανοιχτό τσοκαρισμα τόσο ανοίγει πιο γρήγορα η δέσμη, το τσοκ είναι ο δικαστής της τουφεκιας κ μόνο αυτό, κανόνας
 
Χωρίς να το έχω δοκιμάσει και να το κρίνω!!! Το είδα σε ένα κατάστημα κάπου στα 16-18 η 10αδα!!! Νομίζω πως είναι παρατσιμπιμενο σε τιμή!! Βέβαια αν είναι τόσο καλο και είναι και αυτό που ψάχνει κάποιος......
 
Χωρίς να το έχω δοκιμάσει και να το κρίνω!!! Το είδα σε ένα κατάστημα κάπου στα 16-18 η 10αδα!!! Νομίζω πως είναι παρατσιμπιμενο σε τιμή!! Βέβαια αν είναι τόσο καλο και είναι και αυτό που ψάχνει κάποιος......
Ποιος τα εισάγει αυτά;
 
Νομίζω ο τουρις! Εγώ τα είδα στον παρδαλακη αλλά τα έχουν όλα τα μεγάλα μαγαζιά!!!τα είδα στις σελίδες τους στο ίντερνετ!!!
Από τότε που σταμάτησε να εκδίδεται το Αμπάουτ, μου φαίνεται δύσκολο να παρακολουθήσω όλα τα προϊόντα. Είχε βέβαια κάποιες ελλείψεις, το μεγαλύτερο τμήμα του ήταν ίδιο με τις προηγούμενες εκδόσεις αλλά για μένα η ενημέρωση ήταν αρκετά καλή.
 
Back
Top