Υδρόβια - Παρυδάτια

Περιοχή
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
Όνομα
ΝΙΚΟΣ
Δεν έχω άλλες απο τη παρέλαση Νικόλα, μόνο απο το ξύλινο μετά
Νικο ολα θελουν το χρονο τους κατα τη γνωμη μου... Δεν γινεται απο τη μια μερα στην αλλη να αλλαξουν ολα μονομιας... Ο συλλογος απεκτησε ξαφνικα μια πολυ δραστηρια μορφη που θα παρασυρει κ αλλους σιγα σιγα... Η πρωτη παρελαση εγινε κ δωσατε δυναμικο παρων, η επομενη θα ειναι ακομα καλυτερη κ με ακομα περισσοτερες συμμετοχες, θα δεις... ;)
Εγω θα χαρω πολυ να δω ακομα περισσοτερους νεους ανθρωπους να συνεχιζουν την παραδοση κ το εργο των καλυβων με οδηγο την αγαπη για τον τοπο...
Η το ερωτευεσαι η το μισεις αυτο το μερος, δεν υπαρχουν ενδιαμεσοι σταθμοι... Το "μεροκαματο" θα σε κρατησει λιγο, η αγαπη θα σε κρατησει διπλα του μια ζωη...

Νικο ο συλλογος Αινησιο Δελτα υπηρχε κ πιο παλια ετσι? Ειχε γινει κατι αντιστοιχο σε παρελαση η εκδηλωσεις? Αν κ παρακολουθω τον κυνηγετικο τυπο, δεν μπορω να θυμηθω κατι αυτη τη στιγμη...
απο το 2008

Περιοχή
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
Όνομα
ΝΙΚΟΣ
. Ο συλλογος απεκτησε ξαφνικα μια πολυ δραστηρια μορφη που θα παρασυρει κ αλλους σιγα σιγα... Η πρωτη παρελαση εγινε κ δωσατε δυναμικο παρων, η επομενη θα ειναι ακομα καλυτερη κ με ακομα περισσοτερες συμμετοχες, θα δεις... ;)

Το θέμα δεν είναι ΜΟΝΟΝ οι παρουσίες στις παρελάσεις, που ΝΑΙ το θεωρώ βέβαιο ότι θα πολλαπλασιαστούν, όμως σε μένα προσωπικά αυτό δεν λέει τίποτα, ο Έλληνας για το εφέ του πετάει και τα προικιά του που λένε ... Το θέμα είναι ότι σ αυτή τη 1η δημόσια κίνηση γνωριμίας οι πλειοψηφία έκανε τις ... πάπιες ... Κώλωσε ... Άφησε αυτούς τους 10 να τραβήξουν κουπί, όπως τους αφήνει και για άλλα σημαντικότερα θέματα ...
Μετά το πέρας της παρέλασης και βλέποντας το χαμούλη που έγινε (ειδικά μετά το σημερινό αφιέρωμα στος ένθετο Κυνήγι της Δημοκρατίας) ΟΛΟΙ ξαφνικά "αααα στην επόμενη θα έρθω κι εγώ", "στην άλλη έτσι" κλπ κλπ για να φανούν ...αφού είδαν την απήχηση και τον ενθουσιασμό του κόσμου ... πριν απ'όλα αυτά ... "μη μ ανακατεύεις", "είστε για τα πανηγύρια", "θα σας γελά ο κόσμος", "τι θέλετε κι ανακατεύεστε", "έχω δουλειά" κλπ κλπ
Το σημαντικότερο είναι ότι αυτοί οι άνθρωποι (το νεοεκλεγές ΔΣ & λίγοι πιστοί) δίνουν σκληρές μάχες μπακ στέιτζ που μας αφορούν όλους ... ΕΚΕΙ πρέπει και οφείλουμε να είμαστε πλάι τους ΟΛΟΙ ... είτε πάμε στο Δέλτα για κυνήγι, είτε δεν πήγαμε ποτέ, είτε μένουμε κοντά, είτε μακριά ... Δεν είναι μόνο κυνηγετικό θέμα ... είναι ΕΘΝΙΚΟ !!!

τωρα γεωργια που ηρθανε και τα επιπλα απο δωρεες στο γραφειο του συλλογου και μολις στηθει και κανουμε και τον αγιασμο που εχουμε προγραματισει και δημοσιευτουνε φωτο ελπιζω να καταλαβουνε οτι πλεων βαζουμε ολη μας την δυναμη γιαυτο που αγαπαμε.και ελπιζω και αυτοι που ντρεποντανε να ερθουνε κοντα μας

Περιοχή
Κομοτηνή
Όνομα
Γεωργία
τωρα γεωργια που ηρθανε και τα επιπλα απο δωρεες στο γραφειο του συλλογου και μολις στηθει και κανουμε και τον αγιασμο που εχουμε προγραματισει και δημοσιευτουνε φωτο ελπιζω να καταλαβουνε οτι πλεων βαζουμε ολη μας την δυναμη γιαυτο που αγαπαμε.και ελπιζω και αυτοι που ντρεποντανε να ερθουνε κοντα μας[/QUO
Εμείς ΠΑΝΤΑ στη διάθεση σας ... πιστευω ότι το ξέρεις ....my man.

Περιοχή
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
Όνομα
ΝΙΚΟΣ
Νικο ολα θελουν το χρονο τους κατα τη γνωμη μου... Δεν γινεται απο τη μια μερα στην αλλη να αλλαξουν ολα μονομιας... Ο συλλογος απεκτησε ξαφνικα μια πολυ δραστηρια μορφη που θα παρασυρει κ αλλους σιγα σιγα... Η πρωτη παρελαση εγινε κ δωσατε δυναμικο παρων, η επομενη θα ειναι ακομα καλυτερη κ με ακομα περισσοτερες συμμετοχες, θα δεις... ;)
Εγω θα χαρω πολυ να δω ακομα περισσοτερους νεους ανθρωπους να συνεχιζουν την παραδοση κ το εργο των καλυβων με οδηγο την αγαπη για τον τοπο...
Η το ερωτευεσαι η το μισεις αυτο το μερος, δεν υπαρχουν ενδιαμεσοι σταθμοι... Το "μεροκαματο" θα σε κρατησει λιγο, η αγαπη θα σε κρατησει διπλα του μια ζωη...

Νικο ο συλλογος Αινησιο Δελτα υπηρχε κ πιο παλια ετσι? Ειχε γινει κατι αντιστοιχο σε παρελαση η εκδηλωσεις? Αν κ παρακολουθω τον κυνηγετικο τυπο, δεν μπορω να θυμηθω κατι αυτη τη στιγμη...
το ξερω γεωργια μου
να ειστε καλα και μακαρι να σας μιμηθουνε και αλλοι που δεν εχουνε καλυβες μεσα αλλα αγαπανε σαν και εσας το δελτα
ΑΞΙΟΙ.....shake hands.
το ΔΣ του συλλογου μας σας ευχαριστει ολοψυχα

Περιοχή
Γλυφάδα
Όνομα
Γιώργος
Παιδιά μην σας κάνει εντύπωση. Παντού και πάντα έτσι γινόταν και θα γίνεται , οι δέκα θα τρέχουν για τους εκατό. Οι εκατό θα αδιαφορούν, θα χλευάζουν, θα ειρωνευονται αλλά τις νίκες και τις κατακτήσεις θα τις καρπώνονται και θα τις απολαμβάνουν και αυτοί. Έτσι είναι ο Έλληνας !
Καλή συνέχεια, καλό κουράγιο.
Κάντε μία παλικαριά και γράψτε το τηλέφωνο του συλλόγου, καθώς και τι χρειάζεται για να γραφτεί κάποιος μέλος.

Περιοχή
Κομοτηνή
Όνομα
Γεωργία
τον παταγο τον εκανες εσυ με το σκυλι ...
ειδες που σου ειπα να την ανεβασεις μπροστα;
ΛΑΜΨΑΤΕ........congrats.
Για να είμαι ειλικρινής ... το περίμενα. Γι' αυτό άλλωστε και το πρότεινα να έρθω με τη κουτάβα & είναι ΤΙΜΗ για μένα τόσο η συμμετοχή μου σ' αυτή τη 1η παρθενική, όσο και η εμπιστοσύνη που μου δείξατε.
Φυσικά τη διαφορά την έκανε η "τοποθέτηση" μας στη μπλάβα, που εκεί μάι φρεντ ... ΕΓΡΑΨΕΣ !!! .shake hands.

Περιοχή
ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Όνομα
ΑΡΙΣ
Μαγικος τοπος το Δ, η το λατρευεις η δεν ξαναπατας το ποδι σου... Εχει την μοναδικοτητα ακομα κ σημερα να συνδυαζει την αγριαδα κ την ομορφια, κοντα αλλα τοσο μακρια απο τον πολιτισμο, κ ετσι πρεπει να μεινει...

Περιοχή
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
Όνομα
ΝΙΚΟΣ
Παιδιά μην σας κάνει εντύπωση. Παντού και πάντα έτσι γινόταν και θα γίνεται , οι δέκα θα τρέχουν για τους εκατό. Οι εκατό θα αδιαφορούν, θα χλευάζουν, θα ειρωνευονται αλλά τις νίκες και τις κατακτήσεις θα τις καρπώνονται και θα τις απολαμβάνουν και αυτοί. Έτσι είναι ο Έλληνας !
Καλή συνέχεια, καλό κουράγιο.
Κάντε μία παλικαριά και γράψτε το τηλέφωνο του συλλόγου, καθώς και τι χρειάζεται για να γραφτεί κάποιος μέλος.
γιωργο το μονο που χρειαζετε για να δινεις μελος τα στοιχεια σου να γραφτουνε στην αιτηση μελους του συλλογου μας και 15 ευρω η εγραφη και 15 ευρω η ετησια συνδρομη υπερ συλλογου.

Περιοχή
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ
Όνομα
ΝΙΚΟΣ
Γράψε κ το τηλ του συλλόγου Νίκο, κ τις ώρες που είναι ανοιχτός αν μπορείς ;)
το τηλ αυριο γιατι το βαλαμε προσφατα και δεν το θυμαμαι και θα λειτουργει εντος λιγων ημερων μαζι με την διαμορφοση των γραφειων την συνδεση των υπολογιστων και την εναρξη λειτουργειας της νεας ιστιοσελιδας του συλλογου μας.τπομονη λιγες ημερες ακομα ,τωρα οσον αφορα τις εγραφες σε εμενα ως ταμειας του συλλογου.

Περιοχή
Γλυφάδα
Όνομα
Γιώργος
γιωργο το μονο που χρειαζετε για να δινεις μελος τα στοιχεια σου να γραφτουνε στην αιτηση μελους του συλλογου μας και 15 ευρω η εγραφη και 15 ευρω η ετησια συνδρομη υπερ συλλογου.
Στείλε μου σε παρακαλώ την αίτηση στο Giorgiosiliv@Hotmail.com και το καταστατικό του συλλόγου.
Σε ευχαριστώ προκαταβολικά.

φιλε νικολα για να γραφτης στα ΜΑΓΚΑΛΙΑ τι χρειαζεται;thinkbbq3.big smile.