Τεχνολογία φυσιγγίων, καινούργια προϊόντα.

Τιποτα το ιδιαιτερο δεν φαινεται..
Μια καινοτομια(αν μπορουμε να την πουμε ετσι..)
ειναι οτι προσφερετε με δυο στρωσεις σκαγιων επινικελωμενα και επιχαλκωμενα σκαγια σε συνδιασμο με ελικοειδη διασπορεα..κατι που δεν εχουμε ξαναδει σε εμπορικα φυσιγγια..
Μου χεις πει γιαυτο το φυσιγγι εδώ και καιρό, ο διασπορεας με χαλάει ειδικά στην πέρδικα δεν νομίζω ότι αρμόζει. Μια χαρά τα επιμεταλωμενα σκάγια αλλά με μια διαφορετική βυσματωση ακόμα και ντιανα θα ήταν ότι πρέπει για πέρδικα και φασσα.
 
Μου χεις πει γιαυτο το φυσιγγι εδώ και καιρό, ο διασπορεας με χαλάει ειδικά στην πέρδικα δεν νομίζω ότι αρμόζει. Μια χαρά τα επιμεταλωμενα σκάγια αλλά με μια διαφορετική βυσματωση ακόμα και ντιανα θα ήταν ότι πρέπει για πέρδικα και φασσα.
Συμφωνώ...Θα μπορούσε να βάλει μια Diana και να είναι feltro......
Κάτι σαν τα Fagiano ας πούμε...
 
Θεωρω το διασποράς απαράδεκτο και ανάρμοστο για την πέρδικα ....... Ένα τέτοιο θήραμα αξίζει σεβασμού ...... Είναι κυνήγι λεβεντικο πρέπει οι ντουφεκιες μας να είναι μετρημένες και σωστές χωρίς πρόκληση τραυματισμών ......σημαδεύεις ένα πουλί και ρίχνεις αν είσαι άξιος να το πάρεις αλλιώς ας φύγει!!!!! Δε χωράνε τα διασποράς ούτε ρίχνουμε στο σωρό τραυματίζοντας άλλα πουλιά από το μπουλούκι!!!
 
Back
Top