Φερ' το στα μέτρα σου...

φιλε ειχα το ιδιο προβλημα πηγα σε 3 οπλουργους και εδωσα τσαμπα λεφτα στον εναν ο αλλος δεν ασχοληθηκε οποτε πηρα τηλ τον ψυλλακη πηγα εκει και σε 20 λεπτα το οπλο ηταν στα μετρα μου και κοστος ελαχιστο
Καλημέρα φίλε μου μήπως έχεις το τηλ του Ψυλλάκη;; Σε ευχαριστω
 
Όσο για το πιασιμο του εμπρός χεριου στην παπια , δεν αναφέρθηκα στο εμπρός πισω , αναφέρομαι στο αριστερά δεξιά ως προς τον άξονα , που παει το μυαλό σας ;;;
Περιστρέφεται το όπλο σε σχέση με τον άξονα του και μετατοπίζεται η τουφέκια.
Στα δικαννα είναι πιο έντονο από ότι στα αυτογεμη.
 
Εροτηση.σε 1 φηλαραρακι το οπλο ρηχνη αρηστερα 5 ποντους περιπου.θελη φαγομα με ρασπα για να στροση??? Και ποσο περιπου???
Αν μπορεί να το φάει στις εφαρμογές , η να δώσει καστ από φλατζα καλύτερα.
Αν το φάει με ρασπα θα πάει δεξιά αλλά θα χαμηλώσει η τουφέκια επίσης
 
Αν μπορεί να το φάει στις εφαρμογές , η να δώσει καστ από φλατζα καλύτερα.
Αν το φάει με ρασπα θα πάει δεξιά αλλά θα χαμηλώσει η τουφέκια επίσης
Ενα ρωσικο πλαγιο ειναι.φλατζες δεν βαζη.οποτε λεο να το φαο με την ρασπα πλαγια να δο αν στροση
 
Εροτηση.σε 1 φηλαραρακι το οπλο ρηχνη αρηστερα 5 ποντους περιπου.θελη φαγομα με ρασπα για να στροση??? Και ποσο περιπου???
Τουλάχιστον 2 χιλιοστά φάγωμα ίσως κ περισσοτερο , τρως κ ρίχνεις μεχρι να έρθεις κέντρο, μην πειραξει εφαρμογές για κανέναν λόγο, κ όταν δίνουμε παρέκκλιση μπαίνοντας μέσα δηλαδή η τουφεκια μετατοπίζεται στα πλαγια , ποτε κάτω
 
Πανο στην ραχη ενοητε δεν αγκηζης ετση????
Οχι πανω , το αριστερά είναι στα πλαγια κ μόνο, βρεχεις το μάγουλο, επωμιζεις κ πατάς δυνατά στο κοντακι, βλέπεις το πατημα στα πλαγια σημαδεύεις , κ τρως λίγο λίγο μόνο στα πλαγια , το χτένι πανω δεν θα το ακουμπήσεις
 
Οχι πανω , το αριστερά είναι στα πλαγια κ μόνο, βρεχεις το μάγουλο, επωμιζεις κ πατάς δυνατά στο κοντακι, βλέπεις το πατημα στα πλαγια σημαδεύεις κ τρως λίγο λίγο μόνο στα πλαγια , το χτένι πανω δεν θα το ακουμπήσεις
Ωρεα παο να του βγαλο τα ματια .big smile. μετα απο την επεμβαση.το πανο κατο θα επηρεαστη????
 
Οχι πανω , το αριστερά είναι στα πλαγια κ μόνο, βρεχεις το μάγουλο, επωμιζεις κ πατάς δυνατά στο κοντακι, βλέπεις το πατημα στα πλαγια σημαδεύεις , κ τρως λίγο λίγο μόνο στα πλαγια , το χτένι πανω δεν θα το ακουμπήσεις
Ξέχασα να γράψω ότι τα πλαγια έχουν την τάση να ρίχνουν πλαγια
 
Το δικό τους τεστ Τσόρτσιλ ... για αυτόν τον λόγο το έβαλα το βίντεο

Εχω σπάσει το κεφάλι με αυτό άλλαζα τις φλατζες τελικά κατέληξα.. αλλα νομίζω θελω και στην επομηση μια εξάσκηση.
 
Last edited:
Back
Top