Τι σημαίνει "καλή κάννη";

Η benelli γιατι συνεχιζει με πιο στενους, επηρεαζει τη λειτουργεια του οπλου λογω αδρανειας; Γι'αυτο ισως υπαρχουν αμφιβολιες απο αρκετους, σου λεει ολοκληρη benelli δεν ξερει;
γιατι αδρανειας με με διευρυμενους, απο 18,55 και ανω δεν εχει? αυτοι δεν ξερουν?
 
Η benelli γιατι συνεχιζει με πιο στενους, επηρεαζει τη λειτουργεια του οπλου λογω αδρανειας; Γι'αυτο ισως υπαρχουν αμφιβολιες απο αρκετους, σου λεει ολοκληρη benelli δεν ξερει;
Δεν αναφερομαστε σε εταιριες , εγω εχω γραψει σαν κατοχος σχεδον ολων των διαμετρων αυλων κ οχι σαν θεωρια , οτι οι διευρυμενοι 18.7 κ 18.8 εχουν ανωτερες βλητικες επιδοσεις
 
Ιταλικο αδρανιας 18,55(αν και δεν ειναι 18,7 ή 18,8) ποιο; Σαφως ξερουν, εμεις ''ψαχνομαστε'' τι ειναι καλυτερο.
Ιταλικο αδρανιας 18,55(αν και δεν ειναι 18,7 ή 18,8) ποιο; Σαφως ξερουν, εμεις ''ψαχνομαστε'' τι ειναι καλυτερο.
εγω δεν εκανα καν αναφορα σε ιταλικο ανκαι υπαρχει η 930. 18,7 η a5
 
ειναι πολυ καλες καννες, εγω το χω μαθει το οπλο και δεν καιγομαι να το αλλαξω. ιδιο remington μεταλλο, αρκετα πιο χοντρο, γυαλισμα οχι κατι τρελο, τσοκ τενεκεδες. εχω ενα colonial πανω και δεν ασχολούμαι με κατι. ισως αν αλλαζα κατι θα ηταν το μηκος γης καννης γιατι η δικημου ειναι 65αρα και ευτυχως χωρις porting.
 
Εχουν βαλει απο επαναληπτικα Mossberg τις κανες , σε αυτογεμη με πατεντα φιλε
Έτσι ναι, αυτό το γνωρίζω ότι γίνεται. Απλά χθες όπως το διάβασα μου δημιουργήθηκε η εντύπωση ότι κάποιος μετέτρεψε τη Χραπα χρουπα σε αδράνειας. Σε ευχαριστώ Δημήτρη.
 
Back
Top