Τα πάντα για τα τσοκ

Κανένα γιατροσόφι για να μην γλιστράει το anaconda από την κάννη; Μέχρι στιγμής μετά από μερικές βολές ξεβιδώνει λίγο. Διάβασα ότι συμβαίνει πολύ συχνά αλλά εμένα με χαλάει και αναρωτιέμαι αν μπορώ να κάνω κάτι για αυτό.
 
Κανένα γιατροσόφι για να μην γλιστράει το anaconda από την κάννη; Μέχρι στιγμής μετά από μερικές βολές ξεβιδώνει λίγο. Διάβασα ότι συμβαίνει πολύ συχνά αλλά εμένα με χαλάει και αναρωτιέμαι αν μπορώ να κάνω κάτι για αυτό.
Σφίξιμο καλο με το τσοκοκλειδο αφού βάλεις στα σπειρώματα ελάχιστο γράσο.
 
Κανένα γιατροσόφι για να μην γλιστράει το anaconda από την κάννη; Μέχρι στιγμής μετά από μερικές βολές ξεβιδώνει λίγο. Διάβασα ότι συμβαίνει πολύ συχνά αλλά εμένα με χαλάει και αναρωτιέμαι αν μπορώ να κάνω κάτι για αυτό.
Εγώ τα σφίγγω πάντα με το χέρι ... και στην 1187 και στην Μ2 ξεβιδώνουν.
Γι' αυτό βασικά πήρα ένα που προεξέχει στην Μ2 για να το βιδώνω χωρίς να αδειάζω.
Το γράσσο θα βοηθήσει όπως και το καλό σφίξιμο με κλειδί.
 
Κανένα γιατροσόφι για να μην γλιστράει το anaconda από την κάννη; Μέχρι στιγμής μετά από μερικές βολές ξεβιδώνει λίγο. Διάβασα ότι συμβαίνει πολύ συχνά αλλά εμένα με χαλάει και αναρωτιέμαι αν μπορώ να κάνω κάτι για αυτό.
Γρασσο λευκό θερμοκρασίας ειδικό για τσοκ, βγάζει η μπερετα σε σωληνάριο μικρό, κ σφίξιμο μόνο με το χέρι κ θα ησυχασεις
 
Μπορεί να μου πει κάποιος που έχει εμπειρία από τα πολυτσόκ truglo αν κάνουν αυτό που υπόσχονται; Είναι όντως ένα τσοκ που ρυθμίζεται με περιστροφική κίνηση από XF έως κύλινδρο;
 
Μπορεί να μου πει κάποιος που έχει εμπειρία από τα πολυτσόκ truglo αν κάνουν αυτό που υπόσχονται; Είναι όντως ένα τσοκ που ρυθμίζεται με περιστροφική κίνηση από XF έως κύλινδρο;
Καλή ερώτηση, πάντα με ενδιέφεραν αλλά τα είχαν θάψει... Θα είχε πολύ ενδιαφέρον να ακούσουμε γνώμη από αυτούς που το έχουν
 
Μπορεί να μου πει κάποιος που έχει εμπειρία από τα πολυτσόκ truglo αν κάνουν αυτό που υπόσχονται; Είναι όντως ένα τσοκ που ρυθμίζεται με περιστροφική κίνηση από XF έως κύλινδρο;
Ναι κάνουν δουλειά είναι σωστές οι συσφυξεις. Όχι κάτι ονειρικό σε κατανομες αλλά είναι σωστές.


Μην το πάρεις θα τρελαθείς να αλλάζεις και δεν θα συγκεντρωνεσε στο κυνήγι
 
Μπορεί να μου πει κάποιος που έχει εμπειρία από τα πολυτσόκ truglo αν κάνουν αυτό που υπόσχονται; Είναι όντως ένα τσοκ που ρυθμίζεται με περιστροφική κίνηση από XF έως κύλινδρο;
Βασίλη μην το πάρεις.
Δεν έχει νόημα.

Και ναι όλα τα πολυτσόκ έτσι δουλεύουν.
 
Μπορεί να μου πει κάποιος που έχει εμπειρία από τα πολυτσόκ truglo αν κάνουν αυτό που υπόσχονται; Είναι όντως ένα τσοκ που ρυθμίζεται με περιστροφική κίνηση από XF έως κύλινδρο;
Για την vitoria το θέλεις Βασίλη ;
Για μενα προσωπικά δεν αξίζει πολύ βάρος σε ένα ήδη μπροστοβαρο όπλο όπως είναι όλα τα αυτογεμη , με κάθε αποτυχία ασυναίσθητα θα γυρνάς και θα ξαναγυρνάς αλλάζοντας σύσφιξη , είναι πολύ μπούγιο και αντιαισθητικό . Καλύτερα ένα LM έσω έξω οποιασδηποτε εταιρείας και ένα LF και είσαι καλυμμένος για τα πάντα .
 
Για την vitoria το θέλεις Βασίλη ;
Για μενα προσωπικά δεν αξίζει πολύ βάρος σε ένα ήδη μπροστοβαρο όπλο όπως είναι όλα τα αυτογεμη , με κάθε αποτυχία ασυναίσθητα θα γυρνάς και θα ξαναγυρνάς αλλάζοντας σύσφιξη , είναι πολύ μπούγιο και αντιαισθητικό . Καλύτερα ένα LM έσω έξω οποιασδηποτε εταιρείας και ένα LF και είσαι καλυμμένος για τα πάντα .
Όχι Κωνσταντίνε απλά αναρωτιόμουν αν αξίζει. Έχω ένα anaconda mid και ένα teague lf για την βιτόρια και τα μαμά οπότε δεν χρειάζομαι κάτι άλλο. Φέτος που θα την κυνηγήσω πρώτη φορά θα δω πως θα πάει.
 
Όχι Κωνσταντίνε απλά αναρωτιόμουν αν αξίζει. Έχω ένα anaconda mid και ένα teague lf για την βιτόρια και τα μαμά οπότε δεν χρειάζομαι κάτι άλλο. Φέτος που θα την κυνηγήσω πρώτη φορά θα δω πως θα πάει.
Είναι τουφεκος η φθηνή πλην τίμια βιτορια θα το δεις ,μια χαρά τα τσοκ της , και φυσιγγια τα πάντα όλα χωρίς μιζέριες .
 
Επειδή θα μου φάει τα mb...για πες ποιο είναι❓στοίχημα το modified ‼️
αμα μου πεις ποια καρχια απ τη χαλκιδα σου τρωει τα ΜΒ θα σου πω το τσοκαρισμα.yelling.
Βελτιωμενο κυλινδρο λεει Γιαννη και το προσδιοριζει ως τη συσφιγξη 2 εως 4 δεκατα
και παντα πρωτα δοκιμη με τα φυσιγγια που συνηθιζουμε για να δουμε οτι δεν εχει υπερβολικα κενα
 
το modified ‼️
Η αλήθεια ειναι πως κ εγώ αυτό νομιζα...........
Και αυτό είναι κ το αγαπημένο μου....

Παντως τα 4* δεν τα έχω δοκιμάσει ενδελεχώς στο κυνήγι ώστε να έχω αποκτησει μια ολοκληρωμένη αποψη,παρά μόνο 2-3 φορές....


Βελτιωμενο κυλινδρο λεει Γιαννη και το προσδιοριζει ως τη συσφιγξη 2 εως 4 δεκατα
και παντα πρωτα δοκιμη με τα φυσιγγια που συνηθιζουμε για να δουμε οτι δεν εχει υπερβολικα κενα
Μου έκανε εντυπωση που ειπε ακόμα κ για καρτερι φασσας......
Εκεί συνήθως προτεινε τα 3*.........
 
Back
Top