Τεχνολογία φυσιγγίων, καινούργια προϊόντα.

Ωραιος ο ταχογραφος ευχαριστουμε για τις φωτο! Γρηγορο φυσιγγι! Αυτη η πυριτιδα τι λεει?
Αλεξ από το νετ είναι η φωτό δυστυχώς δεν έχω αξιωθεί να πάρω δικό μου ακόμα... δεν την ξέρω καθόλου δεν την έχω δουλέψει..
 
Αλεξ από το νετ είναι η φωτό δυστυχώς δεν έχω αξιωθεί να πάρω δικό μου ακόμα... δεν την ξέρω καθόλου δεν την έχω δουλέψει..
Καταλαβα....ωραιο πραγμα ο ταχογραφος....αν ειχα εναν καθε απογευμα θα τουφεκαγα φυσιγγια να βλεπω ταχυτητες.sarcastic.
 
Η prima s ειναι η μεγαλη αδερφη των prima sv και prima v και απ οσο ξερουμε απο Ιταλια προοριζεται για τα 32 γραμμαρια..γκρανουλε πυριτιδα οπως η gm3 και η granular και περιπου ιδια ογκομετρια..σε σχεση με τις αδερφες της ειναι κυνηγετικη πυριτιδα και δεν νομοζω να ειναι τοσο ταχυκαυστη οσο οι αλλες..τωρα για τα 34 γραμμαρια που την φορτωσαν μια χαρα μπαρ βγαζει και απο αισθηση ανακρουσης για μαλακο φυσιγγι μου κανει αλλα θα θελα να δω και ταχογραφηση με τα ακρα της δηλαδη με τερμα χοντρα και μια με ν10
 
η gm3 πλέων ουδεμιά σχέση έχει με την granular κάποτε ήταν ίδιες πριν βάλουν το χεράκι τους και την χαλάσουν ούτε στην ογκομετρία δεν είναι ίδια πια και είναι και πιο ποδευτικια, η prima s ξεκινάει από τα 33 έως τα 36 γραμμάρια με βάση το εργοστάσιο πάντα.
 
Το prima 34 (οπως κ αλλα..)κυκλοφορει κοντα μια 10ετια στις αγορες του εξωτερικου..γιατι επελεξε η lambro να μας το "δωσει" με τετοια μεγαλη καθυστερηση δεν το ξερω..
Σωστά...!! Νομίζω πως έτσι είχε γίνει και με το Α1 Speciale 28gr (μπλε)....πάλι το πρωτοκυκλοφόρησε έξω και έπειτα εδώ.....
 
Το prima 34 (οπως κ αλλα..)κυκλοφορει κοντα μια 10ετια στις αγορες του εξωτερικου..γιατι επελεξε η lambro να μας το "δωσει" με τετοια μεγαλη καθυστερηση δεν το ξερω..
Τάσο θα σου απαντήσω σα... σεισμολόγος.
Είτε πάτωσε έξω, οπότε θέλει να ξεφορτωθεί στοκ σε εμάς, είτε τα πήγε περίφημα έξω, οπότε σκέφτηκε ότι θα ξεπουλήσει και στην Ελλάδα.
 
Back
Top