Τηλεοπτική εκπομπή για μας

Πρωινό μαγκαζίνο με σχολιαστές τους , Πορτοσαλτε , σφηνα στις 8 απο Γιώργη Αυτιά , και βασικός συμπαρουσιαστης ο Νικος ο Εισαγγελατος ... Κεντρικό πρόσωπο παρουσίασης , Μπομπολακη . Αυτο...
Τι θεμα συζητησης ειχαν Γιωργο;
Την αλλη φορα θα στειλουμε @Alex37
 
Για να βγει αποτέλεσμα επιπέδου τηλεόρασης, πρέπει κάποιος να κάνει ήχο, εικόνα, μονταζ. επίσης χρειάζεται συνέπεια, πχ 1 εκπομπή κάθε εβδομάδα. Και όλα αυτά χρειάζονται και τον κατάλληλο εξοπλισμό!
Εδώ κοντεύουν ν βα βγάλουμε τα μάτια μας εδώ μέσα το YouTube μας μάρανε ….το (ξέρεις ποιος είμαι εγώ) του έλληνα δεν έχει γιατρια
 
Αν αμολησουμε τον Χρήστο και τον Γιώργο να βγάλουν βρώμα στους λοατκι ότι οι κυνηγοί στα καρτερία που δεν δουλεύουν τρυπάνε ροδελες από τα νεύρα τους θα είμαστε κάθε μέρα στα κανάλια.
@Γιώργος 82 εμάς βρήκε ρε...
 
@Γιώργος 82 εμάς βρήκε ρε...
Περίμενε Χρηστάρα να μάθουμε που πιάνει καρτέρι ο κύριος και θα τους στείλουμε συστημένους εκεί
Μελαχρινός ηλεκτρολόγος-ιδιογομωτής με ασπρόμαυρο μούσι και αλληλεπιθετο δίκαννο ψάχνει ταίρι για καρτέρι.....
 
Περίμενε Χρηστάρα να μάθουμε που πιάνει καρτέρι ο κύριος και θα τους στείλουμε συστημένους εκεί
Μελαχρινός ηλεκτρολόγος-ιδιογομωτής με ασπρόμαυρο μούσι και αλληλεπιθετο δίκαννο ψάχνει ταίρι για καρτέρι.....
Άσε σου έχω καλύτερο...Στην γέφυρα του Αντιρίου έμεινε έγκυος ο Άντριου...Δεν θα προλαβαίνεις μπαγασα.Στα διαλείμματα θα τους πετάς τον Χρήστο να παλεύουνε.
 
Back
Top