Τσίχλα-Κοτσύφι

Alex37

Moderator
Όνομα
Αλεξανδρος
Πήγα και εγώ μια γρήγορη βόλτα στο καπάκι μετά τη δουλειά για καρτέρι......με λίγα λόγια...από τις 17:00 ως 17:40 ΚΑΜΙΑ δν πέρασε.....threat..fiurius..hair.
Στις 17:50 μόλις ξεκλείδωσα το αυτοκίνητο ήρθε μια μπροστά μου κ της έστειλα 2 σμπάρα της απελπισίας.......δν πάμε καλά φέτος...τελικά τα μέροι μου βαδίζουν σε χειρότερη χρονιά από την περσινή....:oops:
Δεν σε καταλαβαινω,η χρονια ειναι εξαιρετικη μεχρι στιγμης....ποιο ειναι το προβλημα?

Περιοχή
Αμαλιάδα Ν.Ηλείας
Όνομα
Kώστας
Δεν σε καταλαβαινω,η χρονια ειναι εξαιρετικη μεχρι στιγμης....ποιο ειναι το προβλημα?
Τη λέξη Εξαιρετική θα τη διορθώσεις εσύ ή να τη μετατρέψω εγώ σε Άθλια...;; .sarcastic.

Alex37

Moderator
Όνομα
Αλεξανδρος
Τη λέξη Εξαιρετική θα τη διορθώσεις εσύ ή να τη μετατρέψω εγώ σε Άθλια...;; .sarcastic.
Μην απελπιζεσαι φιλε μου,μπορει να ησουν κουρασμενος απο την δουλεια και δεν τις εβλεπες....
Ξαναπηγαινε το πρωι μετα απο ενα καλο πρωινο και πολυ καφε και θα δεις την διαφορα.

Περιοχή
Αμαλιάδα Ν.Ηλείας
Όνομα
Kώστας
Μην απελπιζεσαι φιλε μου,μπορει να ησουν κουρασμενος απο την δουλεια και δεν τις εβλεπες....
Ξαναπηγαινε το πρωι μετα απο ενα καλο πρωινο και πολυ καφε και θα δεις την διαφορα.
Θα προσπαθήσω απόψε κιόλας....γυρνώντας αριστερό πλευρό...αν δν δω τίποτα θα γυρίσω δεξί πλευρό.....και αν πάλι δν φανεί τίποτα, τότε θα γυρίσω ανάσκελα και θα μουτζώνω με χέρια και με πόδια..... .crying smile. .crying smile. .very happy. .vert funny..vert funny.

Περιοχή
ΑΡΓΟΛΙΔΑ
Όνομα
Γιώργος
Το ότι μπορεί να είχε πουλιά για παράδειγμα το Κρανίδι γιατί πρέπει να σημαίνει ότι πρέπει να είχε πουλιά το Άργος και το ανάποδο;
Πραγματικά δεν το καταλαβαίνω. Είναι σαν να λέμε, επειδή έχει πουλιά η Χαλκίδα πρέπει να έχει και η Λαμία....!
Τι είναι η Αργολίδα; Όσο είναι το Παγκράτι;
ok παίδες . εγώ μίλαγα για τον Αργολικό κάμπο και τα γύρω βουνά.
Για Κρανίδι -Ερμιόνη δεν είχα εικόνα.
Μήπως να κάνω καμμιά εκδρομούλα κατά κάτω ............. ;) ;) ;)

Περιοχή
Γλυφάδα
Όνομα
Γιώργος
Στάσου μύγδαλα.....έτσι τότε είπα .sarcastic.....μην βρω τον μπελά μου μετά!

Περιοχή
ΑΡΓΟΛΙΔΑ
Όνομα
Γιώργος
Στάσου μύγδαλα.....έτσι τότε είπα .sarcastic.....μην βρω τον μπελά μου μετά!
φίλε , τι είχαμε - τι χάσαμε.

αν μη τι άλλο θα κάνουμε και στάση στην Τραχειά για ψωμί και τυρί ( .......... εξαιρετικά και τα δύο ).........eatt..eatt.

Περιοχή
Γλυφάδα
Όνομα
Γιώργος
φίλε , τι είχαμε - τι χάσαμε.

αν μη τι άλλο θα κάνουμε και στάση στην Τραχειά για ψωμί και τυρί ( .......... εξαιρετικά και τα δύο ).........eatt..eatt.
Και παξιμάδια με ντομάτα.....θα με θυμηθείς!

Alex37

Moderator
Όνομα
Αλεξανδρος
Κατι εγινε αυτες τις μερες στην πιστα motocross.

Περιοχή
ΚΑΜΑΤΕΡΟ-ΚΟΤΥΛΙΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
Όνομα
ΚΩΣΤΑΣ
Όχι κι άσχημα δηλαδή, για τα πουλιά που (δεν) είχε...!
Κάτι μου λέει ότι αυτό το ΣΚ θα πάρω κοντά το σακούλι και θα αρχίσει η συγκομιδή ραδικιων - μυρωνιων και κανενός περιπλανώμενου σαλιγκαρου hippo hippo hippo

Alex37

Moderator
Όνομα
Αλεξανδρος
Κάτι μου λέει ότι αυτό το ΣΚ θα πάρω κοντά το σακούλι και θα αρχίσει η συγκομιδή ραδικιων - μυρωνιων και κανενός περιπλανώμενου σαλιγκαρου hippo hippo hippo
Πατριδα εδω κοντα τα εκανε το χιονι κουπα,πανε και αυτα!

Περιοχή
ΚΑΜΑΤΕΡΟ-ΚΟΤΥΛΙΟ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
Όνομα
ΚΩΣΤΑΣ
Πατριδα εδω κοντα τα εκανε το χιονι κουπα,πανε και αυτα!
Ε τότε το μόνο που μας μένει είναι να ρίξουμε ένα χορό του Ζαλόγγου αφού φέτος πήραμε τα μεζεα μας και από θηράματα αλλά και από λάχανα .yel..yel..hair.

Περιοχή
ΑΡΓΟΛΙΔΑ
Skeet και 9ρια
9ρια εριξα τα χιτ του δορκα 30γρ.

Σταμάτη το Carlson's Mod εμένα μου φαίνεται αρκετά σφιχτό στην Maxus!
Στο καρτέρι τουφεκάει παντού!Και όλα πατσαβούρια!Στα κοντινά ζορίζομαι!
Στο περπατητό IC ή και Skeet ακόμα.
Το Mod και εμενα στο λαγο αυτη την εντύπωση μου εδωσε. Οτι δηλαδη εχει πολλα μετρα. Εχω και ενα καρλσον ic. Θα το δοκιμασω κι αυτο.

Περιοχή
Αθήνα
Έτσι μπράβο.
Ουτε στεναχώριες με ...τσοκ, νούμερο σκαγιών, πυρίτιδα κτλ.
"Βολή" και κομάτι.
Ούτε όρια, ούτε θηροφύλακες!!!!
Όρια, είπα;;;;
Ρε τι μου θυμίζει αυτό, τι μου θυμίζει.....think.
Που και πότε το έχω ξανακούσει αυτο ;;;;)

Περιοχή
χανια
Φίλε alex μπορεί στα μέρη σου να είναι καλή αλλά μη το βλέπεις μεμονωμένα το θέμα.σ εμάς εδώ κάτω η χρονιά στα καρτερια είναι εντελώς τραγική.ακομα και τώρα οι τσίχλες είναι άφαντες.παμε για 4-5 πουλιά κι αυτά αν φανούν μετά τις 5.15-5.20.ισως να είναι η χειρότερη χρονιά της τελευταίας 10ετιας

Περιοχή
ΑΡΓΟΛΙΔΑ
Όνομα
Γιώργος
Όρια, είπα;;;;
Ρε τι μου θυμίζει αυτό, τι μου θυμίζει.....think.
Που και πότε το έχω ξανακούσει αυτο ;;;
2016 - 2017 τότε το άκουγες και μάλιστα συχνά , μην πω καθημερινά.................:(:(

Περιοχή
Αμαλιάδα Ν.Ηλείας
Όνομα
Kώστας
Μονη ελπιδα δυστυχως τα επιστροφια, αν κανει. Αν παλι ξεκινησουν αρχες Μαρτη ως συνηθως, θα κλαιμε με μαυρο δακρι
Μετά θα λέμε......καλή έναρξη σε όλους....