Υδρόβια - Παρυδάτια

Περιοχή
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
Όνομα
ΝΙΚΟΣ
Πολύ οικολόγος μου έγινες Νικολάκη. Σε άφησα και χάλασες μου φαίνεται. Απο μπουρλιές στα καρφιά στις φωτογραφίες. Χάλασε ο κόσμος. Μήπως να σου στείλω τουλάχιστον καμμιά καλύτερη κάμερα ??.sarcastic..sarcastic..sarcastic.
καλος τα ψωφια.....
το σαββατοκυριακο εαν πανε ολα καλα θα δεις τα καρφια....

Όνομα
Γιαννης
τα wolf τα διασπορας ειναι πολυ καλα φυσιγγια
λιγο ακριβα αλλα ειναι πολυ καλα
Έχω πάθει νιλες...με δαυτο...3φορές...ακόμη έχω το κουτί...δεν ρισκάρω να τα ξαναριξω....δεν έκοβαν καθόλου...καθιστά μπαμπλεκια δίπλα δίπλα κ πήρα μόνο το ένα στο κεφάλι...το οποίο έκανε σβούρες ...όταν σταμάτησε το ...break dance ... Πετάχτηκε με τα χίλια....καθιστό μπαμπλεκι...δεύτερο σκηνικό...το πήρε όλη η τουφεκιά κ το άφησε ολοζώντανο να κολυμπά!
Τρίτο....κοπαδακι πάλι μπαμπλεκια-κιρκιρια....μπαμ στο κοπάδι...φούτσες...σκάγια νούμερο 5 αποστάσεις από 15-20 μέτρα βαριά 25

Περιοχή
Ελευθερούπολη Καβάλας
Όνομα
Τέλης
Έχω πάθει νιλες...με δαυτο...3φορές...ακόμη έχω το κουτί...δεν ρισκάρω να τα ξαναριξω....δεν έκοβαν καθόλου...καθιστά μπαμπλεκια δίπλα δίπλα κ πήρα μόνο το ένα στο κεφάλι...το οποίο έκανε σβούρες ...όταν σταμάτησε το ...break dance ... Πετάχτηκε με τα χίλια....καθιστό μπαμπλεκι...δεύτερο σκηνικό...το πήρε όλη η τουφεκιά κ το άφησε ολοζώντανο να κολυμπά!
Τρίτο....κοπαδακι πάλι μπαμπλεκια-κιρκιρια....μπαμ στο κοπάδι...φούτσες...σκάγια νούμερο 5 αποστάσεις από 15-20 μέτρα βαριά 25
Αυτό που λες με το συγκεκριμένο φυσίγγι το έχω παρατηρήσει μόνο σε ξερό καιρό και με θερμοκρασίες -10 και βάλε
Σε νορμάλ συνθήκες είναι εγγύηση το φυσίγγι

Όνομα
Γιαννης
Αυτό που λες με το συγκεκριμένο φυσίγγι το έχω παρατηρήσει μόνο σε ξερό καιρό και με θερμοκρασίες -10 και βάλε
Σε νορμάλ συνθήκες είναι εγγύηση το φυσίγγι
Σε νορμάλ καιρό την πάτησα....στο χαρτί δε...άριστο!!!

Περιοχή
Γλυφάδα
Όνομα
Γιώργος
Σήμερα κάτι έγινε ένα τρίωρο από 7 μέχρι 10 μετά αρχηζα και βαριωμουνα και έφυγα παλιView attachment 8363
Τον τσίμπησες τον κουταλά σου .love.. Τι ωραίο σκότωμα που κάνει .sarcastic..
Μπράβο για την κάρπωση!

Σήμερα κάτι έγινε ένα τρίωρο από 7 μέχρι 10 μετά αρχηζα και βαριωμουνα και έφυγα παλιView attachment 8363
Βαριόμουνα λέει ο τρελός... με τέτοια πουλιά και εμείς φέτος τρομάξαμε να δούμε τι χρωμα έχουν .hair.
ωραιος τεοοοο!!.congrats.

Όνομα
Theodoros
Τον τσίμπησες τον κουταλά σου .love.. Τι ωραίο σκότωμα που κάνει .sarcastic..
Μπράβο για την κάρπωση!
Ήταν το πρώτο στο ξημέρωμα αν ήξερα ότι ήταν Κουταλάς δεν θα το βαραγα το πέρασα για πράσινο γενηκα δεν τα πολύ γουστάρω δεν έχουν καλό κρέας και δεν τα τουφεκαω ποτέ άλλοι έχουν αντίθετη άποψη εγώ τα έχω πάρει στραβά αυτά τα παπιά και πόλοι εδώ στη Πρέβεζα