"Τσοκίτιδα"

Δημήτρη λέγεται ότι μετά τα προβλήματα που έχει ο muller στα αλουμινένια, στην επόμενη φουρνιά που κατασκεύασε υπήρχε η αναγραφή RevD , αυτά νομίζω δεν έχουν βγάλει κουσούρια και ίσως άλλαξε κάτι?
check your laptop model online
Κωνσταντίνε φέρε κανένα στην πατριδα όταν έρθεις ξανα.yel.
 
Δημήτρη λέγεται ότι μετά τα προβλήματα που έχει ο muller στα αλουμινένια, στην επόμενη φουρνιά που κατασκεύασε υπήρχε η αναγραφή RevD , αυτά νομίζω δεν έχουν βγάλει κουσούρια και ίσως άλλαξε κάτι?
check your laptop model online
Κωστα δεν το γνωριζω κ δεν εκφερω γνωμη
 
O Rob θα χασει στα ψιλα νουμερα, αλλα στα χοντρα δυσκολα
Ποιο ακριβως ειναι το κριτηριο της συγκρισης ; συγκεντρωση με πολυ εντονο κεντρο ; ισοκατανομη ; πιο μεγαλα ποσοστα στον δραστικο κυκλο ; τι ακριβως ζητας απο ενα καλο τσοκ Παυλο ;
 
Ποιο ακριβως ειναι το κριτηριο της συγκρισης ; συγκεντρωση με πολυ εντονο κεντρο ; ισοκατανομη ; πιο μεγαλα ποσοστα στον δραστικο κυκλο ; τι ακριβως ζητας απο ενα καλο τσοκ Παυλο ;

Oι απαιτησεις ειναι διαφορετικες στον καθενα απο μας. Εγω που ριχνω πχ καρτερισιες βολες ψαχνω τσοκ με εντονα κεντρα. Η ισοκατανομη θα με προδωσει στις μακρινες βολες. Επισης αυτο που θελω ειναι γκρουπαρισματα στα σκαγια σε τριαδες η τετραδες στον πινακα
 
Τα έντονα κέντρα εάν κλείσουμε το τσοκ θα τα πάρουμε έτσι και αλλιώς ,την κατανομή και την κάλυψη του πίνακα όσο καλύτερα γίνεται χωρίς κενά θα την πάρουμε από ένα καλο τσοκ ,τα γκρουπαρισματα των σκαγιων εγώ νομίζω ότι λειτουργούν εις βάρος της κατανομης και είναι κάτι που εγώ προσωπικά όταν το βλέπω στον πίνακα το θεωρώ αρνητικό του φυσιγγίου πιο πολύ πάρα του τσοκ η αρνητικός συνδυασμός τσοκ φυσιγγίου .
 
Εγώ νομίζω ότι θα φάει την .sex hard. λια ο muller και στα ψιλά και στα χοντρά.

Σε αυτά δεν υπάρχουν περιορισμοί, νουμερα,υλικο σκαγιων τα πάντα όλα.
Ωχ ωχ καλό καυτά φίλε τα τσοκακια σου αναμένουμε δοκιμή .....ίδια φοράει και η benelli sbe3 performance shop
 
Ωχ ωχ καλό καυτά φίλε τα τσοκακια σου αναμένουμε δοκιμή .....ίδια φοράει και η benelli sbe3 performance shop
Καλά να μαστε φιλαράκι και θα χει μπολικες .sarcastic. .
Θα δοκιμαστούν και σε μπερετα και σε μπενελι να δούμε πότε όμως .hair.
 
Τα έντονα κέντρα εάν κλείσουμε το τσοκ θα τα πάρουμε έτσι και αλλιώς ,την κατανομή και την κάλυψη του πίνακα όσο καλύτερα γίνεται χωρίς κενά θα την πάρουμε από ένα καλο τσοκ ,τα γκρουπαρισματα των σκαγιων εγώ νομίζω ότι λειτουργούν εις βάρος της κατανομης και είναι κάτι που εγώ προσωπικά όταν το βλέπω στον πίνακα το θεωρώ αρνητικό του φυσιγγίου πιο πολύ πάρα του τσοκ η αρνητικός συνδυασμός τσοκ φυσιγγίου .
Η γνώμη μου είναι ότι τα γκρουπαρισματα στα σκάγια δυάδες,τριάδες κλπ μπορεί να μας "χαλάνε" την κατανομή στο μάτι είναι όμως αυτά που κάνουν θεαματικά σκότωμα τα και μας δίνουν πουλιά ξερά!!!!! Εγώ προτιμώ τέτοιου είδους κατανομή κι όχι "αλατιερα"........
 
Back
Top