Φτιάξ' το μόνος σου

Το σκαρπέλο για το περίγραμμα να φανταστώ,και τους ψαθολογους με τη σειρά χρήσης από αριστερά προς τα δεξιά?
60⁰???
Η γωνία (90')είναι για τις πολύ μικρές γραμμές στις μύτες εκεί που δεν μπορεί να δουλέψει ο ψαθοκοφτης.
60'-75'-90'-90'(κοντός).
 
Δεν είναι δικό μου του ξα είναι τσοπανης θα το παλέψω με κόλλα.
Τοτε πιεσε το να δεις αν κλεινει, πατανε σωστα τα κομματια, δες πως θα το κρατας πιεσμενο και βαλε κολλα ατλακολ κρυσταλιζε, ειναι ασπρη στην αρχη και οταν στεγνωσει γινεται διαφανη, βαλε αρκετη και οση περισσεψει τη σκουπιζεις πριν στεγνωσει.
Ισως ενας κοντακας να εβαζε και καμια καβιλια αλλα δεν ειναι ευκολο να το κανεις.
 
Τοτε πιεσε το να δεις αν κλεινει, πατανε σωστα τα κομματια, δες πως θα το κρατας πιεσμενο και βαλε κολλα ατλακολ κρυσταλιζε, ειναι ασπρη στην αρχη και οταν στεγνωσει γινεται διαφανη, βαλε αρκετη και οση περισσεψει τη σκουπιζεις πριν στεγνωσει.
Δύο τάκους από παλέτα τυλιγμένους με ρετάλι πανί/ύφασμα (ότι έχεις) και σφύξιμο με σφυκτήρες.
 
Ποσο εχουν ενα σετ πλαστικα , να γινει πολεμικο οπλο?
Ο αλλος με έβαλε μέσα... έλα παρτο.. πήγα πείρα διαβρωτικό.. και του λέω να το στείλω σε άνθρωπο να στο φτιάξει.. και λεει.. βάλε καμιά κόλλα σάμπως παω για κυνήγι για το μαντρί το έχω 😁
 
Ο αλλος με έβαλε μέσα... έλα παρτο.. πήγα πείρα διαβρωτικό.. και του λέω να το στείλω σε άνθρωπο να στο φτιάξει.. και λεει.. βάλε καμιά κόλλα σάμπως παω για κυνήγι για το μαντρί το έχω 😁
Ιδανική περίπτωση να πειραματιστείς...
 
Back
Top