Τι σημαίνει "καλή κάννη";

Την συγκεκριμένη κάννη επίσης σε 62.5 αλλά 76αρα την κυνηγούσα 20 χρόνια ,,έχει μαγικά σκοτώματα,,,κατανομές ψιλο χάλια με τα εξωτερικά μαμά τσοκ,,,είχα φτιάξει το βελτιωμένο ντεμί και το ντεμι σε φρενάτα και είχε βελτιωθεί πάρα πολύ η τουφεκιά ( το κάτω όπλο δικό μου )

View attachment 3006
τα δυδιμακια τις παρταλιασανε βλεπω
 
τα δυδιμακια τις παρταλιασανε βλεπω
Την συγκεκριμένη κάννη επίσης σε 62.5 αλλά 76αρα την κυνηγούσα 20 χρόνια ,,έχει μαγικά σκοτώματα,,,κατανομές ψιλο χάλια με τα εξωτερικά μαμά τσοκ,,,είχα φτιάξει το βελτιωμένο ντεμί και το ντεμι σε φρενάτα και είχε βελτιωθεί πάρα πολύ η τουφεκιά ( το κάτω όπλο δικό μου )

View attachment 3006
Λες να τραβηξω κάνα φρένο σε κικς διαταξη
 
Παιδια έχω εδώ και 4 χρόνια μια μπενελομπρεντα supersport με κανη breda
62.5 cm cam70 και κωνο κατι παραπανω μακρυτερος απο μπενελλι απειραχτος και έχω την εξής απόρια πως γινετε ενώ στο χαρτόνι είναι χαλιά στο θυραμα να είναι πολυ καλητερη απο τις Benelli παρακαλω οι γνωστές να μου πουν
Για πες μας να μάθουμε ρε Τολη κ εμεις
 
Και γνωστές είναι αυτοί που κάνουν δωκιμες ξοδεύοντας χρόνο και χρήμα και μας ππροσφέρουν τις γνώσεις τους απλοχερα και τους ευχαριστώ οπως ο Παυλός
 
  • Like
Reactions: PPV
Φιλέ δεν έχω καπια γνώμη επι του φενομενου εαν θελεις πες μου είσαι ένας απο τους οπιούς σεβομαι τη γνώμη του
Σε ευχαριστώ αλλά θέλω να μάθω εσενα το μυαλό σου που πάει;;; που μπορεί να οφείλεται αυτό που παρατήρησες;;;;
 
Το βλεπω στην κανη μου και το έχω ξαναδιαβασει απλα δε μπωρω να το καταλαβω κολλησα εκεί και σου λέω ότι το μυαλό μου δε φτάνει ως εκεί ξέρω όμως πιόν καθομαι και ακουω
 
Παιδια έχω εδώ και 4 χρόνια μια μπενελομπρεντα supersport με κανη breda
62.5 cm cam70 και κωνο κατι παραπανω μακρυτερος απο μπενελλι απειραχτος και έχω την εξής απόρια πως γινετε ενώ στο χαρτόνι είναι χαλιά στο θυραμα να είναι πολυ καλητερη απο τις Benelli παρακαλω οι γνωστές να μου πουν
τολη ποιας χρονολογίας είναι η κανη σου?γράφει δυο γραματα σε ένα κουτάκι στη βάση της,γράφει accaio breda;
εχω μια ακριβώς την ίδια αλλά με 76αρα θαλαμη του 1993 όντως έχει διαφορά στα σκοτωματα
 
τολη ποιας χρονολογίας είναι η κανη σου?γράφει δυο γραματα σε ένα κουτάκι στη βάση της,γράφει accaio breda;
εχω μια ακριβώς την ίδια αλλά με 76αρα θαλαμη του 1993 όντως έχει διαφορά στα σκοτωματα
H δικιά μου είναι 2005 [BZ] όχι accaio breda δεν γράφει πανε αυτές
 
Back
Top