Τουρκικά όπλα

Σε όλα τα όπλα που έχουν ατσάλι boehler το γράφει επάνω στις Κάννες Ηλία..
Το beretta SO
Tα Merkel
Τουλάχιστον αυτά έχω δει με τα μάτια μου...
Όσο για τις Α302 έτσι έχει ακουστεί,αλλά πάλι αυτό δεν είναι τεκμήριο..
Ότι βλέπεις με τα μάτια σου να πιστεύεις Ηλία..
 
Σε όλα τα όπλα που έχουν ατσάλι boehler το γράφει επάνω στις Κάννες Ηλία..
Το beretta SO
Tα Merkel
Τουλάχιστον αυτά έχω δει με τα μάτια μου...
Όσο για τις Α302 έτσι έχει ακουστεί,αλλά πάλι αυτό δεν είναι τεκμήριο..
Ότι βλέπεις με τα μάτια σου να πιστεύεις Ηλία..
Συγνώμη κι όλας Ηλια μην παρεξηγηθω,έχω φάει και εγώ μεγάλες κατραπακιες,για αυτό στο λέω,με όλη τη συμπάθεια και εκτίμηση που έχω στο πρόσωπο σου!!!
 
Σε όλα τα όπλα που έχουν ατσάλι boehler το γράφει επάνω στις Κάννες Ηλία..
Το beretta SO
Tα Merkel
Τουλάχιστον αυτά έχω δει με τα μάτια μου...
Όσο για τις Α302 έτσι έχει ακουστεί,αλλά πάλι αυτό δεν είναι τεκμήριο..
Ότι βλέπεις με τα μάτια σου να πιστεύεις Ηλία..
ASE 90 θρύλος ......
 
Last edited:
Συγνώμη κι όλας Ηλια μην παρεξηγηθω,έχω φάει και εγώ μεγάλες κατραπακιες,για αυτό στο λέω,με όλη τη συμπάθεια και εκτίμηση που έχω στο πρόσωπο σου!!!
Τι συγγνωμη Τάκη,μου απάντησε σε ερωτημα μου!!!Ξερεις πως είναι αμοιβαία τα αισθήματα!
 
Πολύ σωστά το βλέπεις.
Συμφωνώ μαζί σου.
Σ' ευχαριστώ Στέλιο..
Φίλος μου την έχει δύο χρόνια και είναι πολύ ευχαριστημένος..
Και πατάτα να του βγει όμως στην πορεία ,θα έχει χάσει ένα 500σαρικο και όχι 1000ρικο που έχει η Retay..
 
Σ' ευχαριστώ Στέλιο..
Φίλος μου την έχει δύο χρόνια και είναι πολύ ευχαριστημένος..
Και πατάτα να του βγει όμως στην πορεία ,θα έχει χάσει ένα 500σαρικο και όχι 1000ρικο που έχει η Retay..
Ρετάϊ με τέτοιες τιμές όχι.
Από τη στιγμή που στις ίδιες τιμές υπάρχουν μπενελλι.
 
Μια βόλτα πρόλαβα να το βγάλω για πέρδικα διότι το αγόρασα όταν έκλεινε το κυνήγι της.
Περδικες έβγαλα αλλά σηκώθηκαν σε απόσταση που ούτε καν το σκέφτηκα να σηκώσω όπλο.
Ήταν έξτρα επιφυλακτικές διότι εκείνη τη μέρα είχε ομίχλη.
Για τον ίδιο λόγω έφυγε και ένας λαγος από μακρυά....Ο οποίος έκοβε βόλτες με την ομίχλη δεν ήταν στη φωλιά του.
Βασικά δεν έπρεπε καν να ρίξω και έριξα λόγω καινούργιο οπλου.
Όταν λόγω του αέρα έφευγε λίγο το σύννεφο όλα αυτά.
Μετά πήγα σε ένα μια σπηλιά για κάτι αγριοπεριστερα.
Τα έριξα δύο άλλα αντ άλλων και μετά με γλέντησαν.
Ξανά βγήκαν κάποια όταν έμπαινα στο αμάξι.
Άμα δε θέλει δε θέλει....
Αυτή ήταν η πρώτη του βόλτα.

Screenshot_20200428-133508_Gallery.jpg
 
Το ότι το λένε στο βίντεο δε λέει κάτι..
Αν δεν είναι τυπωμένο επάνω στην κάννη εγώ δεν το δεχομαι...
Τάκη στην Αμερική τ όπλο πουλάει τρελα.τ αμερικανακια λένε ότι έχει το συγκεκριμένο ατσάλι.σιγουρα μπορεί να υπάρχουν διάφορες ποιότητες αλλά αν στην Αμερική διαφημίζεις κάτι και δεν ισχύει θα σε ξετιναξουν απ' τις μηνύσεις και ο ανταγωνισμός θα το εκμεταλλευτεί μέχρι εκεί που δε πάει.οποτε κάτι πρέπει να ισχυει
 
Τάκη στην Αμερική τ όπλο πουλάει τρελα.τ αμερικανακια λένε ότι έχει το συγκεκριμένο ατσάλι.σιγουρα μπορεί να υπάρχουν διάφορες ποιότητες αλλά αν στην Αμερική διαφημίζεις κάτι και δεν ισχύει θα σε ξετιναξουν απ' τις μηνύσεις και ο ανταγωνισμός θα το εκμεταλλευτεί μέχρι εκεί που δε πάει.οποτε κάτι πρέπει να ισχυει
Δεν είναι Ελλάδα η Αμερική, λέω ότι γεμιζω με την τάδε μοναδική μπαρουτι και είναι γεμισμενα με άλλη ή κάνω τον σουπερ ντουπερ κωνο ή βαφή σερακοτε αλλά δεν δίνω καμια έγγραφη διαπίστευση! Για να λένε πως βάζουν ατσάλι μποιλερ, σίγουρα βάζουν, τι ποιοτητας όμως και ποσο τους κοστίζει ειναι άλλου παπα ευαγγέλιο!
 
Δεν είναι Ελλάδα η Αμερική, λέω ότι γεμιζω με την τάδε μοναδική μπαρουτι και είναι γεμισμενα με άλλη ή κάνω τον σουπερ ντουπερ κωνο ή βαφή σερακοτε αλλά δεν δίνω καμια έγγραφη διαπίστευση! Για να λένε πως βάζουν ατσάλι μποιλερ, σίγουρα βάζουν, τι ποιοτητας όμως και ποσο τους κοστίζει ειναι άλλου παπα ευαγγέλιο!
Αυτό
 
Εχουν καταλαβει οι τουρκοι οτι το ματι πουλαει και εξηγουμαι.... αγοραζει γνωστος μου καραμπινα τυπου "Tactical", καταλαβαινετε τωρα, με γεμιστηρες και φουλ παρελκομενα, ωραια βαλιτσα κλπ,. του λεω πως και δεν πηρες saiga η molot? μου λεει μα αυτα ερχονται "γυμνα" ενω ο τουρκος σου δινει πολλα εξτρα παρελκομενα. τιμη αγορας του τουρκικου περιπου 1200 ευρω. Ειναι δυνατων σε αυτη τη χρηματικη κατηγορια να σου ξεκολλησει τρεις φορες τον φορεα κλειστρου απο τις ραγες ? πουληθηκε και θα ειναι αλλουνου προβλημα αυτο το οπλο που το αγορασε σε τιμη "ευκαιριας". Βεβαια οκ αν το πηρε για να εχει ενα οπλο στην ντουλαπα δεν θα εχει κανενα προβλημα απλα εγω σε αυτα τα χρηματα δεν συγχωρω τετοια προβληματα και εχω τουλαχιστον πεντε παραδειγματα ανθρωπων που γνωριζω προσωπικα, που εφαγαν τη "φολα". Δεν λεω πως αυτο ισχυει για ολα τα τουρκικα οπλα, απλα με αυτα που εχω δει εγω, ακομα και αν η τουρκια ηταν μια χωρα που συνορευε με το Λουξεμβουργο δεν θα αποτελουσε επιλογη για μενα. Θα εκανα πχ ενα χρονο υπομομη να μαζεψω περισσοτερα χρηματα να παρω κατι καλυτερο η θα προχωρουσα σε κατι φθηνο μεν, αλλα τουλαχιστον αξιοπιστο με βαση τα δικα μου γουστα.
 
Ήμουν τόσο περίεργος που αγόρασα ένα ata sporter ξεψάχνισα όλα τα ξένα sait για κριτικές και σχόλια μόνο καλά λόγια απέσπασε. εκτός από κάτι λίγα σχόλια για δυπλοντουφεκιες που επισκευαστικαν με επιτυχία, η πλάκα της υπόθεσης ήταν όταν μίλαγα με το κατάστημα το ήθελα 76 cm μου λέει δεν υπάρχει ούτε για δήγμα εξαφανίζονται με του που γίνονται εισαγωγή, ένα και μοναδικό 71 υπάρχει όποτε πήρα αυτό( βεβαία το τσέκαρα και από την αντιπροσωπία την ίδια απάντηση πήρα και επιπρόσθετα ότι είναι το πιο περιζήτητο μοντέλο της εταιρίας) όταν έρθει στα χεριά μου θα έχω ολοκληρωμένη εικόνα, αν κάνει αυτά που υπόσχεται ευχαριστημενος θα είμαι(είμαι καραμπινακιας:rolleyes:)
 
Ήμουν τόσο περίεργος που αγόρασα ένα ata sporter ξεψάχνισα όλα τα ξένα sait για κριτικές και σχόλια μόνο καλά λόγια απέσπασε. εκτός από κάτι λίγα σχόλια για δυπλοντουφεκιες που επισκευαστικαν με επιτυχία, η πλάκα της υπόθεσης ήταν όταν μίλαγα με το κατάστημα το ήθελα 76 cm μου λέει δεν υπάρχει ούτε για δήγμα εξαφανίζονται με του που γίνονται εισαγωγή, ένα και μοναδικό 71 υπάρχει όποτε πήρα αυτό( βεβαία το τσέκαρα και από την αντιπροσωπία την ίδια απάντηση πήρα και επιπρόσθετα ότι είναι το πιο περιζήτητο μοντέλο της εταιρίας) όταν έρθει στα χεριά μου θα έχω ολοκληρωμένη εικόνα, αν κάνει αυτά που υπόσχεται ευχαριστημενος θα είμαι(είμαι καραμπινακιας:rolleyes:)
Σου ευχομε να το χαρεις φιλε μου
 
Back
Top