Τεχνολογία φυσιγγίων, καινούργια προϊόντα.

Με τη m2 και με 391 φίλος.. και με τα δυο σφιχτές συγκέντρωσης και τρομερή δύναμη.. μάλιστα ο φίλος πήρε και ένα καπρακι στα 40 μέτρα και αυτό που βρήκαμε ήταν μόνο τα δυο δράμια κάτω από το λαιμό!! Και κατάφερε να το κρατήσει.. είναι ευθηβολο πολύ και το μονοβολο γιατί είναι βλήμα ξεχωριστό με φούστα Αλεξ και πάει καρφί ενώ στα 6-1 που είναι μόνο το μολύβι μέσα σε συγκεντρωτηρα δε μου άρεσαν πολύ... τσοκ 3*...
 
Με τη m2 και με 391 φίλος.. και με τα δυο σφιχτές συγκέντρωσης και τρομερή δύναμη.. μάλιστα ο φίλος πήρε και ένα καπρακι στα 40 μέτρα και αυτό που βρήκαμε ήταν μόνο τα δυο δράμια κάτω από το λαιμό!! Και κατάφερε να το κρατήσει.. είναι ευθηβολο πολύ και το μονοβολο γιατί είναι βλήμα ξεχωριστό με φούστα Αλεξ και πάει καρφί ενώ στα 6-1 που είναι μόνο το μολύβι μέσα σε συγκεντρωτηρα δε μου άρεσαν πολύ... τσοκ 3*...
Παντως ειναι ευχαριστο που βλεπουμε να κατασκευαζονται τετοια φυσιγγια απο Ελληνες...!
 
Ο συγκεντρωτηρας θυμίζει λίγο από winchester .

https://www.cacciamagazine.it/nobel-sport-colombo-12/amp/

Βλέπω αυτές τις δοσολογίες καί σκέφτομαι που κάποιοι προσπαθουν να με πείσουν ότι με tecna 1.75 x36 με νέα lot όλα τα θερίζουν .hair..hair.
Την κάνω ένα σκαλί πιό κάτω 616 1.95 χ37.5 LB6 +diana cal 20 10 mm 6* κι'είναι αρκετά αποδοτική καί αξιοπρεπής ριξιά .

Αυτή της NSI πρέπει να είναι turbo .....
 
Ο συγκεντρωτηρας θυμίζει λίγο από winchester .

https://www.cacciamagazine.it/nobel-sport-colombo-12/amp/

Andigelo ο καινούργιος είναι που γεμίζει το "φασσα" και το "λαγό" της συλλογής.. πιο χοντρό υλικό και πιο ποιοτικό ίσως ίδιο με τον λβ6 τον ελληνικό και τον z2m15 των winter της b&p
 
Εχω την εντηπωση πως στο colompo χρησημοποιουν τον z2m συγκεντρωτηρα τον γκρι που δεν κυκλοφορει στο εμποριο...και τον εχει η ετερια μονο για παρτη της
Υπαρχει καποιος ιδιογομωτης να το στηση ετσι ......να δουμε αν μας ταιζουν την ιδια ποιοτητα ....thinkthinkthink
 
Εχω την εντηπωση πως στο colompo χρησημοποιουν τον z2m συγκεντρωτηρα τον γκρι που δεν κυκλοφορει στο εμποριο...και τον εχει η ετερια μονο για παρτη της
Υπαρχει καποιος ιδιογομωτης να το στηση ετσι ......να δουμε αν μας ταιζουν την ιδια ποιοτητα ....thinkthinkthink
Όχι όχι Μιχάλη και στο Colombo και στο Tortora και στην καινούργια σειρά την prestige Ολα φοράνε andigelo... δεν έχω δει κάτι άλλο από την nsi.. andigelo, μάλλινη τάπα και gt
Αυτόν που λες τον έχει η b&p και τον βάζει μόνο στα winter mb36-38 gr z2m15
 
Βγαλτον μια φωτο να τον δω και θα σου πω....

Εχω την εντηπωση πως στο colompo χρησημοποιουν τον z2m συγκεντρωτηρα τον γκρι που δεν κυκλοφορει στο εμποριο...και τον εχει η ετερια μονο για παρτη της
Υπαρχει καποιος ιδιογομωτης να το στηση ετσι ......να δουμε αν μας ταιζουν την ιδια ποιοτητα ....thinkthinkthink

Εχω ολα τα ηλικα αν καποιος εχει ταχογραφο του στελνω το φυσιγγι να το μετριση...
 
Εχω την εντηπωση πως στο colompo χρησημοποιουν τον z2m συγκεντρωτηρα τον γκρι που δεν κυκλοφορει στο εμποριο...και τον εχει η ετερια μονο για παρτη της
Υπαρχει καποιος ιδιογομωτης να το στηση ετσι ......να δουμε αν μας ταιζουν την ιδια ποιοτητα ....thinkthinkthink
O γκρι ειναι ο Ζ3Μ ..
 
Back
Top