Φερ' το στα μέτρα σου...

Τερματίσει τι εννοείς;
Εννοώ ότι ήδη έχει στρίψει το κοντάκι με λιμαρισμα των επιφανειών που έρχονται σε επαφή με τη βάση της καραμπινας. Πλέον η τζαβετα έχει τερματίσει σε σχέση με την τρύπα μέσα από την οποία περνάει. Ωστόσο χρειάζομαι λίγο ακόμα στρίψιμο
 
Εννοώ ότι ήδη έχει στρίψει το κοντάκι με λιμαρισμα των επιφανειών που έρχονται σε επαφή με τη βάση της καραμπινας. Πλέον η τζαβετα έχει τερματίσει σε σχέση με την τρύπα μέσα από την οποία περνάει. Ωστόσο χρειάζομαι λίγο ακόμα στρίψιμο
Σε χαρτόνι σου φεύγει δεξιά αριστερά; ;
Βαλε χαρτοταινία λίγο ακόμα..
Αλλα θα σου πουν και τα παιδιά που είναι ψαγμένα
 
Ρε συ Τάσο κούμπωσε το κοντάκι πιο δυνατά στο μάγουλο. Αν είναι ξύλινο λιμάρισε λίγο το χτένι
Πρώτα έχω σκοπό να χάσω τα 20 κ που πήρα επί εποχών κορωνοιου. Αν μέχρι Αύγουστο δεν εχει συμμαζευτει το ξεχειλωμα και δεν ερθω λιγο πιο μεσα, το λιμο θα ακολουθήσει η λιμα και τη λιμα το πέταμα από την ταράτσα αν δεν δω αποτέλεσμα.
 
Δεν αλλάζει κάτι σε καστ. Με την 50αρα θα ψηλοτουφεκαω. Κάποτε έβαλα μια δυο στρώσεις χαρτόνι στην αριστερή πλευρά της φλάντζας μπας και μου δώσει κάτι ακόμα. Σφίγγοντας το μπουλόνι της τζαβετας ακούω ένα κρακ, είχε κλωτσήσει το ξύλο. πάλι καλά δεν διαλύθηκε το κοντάκι !
 
Δεν αλλάζει κάτι σε καστ. Με την 50αρα θα ψηλοτουφεκαω. Κάποτε έβαλα μια δυο στρώσεις χαρτόνι στην αριστερή πλευρά της φλάντζας μπας και μου δώσει κάτι ακόμα. Σφίγγοντας το μπουλόνι της τζαβετας ακούω ένα κρακ, είχε κλωτσήσει το ξύλο. πάλι καλά δεν διαλύθηκε το κοντάκι !
Αφού είναι ξύλινο το κοντάκι δες αν μπορείς να βάλεις ρυθμιζόμενη ράχη . Μίλα με τον Γιάννη.
 
Την 55D έχω αλλά έχει πέσει και λιμαρισμα στις επαφές. Μέχρι και στη τζαβετα έχει δοθεί κλίση δεξιά μπας και δώσει κάτι ακόμα
Τασο, η καννη ειναι ισια, το εχεις τσεκαρει?
Αν στησεις το οπλο και ριξεις σημαδευτα σε χαρτονι, εισαι κεντρο?
 
Last edited:
Back
Top